Beleving Lifestyle Event bij Silhouet La Locanda De klant is koning bij Ellen Mode Open dag op CBS de Duif Rotonde genomineerd voor Beste Schoenmakerij van Nederland MamasLounge bij The Yoga Company Eerste glasvezelaansluiting in Heiloo geactiveerd H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 20 MAART 2013 HEILOO - Voor zondag 24 maart, aanvang 12.00 uur, heeft Silhouet La Locanda weer bijzonder amusement op de 'menukaart' staan; het Beleving Lifestyle Event is een happening van topniveau, die de stoutste verwachting zal overtreffen en waai'je bij wilt zijn! Genieten wordt zondag tot kunst verheven, alle zintuigen worden veiwend met op en top lifestyle entertainment, waarbij aandacht voor mode, beauty, wonen, auto's, kunst, juwelen, de fljnproeverijen van Silhouet La Locanda, piachtige wijnen en nog veel meer. In exclusie ve sfeer, onder genot van heerlijke hapjes, drankjes en sfeervolle livemuziek, worden gasten volledig in de watten gelegd en getrakteerd op een sensationele ervaring die men niet snel zal vergeten. Kom en beleef het zelf! Entreekaarten voor het Beleving Lifestyle Event zijn onder andere verkrijgbaar bij Silhouet La Locanda, Bar Boots, Trots! Verzekeringen Hypotheken, Kuyper en Blom Makelaars, Bosman Tweewielers en restaurant Kozzina, Alleman Mode of Martin Schilder Automobielen. Wees er snel bij, want vol is vol! HEILOO - 'De klant is koning' en bij Ellen Mode aan de Stationsweg doet het team medewerkers hier graag nog een schepje bovenop! Want onder de naam 'Personal Shopping' word je als een vorstin behandeld; in alle rust een nieuwe outfit kiezen op een afgesproken moment wanneer (ook na winke lopeningstijden) het jou uitkomt, word je één op één geholpen door je per soonlijke stylingadviseuse (naar keuze). Ook leuk om met een groep vrien dinnen af te spreken! Met twaalf keer per jaar wisselende collecties (onder andere van Cecil, Street One, Ibana, Rino&Pelle, Aaiko, s.Oliver, Silvian Heach, Pieces en Dreamstar), die voorlopen en meegaan met de nieuw ste modetrends, slaag je bij Ellen Mode altijd. Het hechte team van Ellen Mode, bestaande uit Michaëla, Heieen, Ema en Sharon, stralen de warmte, gastvrijheid, zorgzaamheid, vriendelijkheid en het plezier in him werk uit, waar eigenaresse Ellen Brantjes zoveel waarde aan hecht. Want shoppen kun je overal; maar voor extra service, een deskimdig en persoonlijk advies en winkelen in een prettige sfeer moet je bij Ellen Mode zijn! Ellen Mode, Stationsweg 86 in Heiloo, www.brantjesfashion.nl. HEILOO - Op vrijdag 22 maart houdt CBS de Duif een open dag. Om 11.00 uur begint een gezellige peutervoorstelling, gepresenteerd door de kleuters van groep 1-2A. Oudere die op zoek zijn naar een goede basisschool voor hun kind, zijn welkom om samen met him peutere te komen kijken. De voor stelling gaat over verhuizen. Daar komen héél véél verhuisdozen aan te pas waar allerlei verrassende dingen uit komen: muziek, dansjes en een mooi verhaal van Kikker die gaat verhuizen. De kleuters zijn al druk bezig met de voorbereidingen. Aansluitend aan de voorstelling is er voor de oudere een rondleiding in het schoolgebouw. Onder het genot van een kopje koffie beantwoordt directeur Annemiek van de Vliet alle wagen over De Duif. De kinderen kunnen dan meespelen op het kleuterplein of in de kleutergroepen. U bent welkom op de open dag op 22 maart om 11.00 uur. Kimt u er niet bij zijn? Neem dan contact op voor een afspraak met directeur Annemiek van de Vliet, tel. 072-5320874. CBS de Duif, Mariënstein 180, Heiloo, e-mail: deduif@tabijn.nl, www.duif-tabijn.nl. Kleuters van groep 1-2A zijn druk bezig met de voorbereidingen voor de open dag op vrijdag 22 maart. Aangeleverde foto HEILOO - Schoenmakerij Rotonde is, samen met nog vier andere zaken elders in het land, voor het tweede achtereenvol gende jaar genomineerd voor de titel 'Beste Schoenmakerij van