Winterconcert Eensgezindheid Kerst-Sing-in 55 bij Muziek - en Dansschool Nijenburg in kerstsfeer Lions Heiloo, Limmen en de Egmonden houden kerstboom actie H E I L O O 21 INGEZONDEN BRIEF Parkeerbeleid XIV Wendy al 25 jaar boegbeeld van FSH Paardenstront Paulusschool bezoekt de Voedselbank Tijdige aanmelding noodzakelijk vanwege beperkte ruimte UITKIJKPOST 12 FEBRUARI 2012 HEILOO - Als opmaat voor het 115 jarig bestaan in 2013 geeft Muziekvereniging Eensgezindheid uit Heiloo op zaterdag 15 december een win terconcert in samenwerking met popkoor Atlantis uit Alkmaar. Het Winterconcert van Eensgezindheid onder leiding van Ikina van der Aar vindt plaats in de aula van het ontmoetings centrum GGZ/Willibrord aan de Kennemerstraatweg. Daarbij spelen zowel het groot-, leerlingen- als het opstaporkest, tezamen met popkoor Atlantis uit Alkmaar. Het repertoire zal zeer veelzijdig zijn variërend van pop tot klassiek met van muziek van Christina Aguilera, Adele, Coldplay, Toto, Robbie Williams, K3, Jacob de Haan en Bach. Ook zal er aan trekkelijke kerstmuziek te horen zijn waarbij ook de toehoordei's het aan het werk zullen worden gezet. Het koor bestaat uit ongeveer vijf tig leden, voornamelijk wouwen maar tegenwoordig gelukkig ook veel meer mannen. Het koor staat onder leiding van diligent Wouter Hakhoff, bij Victorie bezoekers en jazzliefhebbers bekend als muzi kaal leider van The Bum Brigade. Wouter Hakhoff is dirigent, trom pettist en componist/arrangeur. Hij leidde vele bigbands, symfonie- en workshoporkesten. Als trompettist speelde hij recentelijk samen met het Willem Breuker Ensemble, Tim Knol, De Jeugd van Tegenwoordig, Tavares en de Hermes House Band. Daarnaast is hij (mede) organisator van het evenement Pop@hetPark, en enthousiast cultuurdrager. Kaarten zijn verkrijgbaar voor slechts 7,50 en kinderen jonger dan 12 jaar krij gen gratis toegang. Kaarten zijn op 15 december vanaf 19.00 uur te ver krijgen aan de ingang van de zaal. Het concert begint om 20.00 uur. Reserveringen via tel. 072-5334851 of reseiveringen@mv-eensgezindheid.nl. HEILOO - Maandag 17 december om 19.00 uur en om 20.30 uur worden de jaarlijkse kerstuit voeringen gehouden van de muziek- en dansschool Heiloo. Dit jaar zullen naast de vaste ensembles, koren, een groot gitaar ensemble onder leiding van Edwin Ligteringen, een speciale kerstpre sentatie van de Minimusicalgroep onder leiding van Maarten Blom en de band 'de Plattelandsjongens'. Naast deze optredens zijn er enkele ensembles die speciaal voor deze gelegenheid zijn samengesteld muziek in kerstsfeer laten horen. Deze uitvoeringen vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 en vangen aan om 19.00 uur en 20.30 uur. De gratis toegangsbewijzen zijn vanaf wij- dag 14 december af te halen bij de administratie van de muziek- en dansschool Heiloo. In verband hier mee en met de beperkte ruimte die nen bij voorkeur vooraf kaartjes te worden afgehaald. Woensdag 19 december vindt de Kerst-Sing-in 55+ plaats. Onder leiding van zang docente Paula Leek gezellig samen bekenden kerstliedjes zingen bij de boom in de sfeeivol aangeklede muziekschool van Heiloo. Inloop vanaf 09.45 uur. Deze Sing-in duurt tot 11.30 uur. De kosten zijn 2,50 (inclusief consumptie en materiaal). Naast deze speciale activiteiten rond kerst zullen leerlingen van de muziek- en dansschool op woens dag 19 december vanaf 15.00 uur kleine optredens verzorgen in de bibliotheek. Daarnaast vindt op zaterdagmid dag 22 december vanaf 16.00 uur een optreden van Ostro-houtblazers onder leiding van Madeion Kooij plaats. Het repertoire is lichtklas- siek en mooi bewerkte kerstmuziek. De locatie is door omstandigheden nog niet bekend. Voor meer infor matie: www.muziekendansschool- heiloo.nl, tel. 072-5332460 of info® muziekendansschoolheiloo.nl. Na het kijken gisteravond van de film 'Soldaat van Oranje' herinnerde ik een vooival van een kennisje van mij. De desbetreffende kennis was met haar hond fietsen in het park van Heiloo. De hond liep los naast de fiets in het gedeelte waar een aanlijngebod geldt en beiden geno ten van het mooie park. Plotseling hoorde zij een stem in de verte schallen met de tekst: Halt, Staan blijven'.Toen zij omkeek kwamen de twee BOA's hijgend en zwetend aanfietsen. Nadat ik dit gehoord had betekent BOA bij mij: Bijzonder onaangename ambtenaar. Ria Hoekstra Egmond Binnen Wat wordt er door vrijwilligers toch veel wije tijd gestoken in sport, spel, zorg, kerk, ja zelfs in politiek. Wendy, jij bent zo'n wij- williger! 