jgSBS, J^iWI Jet Stam brengt cd 'Jet Dick' uit met gitarist Dick Groot Schildersbedrijf E.J. Bolten /n Geslaagde schoenendoosactie voor arme kinderen H E I L 0 0 BEDRIJF BELICHT 11 mi n«ï tl I IH Kyöïïïïïyh 73111 !C*33iW?Tiri mm *mi iï 11 nl iT3 KORTOM Kandidatenlijst CDA Heiloo vastgesteld Kerstviering GGZNHN In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Erik Bolten, Slimpad 24, 1851 LB Heiloo, tel. 06 - 30973923, boltenbeumer@quicknet.nl. HEILOO - Nog even volop genieten van de sfeervolle kerstdagen, gezelligheid met familie, vrienden, lichtjes en kaarsen. Maar als in het nieuwe jaar de kerstboom uit de huiskamer en alle kerstdecoraties naar zolder zijn verbannen, is het ineens 'kaal' in huis. Een uitgelezen moment om te besluiten het interieur een flinke opfrisbeurt of een com plete metamorfose te geven. Want met een nieuw kleurtje of een ander behang op de muren krijgt het interieur een compleet andere uitstraling, waar je vervolgens heel lang van kan genieten! Erik Bolten van Schildersbedrijf E.J. Bolten staat ook deze winterperi ode voor u klaar voor alle schilder- en behangwerkzaamheden binnens huis. „Veel mensen zien er tegen op om de schilder in huis te halen voor een grote opknapbeurt; het huis zou tijdelijk overhoop liggen. Wij nemen echter alle zorg uit handen en denken met de klant mee. Als ervaren vak mensen werken wij systematisch en netjes; aan het einde van elke werk dag wordt alle rommel opgeruimd en het huis netjes en leefbaar achter gelaten. Meubels worden zoveel mogelijk weer op zijn plaats teruggezet en spullen zoals de tv weer aangesloten, zodat u 's avonds kunt doen en laten wat u wilt. Stofoverlast wordt door ons tot een minimum beperkt; het meeste werk wordt nat geschuurd waardoor slechts een minimale hoeveelheid stof vrijkomt." Erik zit al ruim 25 jaar in het vak, waaivan dit jaar 12,5 jaar als zelf standig huisschilder. Na een carrière bij de mariniers gooide hij op zijn 24ste het roer om, volgde een vakopleiding voor volwassenen en liet zich omscholen tot huisschilder. Hij heeft jarenlang bij een schildersbe drijf in Bergen gewerkt, waar ervaren schilders hem de fijne kneepjes van het vak hebben bijgebracht. Gesteimd door het thuisfront maakte hij uiteindelijk de overstap naar zelfstandigheid. Bij grotere klussen werkt Erik samen met zijn collega en vriend Frank Bakker. Puttend uit een breed netwerk van gespecialiseerde vaklui kan iedere vorm van herstel of onderhoud aan muren en/of houtwerk en zelfs de aankleding van het interieur -gordijnen, tapijt en dergelijke- des gewenst in één keer worden meegenomen. Schildersbedrijf E.J. Bolten werkt met een aangenomen prijs. Na het inmeten van materialen, aan tal mandagen en dergelijke wordt een vrijblijvende offerte opgesteld. Zo komt de klant niet voor verrassingen te staan; dat is prettig voor beide partijen. En als we tijdens een klus gebreken tegenkomen, melden we dat aan de opdrachtgever en kunnen we desnoods een specialist inscha kelen om het te laten repareren." Want er is Erik alles aan gelegen dat de klant tevreden is. Dat deze werkwijze en de geleverde kwaliteit positief worden gewaardeerd, blijkt uit het vertrouwen dat klanten hem al jaren lang schenken en de nieuwe schildersklussen die ze hem keer op keer gunnen! HEILOO - De 16-jarige Jet Stam uit Heiloo, leerling op het Clusius College in Castricum en veelbelovend zangtalent, houdt al haar hele leven van zingen. Met Dick Groot op gitaar vormt ze een duo dat onlangs een cd heeft uitgebracht en regelmatig optreedt. Deze zomer was Jet regelmatig te horen in het Ruiterhuys in Bakkum. Toch wil ze een zangcarrière niet forceren; ze wil eerst graag haar school afmaken en daarna maar zien hoe het loopt. Jet komt uit een echt muzikaal nest. Vader Leo speelt trompet en gitaar en was een tijd dirigent van muziekvereniging Lamoraal, moe der Irma zingt en haar jongere broer Bram (13) speelt piano. Jet weet niet beter of muziek hoort bij het leven; ze zijn ermee opgegroeid. Het hele gezin gaat na het eten van tijd tot tijd muzikaal uit z'n dak; gewoon voor de lol! Toen Jet op haar 12e ergens gitaar hoorde spelen waarbij zich spontaan een zangeres