Koppeltoemooi Oosthonk druk bezocht De Foresters Vrouwen 1 verliest sportief duel Geslaagd Open Limmen Tafeltenniskampioenschappen Vredespijp gerookt bij SV Vredeburg Interne competitie TCHU scoort beter dan TVOH Milenka Hoorn turnt eerste voorwedstrijd SPORT 29 UITSLAGEN UITKIJKPOST 19 DECEMBER 2012 In Heiloo kwamen 52 dartliefhebbers naar het Oosthonk koppel toernooi. Aangeleverde foto HEILOO - Behalve de profs van de P.D.C. zijn er zaterdagavond ook weer flink wat recreanten met het darten bezig geweest. In Heiloo kwamen 52 liefheb bers naar het Oosthonk koppel toernooi. Na een gezellig verlopen voorron de klom het niveau in de knockout fase naar respectabele hoogte, de maximale score van 180 werd meer dan 15 maal genoteerd en de hoog ste finish kwam op naam van Frank VOETBAL HEILOO - Gezien de ranglijst dachten de dames de punten in Heiloo te kunnen houden, tegenstander Victoria Obdam stond namelijk net iets hoger op de ranglijst. In het begin kon men het nog bij benen, maar dat duurde niet lang. Victoria speelde mooi positiespel, had veel snelheid in de voorhoede en speelde het mooi uit. Via twee counters kwam Victoria op een mime voorsprong. Later viel nog een derde treffer. Op zich deed De Foresters niet onder voor de tegenstander, maar Victoria was effectiever in de afwerking. In de tweede helft kwamen de dames nog terug op 1-3, maar verder hadden ze niets meer in te brengen. Ook con ditioneel was Victoria sterker en ze speelden de wedstrijd netjes uit. Gelukkig was het keeperswerk van Mieke van Steenes, die pas voor de tweede keer op doel stond, goed. Andere was de score hoger opge lopen. Ondanks dat de dames ver loren, was het mooie dat het een uiterst sportieve wedstrijd was. De scheidsrechter, waar menig eredi visie-scheidsrechter nog een pimtje aan kan zuigen qua leiden, heeft weinig hoeven fluiten voor overtre dingen. De dames hebben hier weer van kunnen leren en gaan nu richting winterstop en boardingtoemooi. Daarna gaan ze zich weer opmaken voor de competitie. Tevens mag worden vermeld dat er weer een debuut was: de 14-jarige Caroline Verhoef moest wel even wennen, maar speelde een goede wedstrijd. Zo krijgen de talenten van de meis jes alle kans zich te bewijzen in het eerste. TAFELTENNIS met 156. Bij de runners up was de jeugd het sterkst met de tweede plek voor twee 16-jarigen; Jordy en Mare en als winnaars het ook nog jonge koppel Paul en Danny. Bij de winners waren na spannende 1/4 en 1/2 finales Ronny/Ferry en Jaap/Dirk de finalisten. Na 3-0 voor sprong lieten Jaap/Dirk alsnog de zege aan Ronny/Ferry die net op tijd hun vorm hadden terug gevonden en met een flinke rij hoge scores alsnog 4-3 wonnen.Aehter him kwa men Mike/Wesley op de derde en Jasper/Jaeo op de vierde plek. LIMMEN - Zondag werd het jaarlijkse Open Limmen Tafeltenniskampioenschappen voor de jeugd uit Limmen, Castricum en omstreken gehou den. Aan dit jaarlijks terugke rende evenement deden zo'n dertig jeugdleden uit Limmen, Castricum en omstreken mee. De sfeer van het toernooi was zoals gebruikelijk erg sportief en ontspannen. Er werd in drie leef tijdscategorieën gespeeld om mooie bekers. Bij de jeugd van 12 jaar en ouder gingen de ereplaatsen naar Remco Bosman (1) en Zilver Stavenuiter (2). Voor de groepen 7 en 8 was er een groot deelnemers veld en hier ging de eerste plaats knap naar Sanne Briefjes, gevolgd door Ramon Twisk (2) en Nino (3). Voor de allerjongste deelnemers waren er prijzen voor Jesse Oomen (1) en Milan Peemen (2). De deelne mers en oudere worden van harte bedankt voor het slagen van dit evenement. Heb je zin om eens een vrijblijvende tafeltennistraining van ervaren jeugdtrainers mee te maken kom dan komende vrijdag 21 decem ber van 18.30 tot 20.00 uur gerust eens meetrainen met de jeugdgroep. Bridge Club 't Oosthonk Uitslag van woensdag 12 december: A. Lijn 1. H. Uijl - M. Hendrikse 67,26% 2. L. Santifort - L. Eveleens 57,50%, 3/4. G. Voskuil - R. Hogeslag en E. Motta - G.v. Lochem 56,00% B. Lijn 1. J.v. Gorkum - P.v. Lochem 66,67% 2/3. J. Tromp -V. Huiberts en N. Jenniskes - M.v.d. Horst 59,17% 4/5 B.v. Dortmont- Hr. Reuzenaar en P. Hogeslag - H. Koomen 54,17%. Heilooër Bridge Club Uitslag van de donderdagavondcom petitie in De Strandwal: A-lijn; 1. Henk Leering-Alex Turk 62,50; 2. Taetske Haan - Irma van Loon 57,92; 3. Joop Boukens -Johan Neefjes 55,83. B-iijn; 1. Anneke Pias - Rita van Os 55,25; 2. Ad Spruit-Aad Kemper 57,92; 3. Fenny en Dik Cnossen 57,06. C- iijn; 1. Vera en Piet van derWuip 67,92; 2. Joke en Frans Soeters 60; 3. Afra Boukens - Ria Neefjes 59,58. Dinsdagavondcompetitie: A-iijn; 1.1. Coiumby Coebergh - Ger Kemmere 61,98; 2. Jan Huting- Cees van der Steen 55,21; 3. Truus Kierk- Nei Stark 54,17. B-iijn: 1.1. Barbara van Dortmont-Aad Kemper 62,50; 2. Remy Kramer- Greetje Meuleman 58,85; 3. Gervan Diest-Ton Gias 57,29. Morgen, donderdag, de kerstdrive in De Strandwai. Aanwezig om 19.30 uur. