contact Grof huisafval 9 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Mededelingen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 20 MAART 2013 Grof huishoudelijke afval Is alle afgedankte huisraad en vloerbedekking die niet In de rolemmer past. Dit afval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats. Als u uw afval brengt kunnen de medewerkers van de Afvalbrengplaats naar uw legitimatie vragen. Uit uw legitimatie moet blij ken dat u Inwoner van Heiloo bent. Bruikbare spullen kunt u ook een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwinkel te brengen. Ophalen grof huisafval Is het grof huisafval te groot om zelf naar de Afvalbrengplaats te brengen, dan halen wij dit voor u op. Maak hiervoor een afspraak en kijk op onze website www.heiloo.nl/inwoner onder Afvalwijzer. Ook kunnen inwoners van Heiloo een aan hanger lenen. Bouw- en sloopafval U kunt gratis 0,5 m3 bouw- en sloopafval per vier weken bij de Afvalbrengplaats brengen. Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (ver)bouw- werkzaamheden. Voorbeelden zijn gipsplaten, dakplaten, isolatie, dakpannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fonteinen, gipsblokken, wand- en vloertegels, binnenmuren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozij nen, schuren, kippen- en konijnenhokken e.d., schuttingen, pergola's, deuren en keukens. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u met uw hele vracht doorven/vezen naar een regionale stortplaats. Adressen en openingstijden vindt u op onze website onder Afvalwijzer. Puin U kunt 'schoon puin', straatstenen en/of straattegels, tot maximaal een 0,5 m3 per vier weken gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk is géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval wat in een rolemmer past, wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Aanhangwagen lenen Bij de Afvalbrengplaats kunt u een aanhangwagen lenen. Deze moet u van tevoren reserveren. De aanhanger mag u alleen gebruiken om grof huis- en tuinafval naar de Afvalbrengplaats te brengen. Puin en gips mogen niet ver voerd worden in de aanhanger. Wij hopen dat door deze mogelijkheid afval beter gescheiden wordt, de verwerking van het afval goedkoper wordt en u bovendien uw afval gelijk kwijt bent. Reserveren Om de aanhanger te reserveren belt u tijdens werkdagen van 08.00 tot 16.00 uur met ons Klantcontactcentrum, telefoon nummer 072 535 66 66. Bij het ophalen van de aanhangwa gen vragen wij u uw rijbewijs en een kentekenplaat mee te nemen. Voor het lenen betaalt u 50,- borg. Meer Informatie Meer informatie over afval vindt u op onze website www.hei loo.nl/inwoner onder Afvalwijzer. Ook kunt u bellen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Heilooër Monumentencommissie De Heilooër Monumentencommissie vergadert op dinsdag 26 maart om 14.00 uur in het gemeentehuis. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Bouwplannen: Van Foreestlaan 8 - Archeologie: stand van zaken - Nota Cultuurhistorie: communi catieplan Definitieve agenda De lijst met de te behandelen plannen staat vanaf vrijdagmiddag 22 maart op de website www.heiloo.nl/Bestuur-en- organisatie bij Adviescommissie voor Ruimtelijke Kwaliteit. De agenda ligt ook vanaf maandag 25 maart tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de receptie. Vaststellen reglement van orde Het college heeft op 18 december 2012 het nieuwe Reglement van orde op de Heilooër Monumentencommissie vastgesteld in verband met het veran deren van de taken van de commissie. De stukken liggen vanaf 28 maart zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Willibrordusgebouw - Open Monumentendag Commissie Ruimtelijke Burgerlijke stand tot en met Huwelijksaangiften aangiften Kwaliteit Heiloo 15 maart gereg. partnerschap T. Leguijt en M. Handgraaf De volgende vergadering van de Geboren Adviescommissie voor Ruimtelijke Roy J.P. Goossens z.v. W.A.H. Huwelijken Kwaliteit Heiloo (voorheen Goossens en N.M.J. Blankendaal gereg. partnerschappen Welstandscommissie) vindt plaats Suus Seijmonsbergen d.v. P.P. Figueroa Munoz en P. Cozzula op maandag 25 maart. De vergade R. Seijmonsbergen en E. Peetoom ring is in het gemeentehuis, ingang Isa de Vries Overleden Raadhuisplein 1. Plannen, die daar d.v. R. de Vries en M. Dekker J.M. Dekker wv Visser voor in aanmerking komen, worden Wietse B. Veldkamp z.v. A.W. C.G. Bakker voorafgaand aan de vergadering in Veldkamp en M. van Velsen A.M. Beers wv Kaandorp mandaat behandeld. Wie bij een verga Boris B. Kaandorp z.v. N.C.G.J. S.J. Dorhout dering van de commissie aanwezig wil Kaandorp en K. Bolten H.R.A. Boekholt wv Verkerk zijn, kan een afspraak maken met de Floortje Voerman H. Smits wv de Vries heer G. Twint, telefoonnummer d.v. W. Voerman en K. Scholte J. Luchies 072 535 67 32. Nathan van de Velde z.v. J.F. van de W.J. Hoogland Velde en G.M. Redeker Meer informatie Voor informatie kunt u contact opne men met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Jaarlijkse aanpassing Huisvestingsverordening Burgemeester en wethouders heb ben op 12 maart besloten om de passendheidstabellen in bijlage 1 en de bijbehorende inkomensgrenzen in bijlage 2 van Huisvestingsverordening Heiloo aan te passen. In deze tabellen staan voor de woningtoewijzing aange ven welk inkomen passend is bij een bepaalde huurprijs. De aanpassingen vinden jaarlijks plaats op basis van wij zigingen in de Wet op de Huurtoeslag. De wijzingen gaan in per 1 maart 2013. Ter inzage Het besluit met de bijbehorende stuk ken ligt vanaf 20 maart gedurende zes weken ter inzage bij de informatiebalie in de centrale hal van het gemeente huis. U kunt de stukken ook inzien op de website www.heiloo.nl/gemeente onder Bekendmakingen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Fictoor van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 56.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9