Lekker slank de zomer in? Het kan! Timmerfabriek de Jong; maatwerk in hout Droomstart van de Aalsmeerse Plantenhal aan De Hoefsmid Gazelle Opstapdagen Bosman Tweewielers Fietstweedaagse in Winkelhof 't Loo Reggefiber steunt actie 538 voor War Child H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Lentemaandgeluiden uit de Wereldwinkel Alzheimercafé Heiloo UITKIJKPOST 6 MAART 2013 Anne Bruin, voedings- en gewichtsconsulente: „Heb je helemaal genoeg van verboden en geboden, maar voel je je toch niet lekker in je vel? Verlang je naar een gezond lijf waar je je goed in voelt en dat bij je past? Wil je genie ten van je mooie lijf èn van lekker eten? Ik heb goed nieuws voor je: het kan! Al acht jaar leid ik als gediplomeerd gewichtsconsulente een praktijk voor gewichtsbeheersing waarin ik mensen met (veel) overgewicht begeleid naar een gezond gewicht. Hiervoor werk ik met gewone (gezonde) voeding, en niet met een bepaald dieet. Je krijgt van mij een deskimdige, persoon lijke begeleiding waarin we werken naar jouw streefgewicht. Mijn methode werkt: ik laatje zien hoe je je voedingspatroon blijvend kimt veranderen en je leren hoe je korte metten maakt met ongezonde eetgewoontes die steeds weer de kop opsteken. Want dat is waar het uiteindelijk om gaat! Wil je ook een slanker lijf en je goed voelen? Maak dan gebruik van mijn aanbieding om vrijblijvend een afspraak te maken voor meer informatie!" De consulten van Anne Bruin worden veelal vergoed door verzekeraars. Kijk voor meer informatie op www.lekker-slank.com of bel 072-5332636. HEILOO - Voor op maat geleverde houten kozijnen, deuren en lijstwerk en ander voorkomend timmerwerk hoeft u, ondanks het verdwijnen van een aantal timmerfabrieken in de regio, niet ver van huis. Want aan De Oude Werf 14 in Heiloo is sinds jaren Timmerfabriek de Jong BV gevestigd. De 800 vierkante meter grote fabriekshal beschikt over een modem en goed uitge rust machinepark, dat alle soorten opdrachten, klein of groot, voor kwaliteit en maatwerk in hout kan uitvoeren. Timmerfabriek de Jong BV richt zich op kleine en middelgrote ondernemingen en particulieren in de regio. Het vak kundige team kan bogen op vele jaren kennis en ervaring, denkt graag met u mee en biedt uitgebreide seivice en hoogwaardige kwaliteit in houtwerk. De levering van producten is altijd binnen de afgesproken tijd! Nieuwsgierig? Particulieren en bedrijven zijn op zaterdag 9 maart welkom tijdens de open dag, gehouden van 10.00 tot 15.00 uur. Timmerfabriek de Jong BV, De Oude Werf 14, 1851 PW Heiloo, www.timmerfabriek-dejong.nl tel. 072-5322426. HEILOO - Een mooiere droom start van de nieuwe Aalsmeerse Plantenhal aan De Hoefsmid konden Kitty en Johan van Bennekom en het team mede werkers zich niet wensen! Bijna heel Heiloo en omstreken was op vrijdag 1 maart naar de nieu we vestiging gekomen om met eigen ogen te zien hoe mooi, ruim en licht de nieuwe Aalsmeerse Plantenhal is en hoe uitgebreid het assortiment. Op sommige momenten was het er zo druk, dat alle winkelwagens tijde lijk bezet waren. Maar dat hinderde het in grote getale toegestroomde publiek niet om Kitty en Johan te feliciteren en vervolgens de nieuwe plantenhal boordevol kamerplan ten en voorjaarsbloeiers en de bui tenafdeling met heesters, struiken en klimplanten te gaan ontdekken. Ook de komende periode stimt de Aalsmeerse Plantenhal met waan zinnige acties! Dus haal het voorjaar in huis en profiteer van die super- Plantenhal, De Hoefsmid 25 in scherpe aanbiedingen! Aalsmeerse Heiloo (even voorbij Kaïwei). HEILOO - Vanaf nu kimt u bij Bosman Tweewielers terecht voor de nieu we elektrische fietsen van Gazelle. Van hippe lifestyle fiets tot ultiem vei lige fiets, tot de meest verkochte elektrische fiets van 2012 in Nederland. Ervaar het zelf en kom gratis proefrijden op 8 en 9 maart tijdens de Gazelle Opstapdagen bij in Winkelcentrum 't Loo, waar een promotieteam van Gazelle klaar staat om u op weg te helpen. Tijdens een proefrit kunt u het gemak en comfort van elektronische trapbekrachtiging zelf ontdekken. De duurzame accu van de Gazelle elektrische fietsen is eenvoudig uit- neembaar. De accu kan zowel in de fiets als binnen bij u thuis worden opge laden in een normaal stopcontact. Zo heeft u dus altijd een oplaadpunt in de buurt. Bij Gazelle kiest u ook nog eens zelf de accu die past bij uw rijwen- sen. U heeft namelijk keuze uit maar liefst vier accupakketten: brons, zilver, goud en platina. Met een platina accu kan de actieradius oplopen tot wel 265 km! Nieuw dit jaar is de hoogwaardige afwerking bij de Orange Xtra Innergy, Chamonix Xtra Innergy en Orange Excellent Innergy, waarbij de kabels fraai zijn weggewerkt in de stuurpen. Deze stijlvolle en duurzame oplossing vermindert de kans op 'blijven haken' bij het stallen van uw fiets. Ook zorgt de cleanbar voor minder onderhoud, omdat