Succesvol carnavalsweekeinde Limmen afgesloten met groot feest Solexverhuur Akersloot klaar voor nieuw zomerseizoen Aanmelden voor Limmen Creatief en Artistiek Stuiterende tieners bij Conquista Frisz party Stichting Oud-Limmen bij de Zonnebloem Hooggeëerde gasten op carnavalsfeest De Uijlenspieghels Van Den Helder tot Utrecht komen ze bij ons huren' Vele kinderen reden mee op de voor hen gemaakte kinderkarren en konden genieten van een tocht door het dorp, aangemoedigd door alle mensen die langs de kant stonden. Aangeleverde foto LIMMEN - Afgelopen weekein de was het carnaval in Limmen. Vrijdag was een geslaagde dag voor de scholen. Alle kinderen waren erg mooi verkleed en en hebben allemaal erg genoten van deze gezellige dag. Zaterdagmiddag is er in de Cameren bingo gespeeld met de bewoners en werden zij verrast met een optreden vanuit school. Deze act was vrijdagmiddag uitgekozen om op te treden voor de bewoners, tij dens de Limmen's got Talent show. Zaterdagavond was het tijd voor de foute avond. Met muzikale onder steuning van de feestband Jukebox werd dit een geweldige avond! In het thema Kings Queens kwamen de mooiste creaties voorbij: konin gen en koninginnen, rolletjes King, ijskoninginnen en Queen Bees. Ook deed zich een bijzonder paar aan in Limmen, prins Willem Alexander en Maxima! Zij hoorden van het toepasselijke thema in Limmen en besloten om zelf eens een kijkje te nemen hoe Limmen carnaval viert. Iedereen heeft met ze geproost op het aankomend koningschap van Willem Alexander en heeft ze veel succes gewenst met alles wat op hen afkomt. Met een heerlijk zon netje erbij startte zondagmiddag de optocht, die vertrok vanaf de Enterij en heel Limmen op zijn kop zette. Vele kinderen reden mee op de voor hen gemaakte kinderkarren en kon den genieten van een tocht door het doip, aangemoedigd door ouders, opa's en oma's en alle andere men sen die langs de kant stonden. Net zo mooi als het winterse weer waren de praalwagens, de lopers en de fietsende deelnemers. Diegenen die het mooist verkleed waren ont vingen van Prins Tyl de XIV en zijn adjudant een prijs hiervoor. Rond 15.00 uur kwam de optocht tot stilstand bij de Burgerij en kregen alle deelnemers daar hun medaille uitgereikt. Daar ging het feest ver der en daarna ging iedereen met een voldaan gevoel naar huis toe. Op www.uylenspieghels.nl kunt u foto's terugvinden. LIMMEN - U kunt zich opge ven tot 16 februari, om deel te nemen aan deze expositie Deze door Limmen Cultuur geor ganiseerde expositie vindt plaats op zaterdag 9 en zondag 10 maart in de sfeervolle boerderij Vredeburg, Dusseldorperweg 64 in Limmen. De toegang voor de bezoekers is gratis. Ook is men dit jaar weer op zoek naar nieuwe exposanten. Heeft u interesse om uw werk te tonen, dan kimt u contact zoeken met Limmen Cultuur. Aanmelden kan bij willy-min@ hotmail.com en a.wopereis® quicknet.nl. of bij Willy Calf; 072-5333612. Voor informatie: www.limmencultuur.nl. Bij aanmel ding graag uw naam, adres en tele foonnummer vermelden. LIMMEN - Dat de opvolgers voor Afrojack en Armin van Buuren al staan te dringen bleek op het afgelopen Frisz feest in de Burgerij. Organisator Conquista had een DJ contest verbonden aan de avond en dat was een absoluut succes! Door het enthousiasme aange stoken meldden zich zelfs tijdens de avond nog twee jongens om zich in de strijd te weipen. De coole ver lichting, laser en rookmachine zorg de voor de juiste atmosfeer. Geen artiest kan zonder publiek natuur lijk en dat was er volop om de Dj's aan te moedigen. Ondersteund door Ivan Koot werden op professionele apparatuur een paar geweldige sets gegeven door de draaitafelkunste naars. Onder luid gejoel en gefluit werden de prijzen vervolgens ver deeld, een decibelmeter bepaalde immers de winnaar. Dj Meindert kon rekenen op de meeste bijval en voor hem de hoogste eer! Alle deel nemers kregen een prijs. Er werd nog even flink 'gehakt' tot 00.00 uur en daarna ging het licht aan. Ondersteund door Ivan Koot werden op professionele appara tuur een paar geweldige sets gegeven door de Dj's. Aangeleverde foto AKERSLOOT - „Je moet de ver baasde gezichten eens zien als we met de grote aanhanger en twee Mercedes Sprinters aan komen en 63 Solexen uitladen", lacht Henk Levering. Hij kan er nog eens ruim honderd van deze nostalgische brommers aan toevoegen want Solexverhuur Akersloot heeft er inmiddels 170 klaarstaan. Daarmee zijn ze een van de grootste Solexverhuurders van Nederland. Al jaren actief betrokken bij Solexclub 't Rolletje, (mede)orga- nisator van de jaarlijkse Solexrace, er vloeit nog net geen mengsmering door zijn aderen.Het avontuur van Solexverhuur Akersloot begon zo'n vier jaar geleden. „Schuin tegen over café De Vriendschap aan het Wilhelminaplein kwam een schuur vrij. Het perfecte onderkomen voor de eerste dertig Solexen waarmee we begonnen", vertelt Henk. Het idee om groepen (minimaal tien personen) op de antieke brommer tjes de polder door te gidsen, sloeg aan. De aanvragen stegen en de vloot Solexen groeide en groeide. „Van Den Helder tot Utrecht komen ze bij ons huren. Vriendengroepen, bedrijven tot en met de motorclubs aan toe! Van begin maart tot eind oktober wordt er gereden. Onze kracht? We verhuren alleen echt betrouwbare, mooie Solexen (oud ste komt uit 1950!) die zijn voorzien van dubbele zijtassen. En er gaan altijd begeleiders van 't Rolletje mee. Dus mocht er onverhoopt wat zijn, is er ter plekke altijd assistentie. Dat doen we heel bewust want je wilt toch gewoon lekker plezier maken en niet met pech in de polder stil staan?", stelt Henk. Er zijn diverse leuke arrangemen ten en routes samengesteld. Van huur per dagdeel, inclusief onver valst lekker 'bakkie Vriendsehap- koffie', uiteraard met appelgebak, tot een dagvullend programma dat kan worden afgesloten met barbe cue of buffet. En voor wie helemaal in stijl wil tuffen: er zijn ook zo'n 120 lange leren jassen en pothelmpjes beschikbaar! Meer weten of reserveren? Kijk op www.solexverhuurakersloot.nl. Of bel 0251-312866 of 06-51387333. LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt alle ouderen van Limmen uit voor een gezellige (snert)middag in samenwerking met Stichting Oud-Limmen op dinsdag 26 februari. De middag begint om 14.00 uur en wordt gehouden in De Burgerij. De zaal is open om 13.30 uur. Het thema dat Stichting Oud-Limmen presenteert is: 'Groeten uit Limmen'. Er wordt een reis gemaakt door het vroegere Limmen aan de hand van oude ansichtkaarten. De mid dag wordt afgesloten met heerlijke snert en roggebrood met spek. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door de accordeonisten Ton Bolten en Ton Burgmeijer. Voor vervoer kimt u bellen met: Nel Seignette, tel. 072-5051324.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13