HSV Limmen nieuws Goede prestaties van Rachelle van de Griek Drukke week voor teams Oppositie Balspelletjesmiddag bi] Meervogels in de vakantie SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Balspelletjesmiddag Meervogels '60 Jeugdteam t Vennewater l Mooie prestaties voor judoka' s Judoclub Groefsema SPORTVISSEN LIMMEN - Zondag 17 februari, start HSV Limmen met haar eerste witviswedstrijd voor de competitie. Deze wordt gevist in het Stet te Limmen. Er wordt geteld volgens het eombiklassement, waarbij naast het gewicht van de vangst nog 25 gram per gevangen vis wordt opge teld. Verzamelen bij Albert Heijn in Limmen voor 08.30 uur. Na de loting worden geen vissers meer toegelaten voor de wedstrijd, dus wees op tijd. Er wordt 2 V-i uur gevist. Deelnemen kost 3,- per wedstrijd. Er zijn dagprijzen voor de nummer 1, 3 en voorlaatste met vis, zowel in de A-groep als de B-groep. Daarnaast wordt gestre den voor een eindklassement over 10 wedstrijden (beste 5 tellen mee). De laatste twee van de A-groep degraderen, de bovenste twee van de B-groep promoveren. De compe titie is voor leden van HSV Limmen (en Samen Beet) vanaf 12 jaar. Voor hengelaars uit Castrieum en Heiloo is een afspraak gemaakt indien zij geen lid zijn van HSV Limmen maar wel bij HSV Castrieum of DVW. HSV Limmen heeft naast een wit- viseompetitie ook een serie boot jeswedstrijden op het Overdie, een baarseompetitie, een baars- en witviseompetitie voor 55+ en bij de jeugdafdeling Samen beet een 5-tal jeugdwedstrijden. Daarnaast is er een koppelwedstrijd, een open baarswedstrijd en een wedstrijd voor 3FM serious request. In totaal 36 wedstrijden. Wilt u meer weten over HSV Limmen of haar activitei ten, kijk dan op www.hsvlimmen.nl of neem contact op met de secre taris, Peter van der Heijdt, tel. 072- 5051056. AKERSLOOT - Op vrijdagmiddag 22 februari houdt handbalvereni ging Meervogels '60 een balspel- letjesinstuif voor de jeugd van Akersloot, Limmen en Uitgeest. De instuif is bedoeld voor jongens en meisjes in de leeftijd van 5 tot en met 9 jaar. Er staat een enthousiast team van begeleiders klaar om allerlei bal spelactiviteiten aan te bieden om de jeugd kennis te laten maken met (bal)sporten. De instuif wordt gehouden in sporthal De Lelie, Rembrandtsingel 3 in Akersloot op vrijdag 22 februari van 14.30 tot 16.00 uur. De kinderen worden verwacht in sportkleding en dienen zaal sportschoenen mee te nemen. Wilt u meer informatie: info® meervogels60nl. HEILOO - Team J4 van 't Vennewater Badminton heeft na een spannend seizoen de tweede plaats bereikt in de jeugdcompetitie onder 15 jaar. Het team bestaat uit Lisanne Groenenberg, Maaike Leek, Wouter van Delden en Luca Apeldoorn. Aangeleverde foto SCHAATSEN HEILOO - De belangrijkste schaatsdag van 2013 zou het voor haar worden, dat stond al lang vast. De verwachtingen waren hoog gespannen, want Rachelle was ach ter Michelle de Jong als tweede geplaatst. Dat zou betekenen dat ze in de laatste rit in de buitenbaan zou mogen starten, wat erg gunstig zou zijn. De startlijst gaf een ander beeld, wel in de laatste rit maar in de binnenbaan! Het was koud in Groningen, heel erg koud, toen de meiden aan de start kwamen. Hoewel het valse starts regende in Groningen waren de meiden in één keer goed weg. Rachelle opende in 11.54 en kwam met een geweldige ronde van 31,0 uit op een winnende eindtijd van 42,63 (PR en baanre cord). Nummer twee reed 43,48 en de derde tijd was 44,41. Een enorme maar zeer onverwachtte voorsprong dus. De 1000 meter moest dus uitsluit sel geven, als winnares van de 500 meter mocht ze nu in de laatste rit in de binnenbaan tegen de nummer twee (Femke Beuling). Femke staat bekend om haar magistrale opening en dat liet ze nu ook zien, 19,84, maar Rachelle zat er in de binnen baan heel goed en mooi bij (19,94) met twee goede rondes eindigde Rachelle met 1:28,97 opnieuw als eerste. Tweemaal eerste is dus ook eerste in het eindklassement en dus kampioen. Met twee baan- en toer nooi records, één clubrecord en één persoonlijk record keerde ze heel tevreden naar huis. HEILOO - Dit weekend was de vierde ronde van de puntencompetitie bij judoclub Groefsema. Deze ronde gingen ongeveer dertig judoka's met elkaar de strijd aan. In een sportieve ambiance werden er door de judoka's met verschillende technieken ippon gescoord. Bij het behalen van honderd judopun- ten halen de judoka's nieuwe tegels. Voor Mees Burgering was er de rode tegel. De hoogste tegel die door de judoka's gehaald kan worden. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - De externe competitie is weer uit zijn winterslaap ont waakt. Het eerste team speelde een uitwedstrijd tegen Opening '64 in Sint Pancras. Hoewel er met drie invallers werd aangetreden, behaalden de Heiloose schakers een prima overwinning: 5'/2 - 21/2. De winstpartijen kwamen op naam van Bouke Woudstra, Kees Jongkind, Cor van Etten, Fred Smith en Herman Limmen. Albert Bouma deelde aan het eerste bord het punt met zijn tegenstander, ter wijl Luca Gandossi en Jan Jonkheer de eer aan hun tegenstander moes ten laten. Door dit resultaat staat Oppositie nu op een gedeelde eerste plaats, samen met Krommenie. Het tweede team speelde dinsdag tegen Purmerend 6. Hoewel de schakers uit Heiloo wat meer ratingpun- ten hadden dan hun tegenstander, moesten ze toch genoegen nemen met een gelijkspel: 3-3. De enige overwinning kwam op naam van André van der Ark, de enige neder laag was voor Richard Sauer die ondanks een behoorlijke griep toch achter het bord had plaatsgeno men. De partijen van Fred Smith, Herman Limmen, Luca Gandossi en Piet Manni eindigden alle in remise. In de interne competitie wist Albert Bouma de stukken van Timardi Verhoeff precies naar de verkeerde velden te manoeuvreren. Het leverde hem een vol punt op en een versteviging van zijn koppositie. Bouke Woudstra schoof door naar plek twee door een remise tegen Kees Jongkind. Peter Folkertsma, gebruind en wel terug uit Lanzarote, had de vakantie nog in het hoofd en maakte al vroeg in de avond een beslissende fout tegen Joop Kerst. Cor van Etten vergaloppeerde zich in een schijnbaar gewonnen stelling tegen Johan van der Wal. Hij moest een toren ruilen tegen een gepromo veerde pion, maar zijn vier verbon den pionnen waren zo machtig dat zij dat verlies net konden goedma ken: remise was het resultaat. Alle andere partijen kenden een win naar. De heren Jonkheer, Van der Werff, Van Nes, De Jager, Rump, Van Dam en Booij wonnen van respectievelijk Vonk, Maas, Voskuil, Van den Brink, Kotis, Smoor en Huffnagel. De verwachtingen waren hoog gespannen voor Rachelle van de Griek. Aangeleverde foto 13 FEBRUARI 2013

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15