Kinderfeesten bij mevrouw Snoepjes Vind je balans in 2013 Showhero als opstapje voor The Voice Heilooër Operette Vereniging met nieuwe 'Csardasfürstin' in De Beun Familievoorstelling De 'Nacht Wacht!' U I T P A G I N A INGEZONDEN MEDEDELING Hans Laduc presenteert nieuwe cd in Witte Kerk Bommel en T-Rocks bij La Strada UITKIJKPOST 30 JANUARI 2013 HEILOO - Ben je jarig en tussen de 5 en 10 jaar? Vier dan je feest in het atelier bij mevrouw Snoepjes en miss Smartie! Mevrouw Snoepjes is zeer artistiekerig en dol op snoepjes. Miss Smartie is vooral verstandig en houdt van gezonde snoep en fruit. Samen met je vriendjes en vriendinnetjes ga je theater, kunst en muziek maken, alles in het thema 'Snoep'. Kinderen die geen of speciaal snoep mogen, kimnen het feest ook meemaken. Er is altijd iets lekkere voor ze. Op 6 maart is mevrouw Snoepjes jarig. Wil je een plek winnen op haar feest? Knutsel, bak, teken, schilder of maak een lied, gedicht of verhaal over je lekkerste snoepje. Op haar Facebookpagina of www. mevrouwsnoepjes.nl lees je alle voorwaarden. Het atelier is te vinden op het St. Willibrord terrein (GGZ-NhN), Overtoom 3-A te Heiloo. Voor boekingen en informatie: mevrouwsnoepjes@gmail.com of tel. 06-83220710. HEILOO - Gitarist Hans Laduc is terug uit Nashville, waar hij zijn nieuwste cd opnam, getiteld 'My way to Nashville'. Zaterdag werd deze gepresenteerd in de Witte Kerk, waarbij burgemeester Hans Romeyn een van de eregasten was. Tijdens de uitreiking kreeg Hans van de burgemeester een door hem gemaakt instrument, de zogenaamde Panjo, overhandigd en kreeg hij het eerste exemplaar van zijn cd symbolisch uitgereikt. Met behulp van fotomateriaal vertelde Hans over zijn Nashvillereis. Als speciale gast trad Marika Lansen op en speelde Hans met gitarist Felix Gayet de stukken die zij samen in Nashville deden. Het publiek genoot niet alleen van de muziek maar ook van de warme glühwein. Naar aanleiding van de reacties van mensen die graag wilden komen, maar niet konden, komt er 2 maart een extra concert in de Hervormde kerk van Limmen. Aangeleverde foto HEILOO - Op 8 februari aan staande zal Showhero opnieuw mensen met onbeperkt talent laten optreden. Buiten vriest het al weken en daar wordt met het thema volledig op in gespeeld. StayOkay Egmond wordt compleet omgebouwd tot poppodium voor het Showhero Wintergala. Oprichters Maurice van der Poll en Lucas Bugter heb ben alles uit de kast gehaald om er een topshow van te maken. Maurice: „Het doel is elke keer weer om de kandidaten de dag van hun leven te bezorgen, dat doe je door te vernieuwen." Naast vaste juryleden Jeroen Schouten en Marius Prein zal Popstar-winnares Steffie Zoontjes in de jury plaatsnemen. ,,Ik heb er zo veel zin in, het is te gek wat Showhero doet," aldus Steffie. Nadat het publiek door de kan didaten is meegezogen in de posi tieve energie, zal Suits Music het Wintergala afsluiten met een dans avond voor iedereen. Hierdoor zal de avond eindigen met fantas tische muziek. „Maar daar zal het ook mee starten," zegt Lucas. „Er is een kandidaat die Showhero als opstapje ziet voor The Voice. Daarom hebben we bedacht dat er ook bij ons stoelen gaan draaien, namelijk die van het publiek!" Tickets voor deze show zijn te reserveringen via www.showhero.nl. HEILOO - Café La Strada pakt dit weekend dubbel uit met live muziek. Speciaal voor de première van de nieuwe band T-Rocks van local music hero Frits Zonderhuis en Tanja Bak, de voormalige zangeres van The Porcupines, is er dit weekend naast de wekelijkse live muziek op de zaterdagavond een extra vrijdagavond aan het volle programma van La Strada toe gevoegd. T-Rocks, bestaande uit zes regionale topmuzikanten, heeft een vrij veelzijdig pop rock repertoire met nummers van onder andere Herman Brood, Stevie Ray Vaughan, The Doors en Thin Lizzy. Na het elektrische geweld van T-Rocks op vrijdag is het zaterdagavond 2 februari tijd voor iets heel anders. Dan komt het troubadour duo Bommel uit Rotterdam naar café La Strada. ALKMAAR - Trio Vidalita brengt hun interactieve muziekvoor- stelling 'De nacht wacht!'