25 jaar boegbeeld van de Fanfare Showband Heiloo! Bij alle optredens zien de toeschouwei's jouw 'big smile' als eerste op straat. Als (miss)majorette, maar al snel als instmctrice in een leidende, stimulerende en niet te vergeten verzorgende rol. Grote klasse hoe jij alle meiden - soms wel hele dagen - begeleidt. Iemand die zich zo'n acht uur per week (400 uur per jaar) inzet voor de club, investeert in 15 jaar 6000 uur! Drie volle jaren dus, want een werknemer is 2000 uur actief bij zijn werkgever. Ik weet zeker dat er bij jou meer tijd in is gaan zitten! Ongetwijfeld heb je veel positieve energie gekregen van de inmiddels honderdduizenden toeschouwei's bij de optredens in Duitsland, België en Frankrijk, de speelfilm 'Ja Zuster Nee Zuster', bloemencorso's, carnavalsoptoch ten, concoursen en taptoes. Ik wil je van harte feliciteren met je jubileum en - via jou - mijn grote waardering uitspreken tot alle vrijwilligers in Heiloo en daarbuiten. Laten we onze wijwilligers koesteren, want als morgen alle wij willigere zeggen 'ik stop ermee' valt Nederland als een kaartenhuis in elkaar! Bart de Vries Oud voorzitter Fanfare Showband Heiloo Welke paarden zijn zo leuk geweest om op dinsdag 4 decem ber het fietspad bij de Omloop in Limmen te bewiilen? Er lagen drie grote hopen, dit is toch te smerig voor woorden. En gevaarlijk want hierna een regenbui en de weg is glad. Willen de berijders/eigenaren van deze paarden voortaan zelf te bende opruimen of een zak onder de knollen hangen. Dan hebben de overige mensen hier geen last van. Familie Winder Limmen HEILOO - Een drietal leerlingen van de Paulusschool uit Heiloo vertrok woensdagochtend met boodschappentassen vol naar de Voedselbank in Alkmaar. De opdracht van groep 6 was: kies een thema van het schoolbord wat je het meest interesseert! Siem, Sky en Zoe kozen direct het onderwerp de Voedselbank. Kan je daar 's avonds je warm eten halen voor als je geen tijd hebt om te koken, was een van de vele vragen aan de vrijwilligers van de voedselbank. Ze hadden gevraagd aan de medeleerlingen of die boodschappen wilde meenemen van thuis voor hun bezoek, want ze wilden niet met lege handen aankomen. Aan het einde van het jaar denken gelukkig veel mensen en groothandels ook aan de voedselbank. Maar juist ook in het nieuwe jaar is de hulp heel hard nodig. De leerlingen hebben heel veel respect gekregen voor alle vrijwilligers van de voedselbank en wensen hen veel succes en hopelijk blijven veel mensen aan ze denken. Aangeleverde foto HEILOO - Op 15 december en 23 december kan men op Nijenburg de kerstsfeer proeven. Voor het huis bepaalt een grote verlichte kerstboom de ambiance. In het huis komt men in de kerstsfeer bij een intiem kerstconcert. Op zaterdag 15 december en op zondag 23 december wordt onder auspiciën van Vereniging Hendrick de Keyser en met medewerking van de Historische Vereniging Oud Heiloo een kerstconcert gege ven door het koor Cascantare uit Castricum. Het koor, dat al vijf tien jaar optreedt, is bekend door zijn repertoire van wereldmuziek, onder andere muziek uit Oost- Europa, maar ook uit Afrika en Zuid-Amerika. Bij dit speciale optreden, dat slechts door een klein publiek kan worden bijgewoond, wordt het koor begeleid door enkele musici. Dirigente Hetty Kienhuis geeft een toelichting bij de verschillende muziekstukken. Het programma 'The light shall brighten the night' bestaat uit internationale kerstlie deren. De kerstconcerten worden op de aangegeven zaterdag en zon dag gehouden van 14.00 tot 16.00 uur. Tijdens de pauze en na afloop worden een drankje en een hapje geserveerd. Tijdige aanmelding is in verband met de beperkte ruimte beslist noodzakelijk. De kosten voor dit bijzondere concert bedragen 15,-. per persoon. De kosten kimnen ter plekke worden voldaan. Men kan zich bij voorkeur aan melden via aanmelding.oudheiloo® gmail.com of, indien dit niet moge lijk is, via de telefoonnummers 072- 5332571 en 06-51718363. Maandag 17 december worden de jaarlijkse kerstuitvoeringen gehouden van de muziek- en dansschool Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - De Lions organi seren een kerstboomactie bij Winkelhof 't Loo (ingang Hema). Het regionale goede doel waar deze actie voor wordt opgezet is OCK het Spalier, een organisatie uit Kennemerland die kinderen opvangt en begeleidt die om uiteen lopende redenen geen thuis hebben. „Als Lions club willen wij graag iets doen voor de samenleving. Vooral voor groepen die het lastig hebben him draai te vinden in onze maat schappij. Als het dan om jonge kin deren gaat die het nog moeilijker hebben zonder een écht thuis, is de keus snel gemaakt. Wij zetten ons daarom in met een kerstcadeau inzamelingsactie voor deze groep kinderen. Daarmee willen we ze een hart onder de riem steken aanko mende kerst. Wij nodigen iedereen uit langs te komen en een bijdrage in de vorm van een cadeautje te leveren om deze kinderen ook een warme kerst te kimnen bezorgen. Die warme kerst is niet voor ieder kind vanzelfsprekend." Bij de Lions stand zal een kerstboom staan met daarin een kerstster voor elk kind (jongetje of meisje, met naam en leeftijd). Bezoekers van 't Loo krijgen de mogelijkheid voor elk specifiek kind een cadeau te schenken en achter te laten bij de Lions. Die schenken ze dan in de week voor kerst, zodat de cadeaus op tijd onder de kerstboom liggen. Informatie: www.lions.nl/ heiloo.limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21