Medische training tijdens chemotherapie bij FysioXpert Lute geeft gas dagen jï Hubert en Hans koken in Business Class van Harry Mens E Logeerkoffertje van Bibliotheek Heiloo H E I L O O V Alles liefde bij De Beeck. Valentijnszwemmen op de 14e. Begint 9 uur 's avonds! INGEZONDEN MEDEDELING A KORTOM Ontdek je game-talent EHK Klaverjasclub OKTERS DIENSTEN Praktijk E. GIANOTTEN is GESLOTEN van 18 tot en met 22 februari Dr. Ruurda neemt waar tel 072-5333080 ^Zwembad Hippo's De Beeck volg ons @Hipposdebeeck Fotoboek maken Madame Silhouette Zondagmiddag Café Kennismaken met kleur Vilten voor gevorderden Fitmaand Heiloo Veilige en opgeruimde PC Partnerverlies Sprookjes aller tijden Eten met de Gezelschapsbank Belastingaangifte UITKIJKPOST 13 FEBRUARI 2013 HEILOO - FysioXpert start met gerichte trainingen voor mensen die behandeld worden met chemotherapie bij kanker. Uit onderzoek is geble ken dat mensen die gericht blijven trainen tijdens de chemotherapie aan zienlijk minder achteruit gaan qua conditie en kracht dan wanneer zij dit niet zouden doen. Tevens voelen zij zich minder vermoeid in het dagelijks leven na de behandeling dan wanneer zij deze trainingen niet gedaan zou den hebben. De trainingen richten zich onder andere op behoud van condi tie en spierkracht waardoor de algehele belastbaarheid van de patiënten zo goed mogelijk op pijl wordt gehouden. Tevens wordt er, indien nodig, in de trainingen aandacht besteed aan bewegingsbeperkingen als gevolg van de verrichtte behandelingen (bijvoorbeeld schouderbeperking na borstoperatie en/of bestraling). Als er sprake is van lymfoedeem wordt ook daar aandacht aangeschonken. De trainingen vinden plaats in een mime oefenruimte. De oefengroepen bestaan uit maximaal vier deelnemers. Dit zijn uitsluitend oncologische patiënten. Na een individuele intake wordt een programma op maat gemaakt. De begeleiding vindt plaats door gespecialiseerde fysio therapeuten die speciaal opgeleid zijn voor de behandeling en training van deze patiëntengroep. Zij zijn tevens gespecialiseerd in de behandeling van oedeemklachten. Tiet trainen in de oefengroep vindt plaats na verwijzing door uw specialist of huisarts. De behandelingen worden meestal geheel of gedeeltelijk vergoed door uw zorgverzekeraar. FysioXpert kan u ver der informeren over de vergoeding. Neemt u voor meer informatie over de trainingen, vergoedingen of eventuele andere behandelmogelijkheden voor oncologische patiënten contact op met tel. 072-5333271. FysioXpert Bergeonstraat 32, Heiloo, www.fysioxpert.nl LIMMEN - Tijdens de Lute geeft gas-dagen op 14, 15 en 16 febru ari gaat Slaapkenner Lute met de bezem door het gehele assortiment. De uitgelezen kans om diverse producten van goede kwaliteit te kun nen kopen voor een heel klein prijsje. Er zijn op deze drie dagen vele mooie aanbiedingen. Wat te denken van een kwaliteits-badjas van Vandyek of een prettig kussen voor maar 25,-? Prachtige overtrekken vanaf 15,-, hoeslakens vanaf 5,- of slaapsystemen met 50% korting? Kortom: veel kwaliteit voor weinig geld! Slaapkenner Lute heeft een mim assortiment waar tijdens deze dagen goed kennis mee gemaakt kan worden. Van handdoeken tot matrassen, van gordijnen tot garderobekasten, het team van Slaapkenner Lute heeft de expertise in huis om elke klant van dienst te kimnen zijn. Kijk voor meer informatie naar de advertentie verderop in deze krant of kijk op: www.slaapkennerlute.nl. HEILOO - Zondagochtend 10 februari waren Hubert Tervoort, Hans Kok en Mike van Westerop van brasserie In 't Groen te zien in Business Class, het wekelijkse tv-programma van Harry Mens op RTL 7. De opnames vonden de dag ervoor plaats in Hotel Van Oranje in Noordwijk. De Heilooër chef koks waren uitgenodigd om tij dens de uitzending een heerlijke brunch te verzorgen; een vast item in Business Class. Ze hadden zo'n anderhalf uur de tijd om de gerech ten te bereiden. De studiogasten en de presen tator werden getrakteerd op 'in sherry zacht gegaarde polderhoen HEILOO - Woensdagmiddag 20 februari (in de voorjaarsvakan tie) houdt Bibliotheek Heiloo van 14.00 tot 17.00 uur een echte Game competitie voor kinderen van 8 tot 12 jaar, met de aller nieuwste spellen. Er zijn leuke prijsjes te winnen. Kom en ontdek samen met je vrienden je eigen Game-talent in de bibliotheek! Opgave vooraf (aantal deelne mers is beperkt). Deelname is gratis. HEILOO - Op maandag 18 febru ari houdt EHK haar kerstklaver- jas, ook is er weer een verloting met leuke prijzen. U bent allen, het liefst met partner, welkom in Cultureel centrum De Strandwal naast de Kapel, op het GGZ ter rein. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Start is om 19.30 uur en einde om 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. met cepes risotto en een salade van roodlofHans had een passen de mooie volle witte wijn uit het wijnassortiment van brasserie In 't Groen meegenomen; Passerina, afkomstig uit de hak van Italië. Harry Mens was uiterst positief over de spijzen en de wijn. De kwa liteit oversteeg zijn veiwachting die hij van een 'clubhuis' op een golfbaan heeft. Het in Business Class geserveerde brunchgerecht maakt nog de hele week deel uit van het weekmenu van brasserie In 't Groen. Brasserie In 't Groen, Lagelaan 8 Heiloo, tel. 072 - 5051423, www. brasserie-intgroen. nl. HEILOO - Krijgt u een neefje, nichtje, kleinkind, vriendje of vriendinnetje te logeren tijdens de zomervakantie? Dan heeft Bibliotheek Heiloo het logeerkoffertje voor u. Ieder koffer tje staat garant voor vele uren kijk- luister- en leesplezier. Wat dacht u van lekker luisteren naar liedjes en lezen van spannende of grap pige verhalen? Samen knus op de bank naar een dvd kijken? Met een logeerkoffertje haalt u het in huis. Er zijn niet alleen koffertjes voor peutere en kleuters maar ook voor baby's! Voor slechts 2,- (niet leden: 5,-) mag een koffertje voor vier weken mee. Bibliotheek Heiloo, www.bibliotheekheiloo.nl ADVERTENTIE hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2-1 862 BC Bergen STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Deze workshop bestaat uit drie lessen en start dinsdag 5 maart om 13.30 uur. We downloaden een programma waarmee we van digi tale foto's een fotoboek samenstel len, klaar om te laten afdrukken. U leert werken met lay-out, achter grond en tekst toevoegen. Prijs 45,-exclusief handleiding €5,-. Madame Silhouette, een Franse dame anno 1756, vertelt op zon dag 17 februari in het Trefpunt op ludieke wijze over de geschiede nis van het sehaduwknippen. Ze maakt geweldige kunstwerken met de schaar. En Madame zingt liede ren van Mozart en Schubert, ook het lied 'Inspiratie'. Aanvang 14.00 uur, entree 7,50. Op 17 februari is het zondag- middageafé in het Trefpunt weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Workshop op donderdag 28 februari van 09.30 tot 12.00 uur. We gaan op zoek welke modekleu ren geschikt voor u zijn. U krijgt persoonlijke advies over make-up, kapsel, haarkleur en bril. De kos ten zijn 20,-. Voor iedereen die al met het vil ten heeft kennisgemaakt komt een korte vervolgcursus. Op de dins dagen 26 februari, 26 maart en 23 april van 19.30 tot 21.30 uur, onder leiding van kunstenares/docente Thea de Lange. Drie lessen voor 60,-. Aanmelden via tel. 072- 5331297. Fit41ady wil alle vrouwen een maand lang laten ervaren hoe zij energieker en soepeler worden door training en bewegen onder begeleiding. De fitmaand van Heiloo begint op woensdag 13 maart met een gezondheid-eheek door een verpleegkundige en een intakegesprek. Daarna volgt een persoonlijk advies en wordt gedu rende een maand twee keer per week onder begeleiding getraind. De kosten zijn totaal 52,50. Aanmelden via 072-5331297. De workshop start dinsdag 5 maart om 15.30 uur en staat in het teken van veiligheid en overzicht; wat weet je/doe je/ kan beter. U leert veilig werken op internet en met e-mail, zodat virussen geen kans hebben. En u leert hoe u de computer overzichtelijk en schoon houdt. Soms is het beter om daar voor een ander programma te installeren. Prijs 33,- voor 2 les sen exclusief cursusboek 10,-. Dinsdag 19 februari om 13.30 uur is er in het Trefpunt weer een bijeenkomst van de Lotgenoteneontaetgroep Partne rverlies. Deze keer praten we over het onderwerp 'vakantie', wat zijn de mogelijkheden, gaat u alleen of met vrienden of kiest u voor een groepsreis? Entree inclusief con sumptie 5,-. Meer informatie via welzijnseoaeh Karlijn Sengers, 072- 5331297. Sprookjesoehtend. in de voor jaarsvakantie op woensdag 20 februari voor kinderen vanaf 4 jaar met hun grootouders en ouders. Een spannende en vrolijke och tend in het Trefpunt. We gaan met elkaar een bekend sprookje uitbeelden en naspelen. Aanvang 10.00 uur, entree 4,- per volwas sene met één kind (vanaf 4 jaar), elk volgend kind 1,00. Voor opgave en/of info kunt u contact opnemen met Marlise Mantel 072- 5333061. Bij de Chinees in het Hoekstuk op dinsdag 26 februari om 17.30 uur voor 15 euro. Uw jaarlijkse belastingaangifte moet voor 1 april. Als u wat hulp kunt gebruiken en in het bezit bent van een seivieepas komt een van onze vrijwilligers u daarbij graag helpen, kosten 10,-. Ook als u niet hoeft in te zenden is het in sommige gevallen toch verstandig om aangifte te doen; u heeft soms toch recht op teruggave. Opgeven bij de receptie van het Trefpunt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7