. Een familievoorstelling boordevol spanning, humor en met een grote rol voor de viool, de contrabas en de piano. De mooiste muziek van de wereld is geïnspireerd op de nacht en is vaak ook 's nachts gemaakt. Soms is de muziek spannend, soms kim je er heerlijk op wegdoezelen, zoals bij de mooie Nocturnes van Chopin en Grieg. Of denk aan 'Eine Kleine Nachtmusik' van Mozart, de 'Moonlightsonate' van Beethoven of 'Roimd Midnight' van Duke Ellington! Vidalita bestaat uit Marieke de Bmijn-viool, Marjolein Bakker piano en Suze Stiphout-contrabas, die him sporen reeds ruimschoots hebben verdiend in de klassieke muziek. Het repertoire van het trio is van licht klassiek tot tango, zigeuner- en jazzmuziek. Zaterdag 9 februari, 16.00 uur in de Robijn Concertzaal, Robijnstraat 5 in Alkmaar. Toegang: 12,50, voor kinderen tot 12 jaar: 7,50. Reserveren via tel. 072-5414400, of reservering@ypmapianos.nl. HEILOO - De repetities voor een nieuwe uitvoering van de beken de operette, 'Die Csardasfürstin' door de Heilooër Operette Vereniging (HOV) zijn in volle gang! In februari pakt HOV groots uit met vier voorstellingen van de sprankelende, 'Weense' ope rette, 'Die Csardasfürstin', van de beroemde Hongaarse componist, Emmerich Kalman in theater De Beun. 'Die Csardasfürstin' (1915) maakte Kalman in één klap wereld beroemd. En niet zonder reden: niet eerder wist een componist het ver haal in zulke weelderige en inspire rende melodieën te vangen. Slechts weinig operettes kunnen met deze rijkdom aan betekenisvolle, drama tische en overtuigende melodieën concurreren. Een must voor elke muziek- en operetteliefhebber! HOV repeteert dit seizoen in een nieuwe repetitieruimte: na sluiting van het Open Huis is men -dankzij mede werking van onder andere GGZ NH-N, gemeente Heiloo en Henk Pannekoek- uitgeweken naar cul tureel centrum De Strandwal (voor heen de aula van de GGZ NH-N). Én HOV werkt dit jaar met een nieuwe regisseur, de bekende Ben Eppinga. Eppinga heeft vroeger zelf diverse operetterollen op de planken gezet en is de laatste jaren actief als regis seur van operettes en musicals. In de orkestbak zorgt het Zaans Opera Operette Orkest onder leiding van dirigent Wim Noteboom voor de muzikale begeleiding. De uitvoering van 'Die Csardasfürstin' belooft een muzikaal hoogstaande en werve lende theaterproductie te worden. Uitvoeringen: 9, 10 (matinee), 16 en 17 (matinee) februari. Er zijn nog kaarten beschikbaar bij De Schrijverij (in Stationscentrum en Het Hoekstuk), via www.heilooeroperettevereniging. nl en aan de kassa van theater De Beim. De repetities voor een nieuwe uitvoering van de Heilooër Operette Vereniging (HOV) zijn in volle gang! Aangeleverde foto HEILOO - Gezondheid is dichterbij dan je denkt. Zet je lichaam in bewe ging en spreek het zelfgenezend vermogen aan. Er is meer mogelijk dan je denkt. De sleutel van een succesvolle behandeling is het opsporen van blokkades die in het lichaam zitten en deze te verhelpen. Blokkades kimnen ontstaan door bijvoorbeeld stress, faalangst, verkeerde voeding, onbalans in hormonen, gifstoffen in het lichaam, schimmels, tekorten in vitamines en mineralen. Dergelijke belastingen kimnen zich op vele manieren uiten. Denk aan je niet fit voelen, vage klachten, eczeem of bum out-klachten. Een lichaam zit complex in elkaar. Wat voor de één werkt hoeft voor de ander niet te werken. Daarom biedt Susan Wesseling met Sensi-therapie een breed behandelpakket aan, waarmee ze op zoek gaat naar de essentie van een probleem. „Ik streef altijd naar een samenhang tus sen lichaam, energieheretel, emoties, bewustwording en aanvulling van tekorten. Wat voor mij belangrijk is dat de cliënt weer in balans komt en los kan laten wat er niet meer toe doet. Dan kom je in je kracht te staan en ben je weerbaar!" Wil je meer weten, neem vrijblijvend con tact op met Susan Wesseling, Heiender Wijze - praktijk voor energie en balans, tel 06-49610166, e-mail helen- derwijze@gmail.com, of kijk voor meer informatie op www.helenderwijze.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7