BEDRIJF BELICHT UPDATE Hoe staan o DE ZAKEN Bolten Verf Wand Vuurwerk Megamarkt PC Consultance UPDATE Samen bieden we een mooi totaalpakket in producten en diensten aan. PC Consultance is bovendien de enige Apple® partner in Heiloo e.o Dit jaar bestaat de Uitkijkpostrubriek Bedrijf Belicht alweer tien jaar. De rubriek wordt wekelijks zeer goed gelezen en hoog gewaardeerd, en levert vaak extra clientèle of in ieder geval extra aandacht op. Vanwege het tienjarig bestaan van deze rubriek gaat de Uitkijkpost bedrijven langs die ooit in Bedrijf Belicht hebben gestaan, en vraagt ze: AKERSLOOT - Vuurwerk Mega/markt, gevestigd in het pand van Bakker Buitenverlichting aan de Y-kruising van de Boekei en de Kanaalweg, is alweer zeven jaar lang het vertrouwde verkoopadres voor CE goedgekeurd kwaliteitsvuurwerk om het nieuwe jaar feestelijk in te lu iden. Een aantal verkoopmedewerkers van Vu urwerk Mega.ma.rkt hebben de speciale cursus voor pyrotechnicus gevolgd. Ze weten alles van. vuurwerkvan. veiligheid, zowel voor het opslaanals afsteken, van. vuurwerk, tot en. met kennis van. verschillende kruitsoorten en. de (visuele) effecten, van. de toegepaste hoeveel heden ervan. Hierdoor kunnen deze experts desgevraagd een. vakkundig advies geven. Vuurwerk Mega.ma.rkt heeft twee verkoop- en. afhaalpunten., in Alkmaar aan. de Phoenixstraat (achter de Mega Praxis) en. in Akersloot (aan. het einde van. de Kanaalweg, op de grens van. Heiloo) en. kandaardoor groot inkopen, tegen, zeer scherpe prijzen. Sonja Kooy: „Dankzij onze unieke relaties met Chinese topfa.brika.nten van. vuurwerk kunnen wij het onze klanten tegen, de laagste prijzen, van. Nederland aanbieden. Bij iedere bestel ling van. een. vuurwerkpakket krijgt u als bonus gratis vuurwerkartikelenIn het filiaal in Akersloot is al het vuurwerk te bezichtigenen. tevens kunt u hier ook bestellen. Op onze website kunt u aan. de hand van. demonstratiefilmpjes al bekijken, naar wat voor soort (sier)vuurwerk uw voorkeur uitgaat. Vuurwerk Megamarkt heeft een enorm scala aan vuurwerk in het assortiment. Zoals prachtig siervuurwerk, verkrijgbaar als pijlen en in zogeheten potten en/of cakes. Zo ver licht bijvoorbeeld de zware 500 grams uitvoering na één keer ontsteken de hemel met een feeëriek boeket aan schitterende kleuren. Voor liefhebbers van de traditionele Chinese manier om het jaar met veel kabaal uit te luiden: ook honderdduizendenklappers ontbreken niet in het assortiment. Bij iedere bestelling geeft Vuurwerk Megamarkt een gratis zakje veilig kindervuurwerk weg. Voor thuisgemak bestelt men comfortabel via de website www. vuurwerkmegamarkt.nl. U krijgt dan, naast alle waanzinnige voordeelacties, meteen te zien wanneer en op welk dagdeel u het bestelde vuurwerk kunt afhalen. De echte verkoop en het afhalen vinden plaats op 29, 30 en 31 december, alle dagen tussen 08.00 tot 20.00 uur. Vroege vogels ontvangen tussen 08.00 en 09.00 uur een gratis pot vuurwerk. Vuurwerk Megamarkt wenst u een fijne en vooral mooie jaarwisseling! Westerweg 259 1852 AG Heiloo tel. 072 - 5321990 www.boltenverfenwand.nl e-mail: boltenvw@xs4all.nl HEILOO - Met een. geschiedenis van. 100 jaar is Bolten. Verf Wand een. gerenommeerde naam in Heiloo en. de wijde om trek, Chris Asma is de eige naar van. het bedrijf aan. de Westerweg. Hij nam in 2000 de zaak over van. Hans en. Joke Bolten, Chris werkte toen al twaalf jaar in de branche, maar dan in Haarlem. Dat hij Bolten. overnam was een. gevoels kwestie: „Ik had er direct een. goed gevoel bij. "En. dat blijkt, wanneer je het assortiment ziet als je de bijna 700 m.2 grote winkelvloer betreedt: een. inspiratiebron voor kleine klusjes tot en. met een. complete metamor fose. Het assortiment is breed met onder andere vloer bedekking, gordijnen, laminaat, binnenzonwering, behang, glas en. natuurlijk verf. Met kwaliteitsmerken, als Sigma, Wijzonol en. Sikkens. Wat is begonnen als decoratie van. de winkel is inmiddels uitgegroeid tot een. succesvol concept: shop in shop. Met woonacces- soires in Oost West Thuis Best, kapper Tom Beentjes, AUintext belettering en. kledingzaak Eigenstijl. Sinds 1 november is hier kledingzaak Juss Store aan. toe gevoegd, Nog meer reden, om gewoon, eens binnen te lopen, Samen bieden we een. mooi totaalpakket in producten, en. diensten, aan, Een. extra service is dat Bolten. Verf Wand de klanten bedient met het afmaken, van. de klus. Want hier kanmen. vrijblijvend een. vakkundig advies inwinnen, Dat veel klanten de werkwijze van. Bolten. Verf Wand op prijs stellen, bewijst dat ze uit alle windstrekennaar Heiloo kom en, „Ondanks de economische malaise en concurrentie van grootschalige bouwmarkten is er nog volop vraag naar een goed advies in verf en woon inrichting. We houden de ont wikkelingen scherp in de gaten en durven anders te zijn dan de concurrentie door meer te bie den. De combinatie van Bolten Verf Wand met meerdere winkels onder één dak maakt het interessant voor mensen om even te winkelen. Ik zie in Shop in Shop de toekomst!" Vanaf augustus is Bolten Verf Wand voor de regio Alkmaar/Castricum gestart met de bezorgservice van verf en materialen en gratis advies aan huis. Augustus is tevens de maand dat Bolten Verf Wand het 100-jarig jubileum vierde; met 100 dagen feestelijke voor deelacties! mm ALKMAAR - Wadi Vastgoed BV, opge richt in 2006, biedt een. efficiënte combi natie van. projectontwikkeling, ontwerp, bouw en. herbestemming van. kantoor- en./ of bedrijfspanden, Bedrijven, die in een. verouderd kantoorpand zijn. gevestigd of uit hun jasje zijngegroeid en. op zoek zijn. naar een. nieuwe, toekomstgerichte huisvesting zijn. bij Wadi Vastgoed aan. het juiste adres. Daarnaast heeft Wadi Vastgoed zich gericht op herbestemming van. bestaande kantoor- en. bedrijfspanden en. op nieuwbouw van. twee- en. driekamer appartementen, voor zowel de verkoop als verhuur. Bot: „Er komen steeds meer oude kantoren leeg te staan, Wij geven, ze een. nieuw leven, Zo hebben, we onder meer een. kantoor pand bij Amsterdam Sloterdijk omge bouwd tot een. 'extended stay' hotel. Dit zijnappartementen waar huurders maxi maal zes maanden kunnen verblijven, Ook herbestemmen wij gekraakte monumen tale panden in Wormerveer tot starters- woningen, om op deze locatie jongeren, de mogelijkheid te bieden, van. een. eigen huis. We zitten dus bepaald niet stil!" In oktober 2012 is Wadi Vastgoed een erkend leerbedrijf geworden. „Wij bie den stagiaires de kans zich bij ons te ont plooien. Fundeon, dat personeel opleidt voor de bouwsector, heeft ons getoetst en goed bevonden om als leerbedrijf in aanmerking te komen." Wadi Vastgoed is continu in ontwikkeling. „Wij staan open voor verandering, blijven niet vasthouden aan oude patronen. Jezelf openstellen en dagelijks feeling houden met de markt. Klanten actief opzoeken. Je grenzen ver leggen. Een goed voorbeeld daaivan is dat we ons nu ook richten op het vinden van nieuwe bestemmingen voor bestaande kan toorpanden. Het