De kunst van het kijken bij Styles Hair HAIR Ken nemerstraatweg 388,1852 BK Heiloo Tel. 072 - 5331078, www.styles-hair.nl Het gaat goed met Styles Hair aan de Kennerstraatweg 388 in Heiloo. En daar is het team van Styles Hair trots op. Ze werken er bovendien hard voor. „Momenteel is het nog belangrijker je te onderscheiden", aldus eige naar Rob Offerman. „Maardat betekent wel datje alert moet zijn, innovatief en creatief. Onze klanten gaan voor kwaliteit, die willen niet alleen maar even worden geknipt of gekleurd. Zij zijn kritisch op het resultaat en daar houden wij van. Het houdt ons scherp en be wust van het feit dat je nooit achterover mag leunen op eerdere succesverhalen. We zijn dan ook volop be zig met trainingen in ons vakgebied en doen mee met een aantal shows van het haarstylingsmerk Davines. Hier halen we zeer veel inspiratie uit en doen we altijd nieuwe ideeën op. "Het belangrijkste blijft de basis; techniek en de jaren lange ervaring, waardoor wij vaak in één oogopslag zien wat het haar nodig heeft, hoe het natuurlijke vo lume optimaal kan worden benut en welke coupe en haarkleur het beste bij een bepaald gezicht passen. Wat past het beste bij je persoonlijkheid, hoe kan een goede coupe bijdragen aan een positief zelfbeeld." „Het is de kunst van het kijken. Hoe valt een natuur lijke scheiding, hoe is de structuur van het haar, waar ligt de kruin en wat is de vorm van het gezicht. We kij ken naar de mogelijkheden en de onmogelijkheden en proberen een klant soms over een drempel te helpen. En halen je daarbij misschien wel uit je comfort zone. Mensen zijn gewend aan een bepaald kapsel, dat ze vaak al jarenlang dragen. Dan is het natuurlijk al eng als er twee centimeter vanaf gaat. Terwijl anderen zeg gen: doe maar, knip maar, kleur maar. Die klanten vind ik natuurlijk te gek, maar juist de klant die verandering eng vindt, is voor mij een ultieme uitdaging, je gaat hier echt niet met een stilleven op je hoofd de deur uit hoor. Dat spektakel bewaar ik voor de shows waar ik sta, zoals dit najaar in Amersfoort. Daar ga ik helemaal los, met technieken, kleuren, muziek, show. je moet het zien als een catwalk in een modeshow, al leen dan op het gebied van haar. Ik geniet van zulke dagen, kan er al mijn creativiteit in kwijt, maar het doel ervan is inspiratie opdoen en dat in de praktijk brengen in de salon." „Ik heb onlangs een korte coupe voor heren ontwor pen, waarbij de scheiding wordt geschoren. Het kan asymmetrisch gedragen worden voor een rommelig ef fect, maar ook heel clean en strak. Steeds meer jonge gasten gaan voor die look en het is echt kicken als ik zie hoeveel zelfvertrouwen het ze geeft. Voor dames is blond dit voorjaar weer helemaal goed, waarbij we warmblonde en koelblonde tinten met elkaar verwe ven, in een gelaagde coupe." „Maar bovenal zijn en blijven wij die gezellige salon in Heiloo. Waar je welkom bent, een lekkere kop kof fie krijgt. Waar we geïnteresseerd in je zijn en er altijd ruimte is voor een babbel en een luisterend oor!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 35