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 14 decem ber speelde SV Vredeburg de twaalfde ronde van de interne competitie. Het leverde een aantal spannende partijen op, maar hier en daar spaar de men elkaar met een vlotte remise. In de partij tussen Jan Levering en Cees Dinkla werd aan beide zijden een stevige muur gemetseld. Het vermijden van risico's was belang rijker dan het creëren van kansen, met een remise-uitslag als logisch resultaat. De sterke Jos Admiraal en de solide Niels Hageman dreven elkaar evenmin tot het uiterste. Na een zet of twintig werd de vredes pijp gerookt. Ook Marcel Wester en Jeroen Tebbens hielden elkaar in evenwicht. Ook in de partij tus sen Bob Stolp en Bert Hollander leek lange tijd de remisemarge niet te worden overschreden, maar in het verre eindspel bleek de positio nele superioriteit van Stolp. Met een toren, geholpen door een zeer actie ve koning, drong hij achter de pion- nenlinie van Hollander en veroverde de achterste pion, waarna de zwarte stelling instortte. Robin Rommel en Bert van Diermen, die gewoonlijk de degens kruizen in de politieke arena, maakten er nu een enerverende schaakpartij van. Rommel speelde zijn geliefde koningsgambiet. Met een loper wist hij een dodelijke pen ning op een zwart paard te creëren en won tamelijk snel. Ronald van der Storm speelde tegen zijn favo riete tegenstander Jaap Limmen. De vlotte 1-0 maakte nog eens duidelijk waarom Van der Storm zo graag tegen Limmen aantreedt. Barry Blekemolen zorgde voor een kleine sensatie door in een adembene mend eindspel zijn gerespecteerde Voor extra informatie kimt u kij ken op www.tafeltennislimmen. nl. Tafeltennisvereniging Lirnmen- Heiloo is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor verdere vragen over de vereniging kimt u contact opnemen met Reinier Poelman: r.poelmanl@hetnet.nl. De prijswinnaars van het Open Tafeltennistoernooi: Remco Bosman, Nino, Sanne Briefjes, Jesse Oomen, Zilver Stavenuiter, Milan Peemen en Ramon Twisk. Aangeleverde foto HEILOO - Was er bij The Voice Of Holland afgelopen vrijdag avond maar één winnaar, bij de TC Heiloo United waren er bij de interne tenniscompetitie vele winnaars. Het koppel uit de heren A-poule Ab van de Berg met Robin Kosters, konden de druk van Casper Sikma en Ron Kosters niet weerstaan. Met een uitslag van 13-6 in het voordeel van Casper en Ron gaan deze eivan door met de titel Herbstmeister. Hetzelfde gebeurde in de dames A-poule waar de dames Fleur Ykel en Lily Hallewas ongeslagen de titel Herbstmeister mee naar huis nemen. In de mix A-poule stond ook een titel op het spel en de winnaar hiervan alsmede de titel Herbstmeister zijn Miguel de Droog en Chantal Groot geworden, door him eoneurent Andre van Ommeren en Hanny van de Berg met 11-6 te verelaan. tegenstander Ed Stolp met subtiele zetten naar een nederlaag te spelen. Vooral het samenspel tussen toren en loper op de koningsvleugel was van grote klasse. Gertjan Hafkamp had weer één van die dagen dat niemand tegen hem is opgewassen. In een specta culaire Sieiliaan versloeg hij Harold Ebels met een fantasierijke konings- aanval. Waldemar Mroz verstevigde zijn koppositie op de ranglijst met een degelijke overwinning op de talentvolle Remi Aafjes. In het eind spel van de partij tussen Hans de Goede en Sandra Hollander voltrok zich een kleine tragedie toen De Goede in een remise-aehtige stel ling - beiden hadden nog een toren en drie pionnen - een volkomen ver keerde torenzet speelde. In de B-groep versloeg Jort Houben, in de langste partij van het jaar, zijn opponent Joost van Vliet. HEILOO - Zaterdag kwam pupillen 2 turnster Milenka Hoorn van GTH in actie op de eerste voorwedstrijd van de derde divisie. Milenka startte haar wedstrijd aan de brug, een strakke oefening: 11.70! De wedstrijd werd vervolgd op de balk, Milenka zette een keu rig afgewerkte oefening neer, maar helaas moest zij één keer de balk verlaten: 11.60. Het derde toestel was de vloer, de vloeroefening van Milenka was super netjes. Op sprong werd de wedstrijd afgeslo ten, voor een mooie overslag behaal de zij een 12.80 en voor een perfect uitgevoerde salto een 13.80! Beide cijfers worden bij elkaar opgeteld en gemiddeld, dit resulteerde in een 13.30, het derde hoogste cijfer van de wedstrijd! Milenka heeft een goede wed strijd geturnd, zij weet waar zij zich nog op kan verbeteren en gaat zich nu richten op de tweede voorwed strijd op zondag 20 januari. Zaterdag kwam turnster Milenka Hoorn van GTH in actie op de eerste voorwedstrijd van de derde divisie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 29