de kabels optimaal beschermd zijn. Deze nieuwe cleanbar heeft reeds een Fiets Innovatie Award 2013 gewonnen! Als u vaak door heuvelachtig gebied fietst, kan een extra krach tige motor uitkomst bieden. Daarom kimt u bij Gazelle kiezen voor de extra krachtige Innergy XT-motor, deze is uitermate geschikt voor situaties waar in u extra kracht nodig heeft. Bovendien is de Innergy XT-motor is ook nog eens 20% lichter dan de reguliere motor! Wilt u zelf ervaren wat een elek trische fiets van Gazelle zo bijzonder maakt? Kom dan op 8 en 9 maart bij Gazelle specialist Bosman Tweewielers in winkelcentrum 't Loo in Heiloo voor de Gazelle Opstapdag! HEILOO - Er zijn mooie kunstnij- verheidsartikelen binnengekomen bij de Wereldwinkel. Prachtige bekers, kommen en vaasjes met een gekleurde binnenkant en mandjes uit Bangladesh voor uw paastafel. Een mooie keramische kip vol met kleur of geeft u de voorkeur aan een stoere metalen kip? Van dat materiaal zijn er ook originele beeldjes te koop. Pure Fair Trade chocolade-eitjes en eitjes in een grappig eierdoosje van de 'slaafvrije' chocolade van Tony Chocolonely. Om iemand te verrassen voor Pasen of een andere gelegenheid zijn er in de Wereldwinkel diverse geschenk boeketjes te koop met chocolade eitjes, pepermunt, koekjes en andere lekkernijen. Nu zijn cho colade, puur met zachte mintvul- ling en verschillende luxe choco lade in de maandaanbieding met 20% korting. Op www.wereldwin- kel-heiloo.nl staat elke maand een lekker gerecht, te maken met Faire Trade-producten. HEILOO - Op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart wordt de Fietstweedaagse in Winkelhof 't Loo weer gehouden. Dit is een initiatief van de Heilooër fietsenhandelaren Bosman Tweewielers, Boersen en George Vlaar Tweewielers. Verspreid over drie pleinen in het winkelcentrum zullen zij alle nieu we modellen van 2013 showen en u voorzien van achtergrondinforma tie. Elke fietsenzaak heeft zijn eigen specifieke merken en assortiment. Op de pleinen is dus niet steeds hetzelfde te zien. Onder de jeugd en jongeren is de retrofïets, waaronder de opoefiets en de robuuste fietsen met transportdragers of mand voor op, erg populair. Daarnaast bestaat uiteraard een belangrijk deel van de getoonde fietsen ook dit jaar weer uit de elektrische fietsen, een steeds populairder wordende fiets in de tweewielerbranche. Tegenwoordig rijden ook dertigers en veertigei's op de elektrische fiets. Omdat deze fiet sen inmiddels zo mooi, comfortabel en kwalitatief zo goed zijn, is er bijna geen reden meer om op een gewone fiets te rijden!" Inmiddels is 30% van alle verkochte fietsen elektrisch en niet meer weg te denken uit het Nederlandse straatbeeld. Gedurende de Fietstweedaagse is er een pro motieteam van Gazelle aanwezig, zodat iedereen een elektrische fiets kan proberen. Des te meer reden om dit imieke evenement te bezoeken op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart in Winkelhof 't Loo. HEILOO - Reggefiber, het bedrijf dat glasvezel aanlegt in Nederland, steunt de actie '538 voor War Child'. Honderdduizenden kinderen raken door oorlogsgeweld geschei den van hun oudei's. Veel van deze oorlogskinderen worden uitgebuit als huisslaaf, prostituee of kind soldaat. War Child helpt verlaten oorlogskinderen, komt voor ze op, en zorgt ervoor dat ze op een veilige manier weer kind kunnen zijn. Zodat ze hun nare ervaringen kimnen verwerken en een betere toekomst kunnen opbouwen. Voor ieder nieuw glasvezelabonnement wordt tijdens de actieperiode van 1 tot 30 maart 12,- gedoneerd aan War Child. Daarmee wordt een ver schil gemaakt voor duizenden ver laten oorlogskinderen. Op www. eindelijkglasvezel.nl wordt dage lijks de stand gecommuniceerd van het totaal aantal oorlogskinderen dat met glasvezel gesteund wordt. Inschrijven kan online, bij de ser- viceproviders of in de glasvezelwin kel. De glasvezelwinkel is gevestigd aan de Heerenweg 42a in Heiloo. Inwoners van Heiloo kunnen kiezen voor glasvezel door een abonne ment voor tv, internet en telefonie af te sluiten bij Concepts, Helden van Nu, KickXL, KPN, Lijbrandt, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper of XS4ALL, de serviceproviders in Heiloo. Meer informatie over Reggefiber, de mogelijkheden van glasvezel en de actie 'met glasvezel steimt u 538 voor War Child' is te vinden op www.eindelijkglasvezel, nl/heiloo. HEILOO - Woensdagavond 20 maart houdt Alzheimer Noord- Kennemerland een Alzheimer Café in Heiloo. Ben Peters, vrij williger van Alzheimer Nederland en ervaringsdeskundige op het gebied van mentorschap en bewindvoering zal ingaan op het thema: 'Beslissen voor en door mensen bij dementie'. Vanaf 19.00 uur zijn bezoekers welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, waar (gratis) koffie en thee klaar staat, tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9