aansloot, wist Jet: Dit wil ik ook! Haar vader leerde haar een paar akkoorden op de gitaar waar Jet om mee te beginnen prima uit de voeten kon. Lekker zingen en gitaar spelen op haar slaapkamer. Met pa in de buurt om haar vooruit te helpen bij haar gitaarspel. Het was haar mentor op school die haar enthousiast maakte om zich aan te sluiten bij een school- bandje en haar aanspoorde om voor publiek te zingen. En van het ene rolde Jet in het andere muzikale avontuur; een reis die nog lang niet ten einde is. Van akoestische optre dens tijdens de open podiumavon den bij de Sfinx, de Kunst6Daagse, tot en met deelname aan 'De middag van Shaffy', een ode aan de meester HEILOO - Het CDA-Heiloo heeft de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart 2014 vastgesteld. Na lijstrekker Elly Beens volgt op nummer 2 een nieuw gezicht: Mart Brouwer de Koning. Op de nummers 3 en 4 staan de hui dige raadsleden Hanny Kaan en Hessel Hiemstra. Op nummer 5 staat Josca Ligteringen. Daarna, op nummer 6 Daan Topman en op nummer 7 Afra Korthouwer. Henk Hoijtink, Ellen Joma en Henk van der Werf completeren de eerste 10 posities op de lijst. Wethouder Hero Veger staat als lijstduwer op de lijst. Na een lange actieve periode in de Heilooër politiek, heeft hij beslo ten om na de komende verkiezin gen terug te treden. HEILOO - De kapel wordt van een nieuw dak voorzien en daarom bent u voor de kerstviering van de GGZ NHN welkom om de kerstviering bij te wonen in de grote zaal in cultureel centrum De Strandwal, Olvendijk 2a in Heiloo, naast de kapel. De viering vindt plaats op 24 december om 20.00 uur en vanaf 19.30 worden kerst liederen gezongen. Voorgangei's tijdens de kerstviering zijn Marie- José van Bolhuis en Paul Jacobs en de muziek wordt verzorgd door de zanggroep onder leiding van Leonie Hennekens en Los Caballeros. in theater de Vest. Voor deze gele genheid werd Jet instrumentaal begeleid door Dick Groot; het begin van een bijzondere samenwerking tussen de jonge, talentvolle zange res en de ervaren gitarist. „Het was spannend om voor het eerst in een theaterzaal op te treden, maar tege lijkertijd heel leuk om te doen!" En passant werd ze uitgenodigd deel te nemen aan een talentenshow van Danny de Mimck en Henk Poort. Inmiddels heeft Jet zangles van zangpedagoog Tom de Graaf, die haar meer leert dan techniek alleen. „Hij leert me met overtuiging en beleving te zingen, zodat een lied overkomt!" Jet werkt hard aan het ontwikkelen van een eigen sound, waarmee ze zich kan onderschei den. De liedjes op de cd (te bestel len via jetstam@email.com) zijn een mooi voorproefje op wat nog komen zal! De 16-jarige Jet Stam uit Heiloo, leerling op het Clusius College in Castricum is veelbelovend zangtalent. Foto: Carolien Breed HEILOO - Het wordt dit jaar een verrassend kerstfeest voor kinderen van Congo en Sierra Leone, door de schoenendoosac tie van werkgroep gezinsvierin gen Heiloo en Akersloot. In het najaar heeft de werkgroep van de gezinsvieringen van de Willibrordusparochie weer de traditi onele schoenendoosactie gehouden. Het doel hiervan is om kinderen in oorlogsgebieden of arme landen met de de kerst iets extra's te geven. Het is een simpele maar doeltreffende actie. Je neemt een schoenendoos, versiert de buitenkant met gezel lig cadeaupapier, vervolgens vul je de doos met schoolspullen, toilet artikelen een knuffel en wat speel goed. In de 'Kerkstraat' van de kerk was een kraam ingericht waar men tegen betaling een reeds versierde doos ter plekke verzendklaar kon maken. Dat dit een schot in de roos was, bleek wel uit de grote hoeveel heid dozen die in deze kraam gevuld werden. Alles bij elkaar 221 dozen waarmee even zoveel kinderen blij gemaakt worden. Ook in Akersloot deed men dit jaar mee en dat lever de ook een mooi aantal dozen op. Samen met de dozen uit Heiloo zijn ze naar het regionaal verzamelpunt in Purmerend gebracht. De dozen van de Willibrordusparochie wor den afgeleverd in Congo en Sierra Leone. De werkgroep kan met vol doening terugzien op een geslaagde actie. Maar liefst 221 gevulde schoenendozen werden afgeleverd bij de kerken. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 5