Nederland 2013'. Vorig jaar werd Rotonde eervol tweede! Om voor de nominatie in aanmer king te komen, worden hoge eisen gesteld aan het interieur en uitstra ling van de winkel en aan de mede werkers, de kwaliteit van de dage lijkse reparaties, onderhoud van de machines en dergelijke. Het team van Schoenmakerij Rotonde is zeer vereerd dat de zaak wederom bij de beste vijf van Nederland zit. De schoenmakerij is tijdens een onaangekondigd bezoek van een vakkundige delegatie van de Nederlandse Schoenmakers Vereniging aan een grondige inspec tie onderworpen. Ramiz: „Hierbij wordt gekeken naar het complete plaatje; de win kel, klantwiendelijkheid, uitge voerde reparaties et cetera." Op 8 Ramiz, zijn vrouw Sabina en neef Jasmin hopen dit jaar de titel Beste Schoenmakerij binnen te halen! Foto: Caroiien Breed april wordt tijdens 'De Dag voor de Schoenmaker' in Gorinchem de winnaar bekend gemaakt. Een filmpje van de Felicitatietour Beste Schoenmakerij van Nederland, waar in de vijf genomineerde zaken uitge breid in beeld komen, is te zien op www.schoenrnaker.nl. Schoenmakerij en sleutelser vice Rotonde, Heerenweg 193 in Heiloo, tel. 072-5340885, www. schoenmakerij rotonde.nl. HEILOO - Elke dinsdag- en vrij dagavond verzorgt Wil Kooij van The Yoga Company zwan- gerschapsyoga. Toen ze hoorde dat veel zwangere vrouwen of vrouwen die al bevallen zijn, behoefte hebben aan meer onderling contact om bijvoor beeld ervaringen te delen, nam zij de boodschap ter harte. Ze startte MamasLounge op; maandelijkse bijeenkomsten, gehouden bij The Yoga Company waar moeders en aanstaande moe ders elkaar kunnen ontmoeten en ervaringen kunnen uitwisselen. Ook de kinderen zijn welkom, er is volop ruimte om te spelen. Wil nodigt iedere maand een deskun dige uit, bijvoorbeeld een (kinder) fysiotherapeut, een lactatiedes- kundige of iemand uit de kraam zorg, die vragen kan beantwoorden over opvoeding en/of verzorging. De eerstvolgende MamasLounge is op vrijdag 5 april van 10.00 tot 12.00 uur. Dan houdt iemand van In de MamasLounge kunnen jonge (aanstaande) moeders elkaar ontmoeten en ervaringen uitwisselen. Foto: Caroiien Breed 'MeM voor jou' een lezing. MeM biedt ondersteuning bij emoti onele en psychische klachten rond zwangerschap, bevalling en moederschap. Deelname aan MamasLounge is gratis, je betaalt alleen voor je eigen consumptie. Mamaslounge wordt gehouden in The Yoga Company, De Hoefsmid 30 in Heiloo, tel. 06-18741193. Zie ook www.mamaslounge.nl of www.theyogacornpany.nl. HEILOO - Woensdag 13 maart werd de eerste aansluiting op het glasvezelnetwerk van Reggefiber in Heiloo geacti veerd. De primeur ging naar de familie Bergsma aan de Warmoezierslaan. Him woning is de eerste die door de monteur van serviceprovider Lijbrandt op glasvezel is aangeslo ten. Vanaf heden kunnen zij gebruik maken van het veel snellere en kwa litatief betere glasvezelnetwerk; met haast oneindige capaciteit. De kabel hoeft niet meer te worden gedeeld met medebewoners en buren. In het dagelijks gebruik merkt men dit door zeer snel en stabiel internet, dat geen enkele moeite meer heeft met grote bestanden. En door supe rieur beeld en geluid op de tv en tal van interactieve diensten. Trudy en Jan Bergsma zijn blij met him nieu we aanwinst. „Met de keuze voor glasvezel hopen we een degelijke en storingsvrije internetaansluiting te hebben. Omdat we een huis verhu ren in Oostenrijk (www.chaletjot- tern.nl), waarvan we de verhuur zelf doen, en Jan met Bergsma Projects sinds kort zijn eigen bedrijf aan huis heeft, wordt bij ons intensief gebruik gemaakt van de digitale snelweg." Jeffrey Martens feliciteerde Trudy en Jan met de primeur namens Reggefiber en overhandigde hen een prachtige bos bloemen. De familie Bergsma aan de Warmoezierslaan heeft het voor elkaar: hun glasvezelaansluiting is een feit! Foto: Caroiien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7