aantal vierkante meters leegstaande kantoorvloer is de laatste jaren enorm gestegen. Daarom proberen wij bestaande gebouwen en projecten andere, nuttige functies te geven, zoals koop- en huurwoningen. Momenteel zijn wij in meer- Gem Bot Toermalijnstraat 18,1812 RL Alkmaar tel. 072 - 5400468, mob. 06 - 51075820 www.wadivastgoed.nl gbot@wadivastgoed.nl https://twitter.com/WadiGemB. dere gemeenten actief met het ontwikkelen van twee- en driekamerappartementen die bestemd zijn voor de verhuur. Dat willen wij in de toekomst in nog meer gemeenten gaan doen. Op dit moment is het nog niet gelukt om een locatie hiervoor te vinden in Heiloo, maar wij zien dat nog steeds wel als een uitdaging. Ons motto is: doe wat je zegt en lever kwaliteit. Dan is er ook in crisistijd voldoende werk!" Verkoop- en afhaalpunten: Bakker Buitenverlichting, Boekei 39 (hoek Kanaalweg) in Akersloot tel. 072 - 5336931 Phoenixstraat 39 in Alkmaar tel. 06-53853087 www.vuuiwerkmegamarkt.nl Johan van Haerlem De Boog 85 tel. 072-532420 mob. 06-55986889 www.pcconsultance.nl info@pcconsultance.nl. HEILOO - Johan. van Haerlem van PC Consultance is computerman. pur sang. Met PC Consultance richt hij zich op alles wat met computer- en. telefoniegebruik te maken heeftzowel voor de zakelijke als de particuliere klant. Op de website vindt men. het brede aanbod van. PC Consultance, waaronder bedrijfs-ICT oplossingen, systeembeheer, computersystemen op maat, reparatie/upgrade van. ICT apparatuur, (draadloze) netwerk en. software oplossingen op maat, ana loog, ISDN of digi tale (VOIP) telefonie, webhosting en. webdesign. Ook repara tie van. ICT apparatuur is mogelijk, Johan: „Tegen. een. concurrerend tarief bieden we ondersteuning en. goede, praktische oplossingen op maat, In noodgevallen kan ik op afstand op elk gewenst moment inloggen, in de com puter van. de klant via een. beveiligde verbinding. Naast deskundigheid, klantgericht heid en. een. hoge mate van. bereikbaar heid staat service hoog in het vaandel bij Johan: Eenmaal bij de klant merk ik soms dingen op, zoals een. verlopen virusscanner, of weet ik dat die prin terstoring soms simpelweg is op te los sen. door vervanging van. een. kabel. PC Consultance is drie jaar geleden verhuisd naar De Boog in Heiloo. Het team bestaat nu, naast Johan van Haerlem, uit drie medewer kers. Ook het aanbod in producten en dien sten is enorm uitgebreid. Johan: „Zo is PC Consultance in Heiloo exclusief dealer van Sonos® audio oplossingen (draadloze audio/ speaker systemen, bedienbaar vanaf je smart- phone of computer). Daarnaast zijn we glasve zelspecialist en dealer voor KPN en XS4ALL. Zowel bedrijven als particulieren hebben de interactieve diensten ontdekt, zoals Ziggo TV en nieuwe intemetontwikkelingen zoals 'homeser- vers' en NAS (network attached storage). Deze, inmiddels zeer betaalbare, systemen zijn een uitkomst voor huishoudens waar op meerdere computers wordt gewerkt. Sommigen hebben hierop kleine netwerkcamera's aangesloten, zodat ze hun huis, kantoor en/of bedrijfsruimte kunnen bewaken. PC Consultance is bovendien de enige Apple® partner in Heiloo en omstre ken en levert alles van Apple: iPads, Macbooks en iPhones." PC Consultance is ICT Waarborg gecertifi ceerd en heeft de technische know-how in huis om iedere klant op maat van dienst te kunnen zijn. „Het grootste compliment is het vertrou wen van de klant; juist dat maakt dit werk zo enorm leuk!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 12