De Foresters krijgt te weinig in Beverwijk Aanleg honkbalveld snel van start Team Boat overheerst weer in de ring SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Turnsters doornaar regiokampioenschap Radboudschool schaakt zich naar zesde plaats REGIO - Zaterdag 16 maart kwamen zes turnsters van GTH in actie op de fmale zuid van de vierde divisie. Als eerste turnden pupillen 1 Silke Dekker, Annabel Jonkhart en junioren Raquel Schouten en Demi de Visser him wedstrijd. De meiden begonnen de wedstrijd allemaal op vloer, Raquel turnde een zeer nette oefening wat haar een 10.70 opleverde. In ronde twee werd er goed gesprongen op sprong, zowel Annabel (13.45) als Demi (11.40) wisten een strakke over slag uit te voeren. Aan de brug wist Silke te knallen, een perfecte oefening: 13.30! Op het laatste toestel de balk turnden de meiden een prima oefening. Van deze vier turnsters heeft Raquel zich weten te plaatsen voor de regiokampi oenschap. In de laatste wedstrijd was het de beurt aan pupillen twee turnsters Isabella Buijs en Nadja Boersen. Nadja wist op het eerste toestel een 12.85 binnen te slepen voor een keurige vloer oefening. Op het tweede toestel de sprong was Isabella sterk, zij sprong een mooie overslag; 13.15! De ronde ema werden door beide meiden goede bmgoefeningen geturnd, het laatste toestel de balk was helaas wat minder stabiel. Maar door de goede oefeningen op de andere drie toestellen hebben ook Isabella en Nadja zich geplaatst voor de regiokampioenschap op 7 april in Beverwijk. HEILOO - De uitwedstrijd tegen De Kennemers uit Beverwijk was beslissend voor het wél of niet bedreigen van koploper O.F.C. uit Oostzaan. De Kennemers kwamen het best uit de startblokken en na ongeveer een kwartier spelen slaagden ze er in om de 1-0 op het scorebord te tillen. Tegen de wind in spelend, kon De Foresters voor de rust voor weinig groot gevaar zorgen en had den ze de pech dat De Kennemers door een buitenspeldoelpunt op 2-0 kwam. Na de pauze werd de amuse mentswaarde van de wedstrijd dui delijk hoger, niet in het minst door de beste man aan Kennemerszijde, namelijk de grensrechter. Bij bijna elke doorbraak van De Foresters stak hij zijn vlag omhoog en dat bete kende dat veel aanvallen bruut wer den onderbroken. Bij een vrije trap nam de ingevallen Nick Kramer de bal direct op zijn slof en passeerde de doelman, maar de scheidsrechter liet de vrije schop overnemen. Even later slaagde Endy Willems er wél in de aansluitingstreffer te maken. Het spel ging over en weer met veel kansen voor beide teams maar het waren de Kennemers die bij een uit val voor 3-1 zorgden. Uit een voor zet van Kramer wist Bert Inecia nog zijn gebruikelijke doelpuntje mee te pakken, maar pimten leverde het niet op: 3-2. Positief was het feit dat De Foresters zeker na rust het beste van het spel had. Er vol gen nu twee thuiswedstrijden: eerst komende zondag tegen S.E.W. en op Paaszaterdag tegen De Blokkers. Vrijdag is er een 35+ toernooi op de Egelshoek, met De Foresters, Koedijk, AFC '34 en SVW '27, en een gezellige nazit in de kantine. Endy Willems er in de aansluitingstreffer te maken. Foto: Wout Jager HEILOO - Zaterdag 16 maart werd in Krommenie het Noord- Hollands schaakkampioenschap gehouden voor basisscholen. Vanuit Heiloo had zich het team van de Radboudschool geplaatst. Negen ronden lang streden de beste 29 basisscholen van Noord- Holland tegen elkaar. De Radboudschool bestaande uit (vlnr) Flip de Jong, Jurgen Vlaar, Mario Deliangelos en Luuk van Steenoven speelde in totaal zeven keer gelijk en won twee keer. Hierdoor eindigde de Radboudschool ongeslagen op een knappe zesde plaats. Aangeleverde foto HEILOO - Stichting Sportvelden Heiloo kan met de renovatie van het honkbalveld beginnen. Deze Stichting, die los staat van de honkbalvereniging, heeft het vertrouwen gekregen van Double Stars en de gemeente Heiloo om de renovatie, maar ook het beheer, onderhoud en de exploitatie van het veld op zich te nemen. Op 13 maart tekende wethouder Hero Veger de overeenkomst voor de overdracht van het beheer van het honk- en softbaleomplex aan de Stichting Sportvelden Heiloo. De Stichting maakt een vliegende start, want op 13 maart werd ook een uitvoerings overeenkomst getekend met de Grontmij. Zij gaan in opdracht van de Stichting de renovatie van het honkbalveld begeleiden en uitvoe ren. Begin juni staat de feestelijke opening en de eerste wedstrijd al op de kalender. „Haalbaar, maar dan moet het weer wel een beetje mee werken", aldus de medewerkers van de Grontmij. De kraan staat al klaar. Een snelle start is nodig om in juni de eerste home run te slaan. Aangeleverde foto KICKBOKSEN HEILOO - Zaterdag vocht Sven 'The Beach Murder' Twisk een hoofd kickbokspartij in Egmond aan Zee. Zijn tegenstander Regilio Morsen kwam van de wereldwijd bekende sport school Majiro gym Amsterdam, geen weggevertje dus. In de eerste ronde kwam Morsen met flitsende directe stoten maar Twisk was hier op voorbereid en antwoordde met keiharde low kicks. Twisk was op dreef en kwam in de tweede ronde al vroeg voor dat de bel ging zijn hoek uit klaar om te bangen. Twisk ging weer door met houthakken maar nu bracht hij uit het niets twee harde lichaam stoten waarop Morsen acht tellen kreeg. In de derde ronde was Morsen rijp voor de slacht en Twisk maakte het af met een rech ter hoek. Twisk zal aanstaande en vrijdag bij Team Boat (Kerkakkers la Heiloo) de training begeleiden en eventuele handtekeningen uit delen. Zie www.teamboat.nl voor meer informatie. Winnaar Twisk op T.K.O; trainer Poulino, Team Boat en Heiloo kunnen weer trots zijn op dit talent. Aangeleverde foto W'ICKFftWIl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15