Uitvaart Compact helpt Keurslagerij Snel MeatkMeals Vlees, groente én maaltijden uit eigen keuken! Bloemkool Hertenbiefstuk 100 gram 50 Tortellini met spinazie SMIT PARTNERS RV GROENTE VLEES MAALTIJDEN AANKOMEND ASSISTENT ACCOUNTANT m/v AANBIEDING AANBIEDING Hollands Meat&Meals BLOEMBOLLEN OUTLETSTORE Super voordelige bloembollen! ververI (Advertorial) 'Samen achter de pc een uitvaart regelen is heel bijzonder' Niveau Vmbo TL Havo Meao SMIT PARTNERS BV 1 EXPORT Zaterdag 24 november 201209-17 uur Zondag 25 november 2012 10-13 uur De Kolk 4b Ursem Kerkweg 18 Limmen Tel. 072-5051263 www.snel.keurslager.nl UITKIJKPOST Een week voor het overlijden van hun 90-jarige moeder, op 18 februari jongstleden, waren Loes Hentzepeter (63) en haar zussen voort durend in haar buurt. Loes: "Het leek rustig, dus ging ik naar huis. Daar belde de nachtzuster dat mijn moe der niet meer ademde. Heel verdrietig was dat." Eerder verloor Loes haar vader en haar eerste man. "Mijn vader was mijn steun en toeverlaat. Hij trok me altijd door moeilijke tij den heen. Hij overleed in 1994, twee jaar na mijn man. Mijn va der is gecremeerd en mijn eerste man begraven in Leiden. Ik heb dus van dichtbij de 'gewone' uit vaarten meegemaakt, waar een vreemde persoon binnenkomt die het een en ander voor je gaat regelen. Je kunt daar best door worden overvallen, zeker als er geen klik is." Met deze ervaring in haar ach terhoofd zag zij op een gegeven moment een grote advertentie in de krant waarop stond dat het tegenwoordig mogelijk is om een uitvaart zelf via inter net te regelen. Loes: "Ik belde mijn oudste zus op die toevallig dezelfde advertentie had gezien. We vonden het beiden confron terend dat je zoiets helemaal niet Loes heeft de uitvaart van haar meer uit handen hoeft te geven. We spraken af dat we voor Uit vaart Compact zouden kiezen als onze moeder zou overlijden. Mijn zus zou dan ter plaatse bij mijn moeder zijn en ik zou achter de computer kruipen. Toen het eenmaal zover was hebben we het inderdaad op deze manier aangepakt. Mijn zus is direct naar mijn overle den moeder gegaan en heeft de nodige verklaringen geregeld en ik zat achter de computer. Met trillende handen en tranen over mijn wangen." Uitvaartcompact.nl Loes is iemand die graag din gen zelf wil regelen. "Ik wilde precies weten hoe dat werkt, een uitvaart regelen via inter net. Bij Uitvaart Compact zag ik drie mogelijkheden, waarvan de eerste twee voor mij iets te summier waren. De derde mo- moeder via Uitvaart Compact gelijkheid was Compact Com pleet en dat kwam meer in mijn richting." Het regelen van de uitvaart op internet vond Loes eenvoudig. "Deels omdat ik me al had in gelezen; dat raad ik eigenlijk iedereen aan. Ik heb wel Uit vaart Compact gebeld met een paar vragen en dat was prettig. Mij werd verzekerd dat alles zo snel mogelijk in orde gemaakt zou worden. En inderdaad, die middag al kwamen er hele nette heren in een mooie auto. Alles lag klaar en mijn moeder werd opgehaald. Ik heb op internet direct betaald en alles ging vrij snel." Loes vindt het regelen van een uitvaart op internet alles be halve onpersoonlijk. "Je kunt zelf nadenken en zelf beslissen over de dingen die je wilt rege len. Natuurlijk kun je dat ook door professionele mensen laten geregeld, doen, maar waarom? Als je zelf iets wilt organiseren dan kan dat op deze manier prima. En je kunt ruimschoots overleggen met je familie." Een goed gevoel Loes is heel tevreden en kijkt met een goed gevoel terug op de uitvaart van haar moeder. Er moet haar nog wel iets van het hart: "Wat ik onbegrijpelijk vind is dat zoveel mensen niet weten dat je een uitvaart via in ternet kan regelen. Mijn omge ving wist van niets en kon zich eigenlijk niet voorstellen dat het allemaal goed zou komen. Ik vind dat iedereen dit zou moeten weten. Ik zal in ieder geval veel doen aan mond-tot- mondreclame. Voor mijzelf heb ik alles al klaar liggen. Als er iets met mij gebeurt, kunnen ze gewoon Uitvaart Compact benaderen." Accountants Fiscalisten Adviseurs Verder gaan dan andere accountantskantoren, dat is de visie van Smit Partners B.V. Accountants, Fiscalisten Adviseurs uit Heiloo. Ter versterking en ondersteuning van ons gezellige en jonge team, zijn wij op zoek naar een: Zet jij ook net dat stapje extra en staat de combi natie van werken en studeren je aan? Heb je een 'hands-on' mentaliteit en werkje graag in een jong en dynamisch team? Dan is dit dé baan voor jou! ben je geïnteresseerd in de accountancy geïnteresseerd in het midden- en kleinbedrijf als de combinatie van werken en studeren je aanspreekt om assistent of zelfs accountant te gaan worden stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar: De Hoefsmid 17, 1851 PZ Heiloo info@smitenpartners.nl KEURSLAGER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 6