Heiloo contact 9 HEILOO GEMEENTE Openingstijden Bouwen en Wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! U ITKIJ KPOST 13 FEBRUARI 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Bezwaar maken Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Sociale Recherche Het college heeft op 5 februari besloten: - om de Sociaal rechercheurs van het samenwerkingsverband Sociale Recherche Noord-Holland Noord aan te wijzen als ambtenaren belast met het toezicht op de naleving van de WWB, IOAW en IOAZ. - dat team Burgerzaken de Sociaal rechercheurs van het samenwer kingsverband Sociale Recherche Noord-Holland Noord kan inscha kelen ter ondersteuning van de controle op de Wet gemeentelijke basisadministratie (GBA). Dit besluit treedt in werking op de dag na bekendmaking Onderzoek Rechtmatig verstrekken van bijstands uitkeringen en voorkomen en bestrijden van fraude met bijstandsuitkeringen is één van de hoofddoelstellingen van burgemeester en wethouders. Onderzoeken naar misbruik gebeuren op basis van de inlichtingenverplichtin gen zoals genoemd in de Wet werk en bijstand (WWB), de IOAW en de IOAZ. In artikel 76a van de WWB staat dat met het toezicht op de naleving van deze wet de bij besluit van het college aangewezen ambtenaren zijn belast. Gelijkluidende artikelen zijn opgenomen in de IOAW, IOAZ. Deze toezichthou ders kunnen de toezichtbevoegdheden toepassen uit afdeling 5.2 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het college van burgemeester en wet houders is ook verantwoordelijk voor de verwerking van de juiste persoonsgege vens in de Wet gemeentelijke basisad ministratie (GBA). Het is van belang dat personen staan ingeschreven op het adres, waar ze woonachtig zijn. Om die reden moet het college ervoor zorgen dat de GBA op orde is. De medewer kers van team Burgerzaken zijn aan gewezen als toezichthouders. Zij kun nen voor de controle op de GBA ook medewerkers van de Sociale recherche Noord-Holland Noord inschakelen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B. Out van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvan gen. Holleweg 38, zaaknr. 13 01164 vergroten woning ontvangen: 8 februari 2013 Westerweg 251, zaaknr. 13 00657 vestigen onbemand tankstation met verruiming openingstijden ontvangen: 22 januari 2013 Omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. De Stuifbergen 2-106, zaaknr. 13 00098 gedeeltelijk veranderen woongebouw (legaliseren vervangen kozijnen) verzending: 8 februari 2013 Van der Feen de Lilleweg 8, zaaknr. 13 00363 vergroten uitrit verzending: 8 februari 2013 Vredenoord 4, zaaknr. 13 00419 aanbrengen luifel bij de voordeur verzending: 8 februari 2013 Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen geweigerd. Groenelaan 21, zaaknr. 12 12728 plaatsen dakkapel verzending: 8 februari 2013 Oostersingel 9, zaaknr. 13 00362 bouwen (fietsen-)berging verzending: 8 februari 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Voorontwerpbestemmingsplan Boekelermeer Heiloo Vanaf donderdag 14 februari tot en met woensdag 27 maart ligt het vooront werpbestemmingsplan Boekelermeer Heiloo gedurende zes weken ter inzage. In deze periode kunt u naar aanleiding van het voorontwerpbestem mingsplan inspraakreacties indienen bij burgemeester en wethouders. Inhoud van het voorontwerpbestem mingsplan Het plangebied maakt deel uit van het grotere bedrijventerrein Boekelermeer dat voor het grootste gedeelte op grondgebied van Alkmaar ligt. Het omvat in grote lijnen het als volgt begrensde gebied: - aan de westzijde de ringsloot; - aan de noordzijde de gemeente grens met Alkmaar; - aan de oostzijde het bedrijventer rein Boekei tevens grens met de gemeente Castricum; - aan de zuidzijde de Kanaalweg. Met het voorontwerpbestemmingsplan wordt het nu nog geldende bestem mingsplan Boekelermeer -Zuid 3 uit 2003 geactualiseerd. Een wettelijk verplichte herziening, nieuwe ontwikke lingen en gewijzigde inzichten hebben geleid tot dit nieuwe voorontwerpbe stemmingsplan. Het voorontwerp voor ziet in een geactualiseerde beheerrege- ling van het aan de oostzijde gelegen plangebied op basis van het eerder door de gemeenteraad vastgestelde stedenbouwkundig plan en beeldkwa liteitsplan; aan de westzijde is in grote lijnen de regelgeving uit het nu nog gel dende bestemmingsplan overgenomen, voorzien van een wijzigingsbevoegd heid voor het doorverbinden van het bedrijventerrein met dat van Alkmaar en een wijzigingsbevoegdheid teneinde in te kunnen spelen op mogelijke thans nog niet voorziene functiewijzigingen in de toekomst. Tenslotte is voorzien in een nieuwe hoofdontsluitingsweg aan sluitend op de Kanaalweg. Ter inzage het voorontwerpbestemmingsplan Boekelermeer Heiloo ligt ter inzage bij: - de informatiebalie in het gemeente huis; - de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, geopend dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 20.30 uur, woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur. U kunt het voorontwerpbestemmings plan Boekelermeer Heiloo ook digitaal raadplegen: - op de gemeentelijke website www. heiloo.nl bij 'buurt', 'ruimtelijke orde ning' onder 'bestemmingsplannen'. - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399. BPBoekelermrHeiloo-VO01 Inspraak Tot en met woensdag 27 maart kunnen inspraakreacties worden ingediend bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het voorontwerpbestemmings plan of de procedure kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9