HZV1 klopt ongeslagen status Het Knooppunt Jurgen Moolenaar eerste op G Judotoernooi in Hoogeveen ggferi «sbéèlM SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Limmen D3 is ongeslagen najaarskampioen Milenka Hoorn turnt eerste voorwedstrijd sport 29 V* Hattrick Ei van handbalvereniging Meervogels Spjé ZAALVOETBAL HEILOO - Afgelopen vrij dag stond in sporthal het Vennewater een thriller in de Topklasse op het programma. HZV/het Vennewater, de num mer 4 van de ranglijst, ontving koploper 't Knooppunt. Het werd een spannende wed strijd waarbij HZV uiteindelijk terecht een 2-1 overwinning pakte. Het tempo in het begin van de wed strijd lag niet heel hoog en HZV kon dan ook vrij gemakkelijk mee met het spel van de koploper. De gasten konden door middel van combina ties geen opening in de verdediging vinden en zij werden dan ook alleen gevaarlijk bij individuele acties van Isaak Bakkali of Curcio Dmiventak. De afstandsschoten vormden echter geen probleem voor keeper Indy Klamer. HZV daarentegen kreeg een goede kans nadat Simon Admiraal een balletje breed onderschepte en alleen op de keeper af kwam. Hij faalde echter en even later was het wel raak voor de Amsterdammers. Miloud Weijers verspeelde de bal op eigen helft aan Youzef Mezoual die de bal keurig aflegde en Dmiventak de mogelijkheid bood om de 0-1 te maken. De gebroeders van der Eng zorg den even later voor de gelijkmaker. Frank wist zijn broer Rob blinde lings te vinden en Rob kon van dichtbij de 1-1 maken. De tweede helft was HZV de bovenliggende partij. Afstandsschoten van Miloud Weijers en Carlo Smit werden gepa reerd en de uitblinkende Simon Admiraal had wederom zijn vizier niet op scheip staan. Er onstond een aantal overtalsituaties door tijdstraf- fen voor achtereenvolgens Frederik Dijksma (HZV), Youzef Mezoual en Hussayn Ait Soussau (beiden Knooppunt) en uiteindelijk was het Simon Duindam die een prima uit gespeelde kans binnen wist te tik ken. Scheidsrechter Ginkel floot uit eindelijk af en de vreugde was groot aan Heilooër zijde. Door deze overwinning loopt HZV in op de koploper en blijven zij in het spoor van de nummers 2 en 3. JUDO HEILOO - Jurgen Moolenaar is geboren met een beperking, maar judoot als sinds hij klein was gewoon mee in de reguliere judogroepen bij Dojo 't Loo. Dat doet hij heel verdienstelijk. Inmiddels staat Jurgen iedere woensdag met de overige senioren op de tatami aan de Bergeonstraat. Vorig jaar wist hij zelfs de felbe geerde bruine band in de wacht te slepen. Omdat de hele lesstof wel heel veel onthouden was, deed hij tijdens de lessen deelexamens met een hele mooie afsluiting tijdens de gewone bandexamens. Jurgen moest toen zijn judoleraren beloven om niet te stoppen met judo, maar om te kijken of de zwarte band nog tot de mogelijkheden zou kunnen behoren. Daarom ging hij, naast de lessen in Heiloo, ook lessen volgen bij judoclub Prisma in Amsterdam. Onder de bezielende leiding van Tycho van der Werf en Ben van der Eng maakt hij grote stappen. Hier kwam hij ook in aanraking met het wedstrijdjudo met andere G judo ka's (dit staat voor judoka's met een beperking). Enthousiast gewor den heeft Jurgen enige tijd geleden meegedaan aan een Internationaal G Judotoernooi in België waar hij gelijk de eerste prijs opeiste. Zijn debuut kreeg enige tijd later een veivolg in Baarlo waar hij op het zesde G Judotoernooi met het zilver van de mat stapte. Afgelopen week end nam Jurgen deel aan een groot G Judotoernooi in Hoogeveen. Met vier gewonnen wedstrijden kon Jurgen weer de hoogste trede van het prijzenschavot betreden. Uiteraard gaat het om het plezier en het deelnemen, maar een mooie beker is ook een goede stimulans voor alle trainingsarbeid. In het nieuwe jaar wil Dojo 't Loo gaan starten met een speciale les voor een groep G judoka's. Mensen die nadere informatie willen hebben kunnen contact opnemen via info® dojotloo.nl. Jurgen probeert zijn tegenstander in de houdgreep te nemen tij dens de judotraining bij Dojo 't Loo Foto: Menno Lesterhuis AKERSLOOT - De meiden van El van handbalvereniging Meervogels uit Akersloot zijn driemaal op rij kampioen geworden. In mei op het veld, begin oktober in de volgende competitie op het veld en nu in december voor de derde keer kampioen, maar dan in de zaal. Ze wonnen deze laatste (uit)wedstrijd tegen Con Zelo met 1-6. Op de foto op de achterste rij van links naar rechts: coach Helma Duyvestijn, speelsters Linet Verduin, Ivonne Smith, Yoni Brakenhoff, Charlotte Zorge, Anna-Siënna Koelemij, coach Monique Kerssens. Daarvoor Bloem Duyvestijn, Nina Sap, liggend Zelly Kanis en Suzet Logman en helemaal vooraan Merel Kerssens. Aangeleverde foto Afgelopen vrijdag stond in sporthal het Vennewater een thriller in de Topklasse op het programma. Aangeleverde foto LIMMEN - Tegen HSV is afgelopen zaterdag de fel begeerde titel voor Limmen D3 binnengehaald. Begeleiders Hans en Claus feli citeren: Jovi, Chris, Mike, Thorn, Joran, Davey, Sven, Dani, Nick, Luuk, Vincent, Sam en Stan. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 27