Sint en Pastor voltrekken Pietenhuwelijk in Liimnen ACCOUNTANTS I ADVISEURS NBA NIEUWS UIT DE REGIO Deijle en Veldt biedt u een unieke dienst tegen een aantrekkelijke vaste prijs Meer imickt Vaste abonnementstarieven vanaf 89,- per maand Middelweg 68 T 0251 320 848 info@deijle-veldt.nl 1911 EH Uitgeest F 0251 321 558 www.deijle-veldt.nl Gemak, betrokkenheid en kwaliteit voor een vaste prijs Sinterklaas komt op zondag 25 november in Egmond aan den Hoef LIMMEN - Onder grote belang stelling is Sinterklaas afgelopen zondag in Limmen gearriveerd. Het zonnetje en de windstille dag waren een voorbode voor een zeer bijzondere intocht met een extra feestelijk tintje. Het Stet was goed gevuld met blije, enthousiaste kinderen en net zo nieuwsgierige oudere, opa's en oma's. Vanaf 13.30 bracht de muziek de stemming er goed in, met een mix van klassieke en moderne Sinterklaasliedjes. Er stond dan ook wel iets heel bijzonders te gebeuren. Uitgerekend in Limmen zouden de verliefde Pieten Pedro en Marleno met elkaar in het huwelijk treden! Burgemeester Mans en spreekstal- meester Peter Dekker dreven vol verwachting in him verslaggevers- boot, toen de eerste Pieten het Stet naderden. Tot grote schrik van alle kinderen en uiteraard het bruidspaar gingen de ringen echter te water. De in allerijl toegesnelde reddingsbri gade wist in eerste instantie geen oplossing te bieden. De ringen ble ven zoek en lagen op de bodem van het Stet. Na de officiële ontvangst door de burgemeester, konden de kinderen meezingen en dansen op het lied 'Pietenstij'. De koets met prachtige paarden stond echter te wachten, zodat Sinterklaas vertrok voor de optocht, voorafgegaan door drumband Excelsior. Alle kinderen oefenden halverwege in het park diverse dansjes onder leiding van de Danspietjes van Willy Kimst. Door omstandigheden besloot Sint met al zijn Pieten daarna te voet verder te gaan vanaf het park tot aan de kerk. Het aanstaande bruidspaar volgde in grote spanning op de speciaal voor hen ontworpen en versierde fiets. Eenmaal bij de kerk aange komen, barste het feest helemaal los. Op muziek van de weergaloze 'Pepemoten-band' kwamen alle kin dervoetjes van de vloer. Vele vaders, moeders, opa's en oma's deden enthousiast mee. Groot was de ont lading toen bleek dat duikers van de reddingsbrigade de ringen toch nog hadden gevonden. Zij waren al die tijd bezig geweest de bodem van het Stet af te speuren. Met geweldig resultaat! Het huwelijk werd daar na voltrokken door Sinterklaas en Pastor Oiling, die hiervoor speciaal zijn Comelius-mantel had aange trokken. Na de plechtigheid werd het feest afgesloten met muziek door de band. Zo kwam er een einde aan een zeer geslaagde intocht, waar iedereen mooie herinneringen aan kan bewaren. Voor informatie en foto's: ga naar de vernieuwde en geactualiseerde website: www. sinterklaas-limmen.nl. EGMOND - Zondag 25 november komt Sinterklaas ook in Egmond aan den Hoef aan. Natuurlijk zijn de fanfare van Lamoraal en de Ponyclub Egmond weer aanwezig bij de feestelijke optocht. De sint heeft gevraagd of de kinderen langs de route op die dag hun vlag willen uithangen want dat vindt hij een feestelijk gezicht. De start van de optocht is om 14.15 uur bij de Jozefschool en gaat dan via de Marijkelaan naar de Irenelaan daarna rechtsaf door de Bemardlaan weer rechtsaf de Beatrixlaan op. Daarna linksaf via de Herenweg door het centrum van Egmond aan den Hoef en linksaf de Julianaweg in. Zo rond 14.45 uur zal de sint dan bij het Dorpshuis op het Hanswijk aankomen. Aansluitend op de optocht is er tot ongeveer 16.00 uur in het Dorpshuis Hanswijk een feestprogramma, speciaal bedoeld voor alle jonge kinderen tot en met groep 5 van Egmond aan den Hoef. In de zaal is beperkt zitplaats voor begeleidende ouders. Verder mogen, in verband met de veiligheid geen kinderwagens of buggy's in de zaal. Bij slecht weer vervalt de optocht. Het feestprogramma in het Dorpshuis gaat onafhankelijk van de weersomstandigheden door. Aangeleverde foto Deijle en Veldt W van Accountants Het bruidspaar Piet Pedro en Piet Marleno met een goedkeu rende blik van Sinterklaas tijdens de zonovergoten intocht in Limmen. Aangeleverde foto Bij Deijle en Veldt kunt u gebruik maken van aantrekkelijke vaste maandelijkse abonnementstarieven. Zo komt u niet voor verrassingen te staan en profiteert u van financiële en fiscale dienstverlening voor een scherpe prijs. Benieuwd naar uw persoonlijke maandtarief? Ga naar onze vernieuwde website en via de button "PAKKETPRIJZEN" kunt u direct het abonnementstarief berekenen. Rob Deijle en Frank Veldt: maandelijks weten waar je aan toe bent, ook dat is ondernemen. Slim ondernemen is sturen op de meest actuele cijfers. Daarom wilt u uw administratieve zaken op orde hebben. Deijle en Veldt voorziet in deze behoefte en biedt een compleet pakket aan diensten voor een vast bedrag per maand. Zo zijn uw cijfers up-to-date en kunt u vertrouwen op effectieve sturing. Wij zetten onze kennis en expertise graag voor u in, zodat u zich volledig kunt richten op datgene waarin u goed bent én waaraan u plezier beleeft: ondernemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17