Bobs Bromshop Heiloo Jan Scholten fietst naar Santiago de Compostella Samen4Werk vraagt hulp voor website H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 r» W PI' MUZIEK- EN DANSSCHOOL HEILOO Muzikale Lentekriebels Kom dan langs en maak kennis met de diverse cursussen en activiteiten! Facelift voorplein Scouting Victorie Heiloo UITKIJKPOST 27 MAART 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Bob Erkamp, De Hoefsmid 29, 1851 PZ Heiloo, tel. 06 - 41883150, www.bobsbromshop.nl, e-mail: info@bobsbromshop.nl. HEILOO - Een scooter of brommer is een wendbaar vervoermiddel voor jong en oud en loodst je gemakkelijk en snel door het drukke ver keer; zonder parkeerproblemen. Dan is het wel zo prettig dat er een betaalbare reparateur in de buurt is gevestigd. Bij Bobs Bromshop aan De Hoefsmid kun je voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van alle scooter- en brommermerken terecht. En voor mooie, betaalbare occasi ons. Eigenaar Bob Erkamp (27) heeft van zijn passie zijn werk gemaakt! De fascinatie voor snelheid en ronkende motoren had hij al op jonge leeftijd; Bob begon met karten toen hij elf jaar oud was en heeft deze spectaculaire sport van zijn zestiende tot zijn twintigste in wedstrijd verband uitgeoefend. In zijn klasse was hij vaak de jongste deelnemer en ondanks zijn leeftijd schopte hij het tussen de oudere coureurs tot Nederlands kampioen. Ook voor de technische kant van de sport draai de hij zijn hand niet om want totdat hij voor een team ging rijden, waar het afstellen van de racekart voor hem gedaan werd, maakte Bob zijn kart zelf raceklaar. Niet zo verwonderlijk dat Bob van sleutelen zijn beroep heeft gemaakt. Hij heeft, voordat hij voor zichzelf begon met Bobs Bromshop Heiloo, een aantal jaren als monteur bij een grote scooterzaak in Alkmaar gewerkt. Het zelfstandig ondernemen heeft hij van geen vreemde. Juli 2011 is Bob voor zichzelf begonnen, in een klein afgezet hoekje onder een stelling in de loods van het bedrijf van zijn vader. Hier kon hij zich uitleven op zijn grote hobby en repareerde hij scoo ters en brommers voor vrienden en bekenden; Bob had er een baan in de nachtelijke uurtjes naast. Alles wat hij overhield van zijn salaris inves teerde hij in Bobs Bromshop Heiloo. Door mond-tot-mondreclame van tevreden klanten kreeg Bob het steeds drukker en de werkruimte werd al snel te klein. Sinds december 2011 heeft Bobs Bromshop een showroom annex werkplaats met een eigen ingang aan de zijkant van het pand aan De Hoefsmid 29 en sindsdien richt Bob zich geheel op Bobs Bromshop. Een stap waar hij allerminst spijt van heeft, want vele scooter- en brommer- bezittere weten Bobs Bromshop inmiddels goed te vinden! En dan niet alleen vanwege het relatief lage uurtarief waartegen Bob vakwerk levert. „Ook omdat er niet zoveel zaken in de buurt zijn die alle scootermerken kunnen en vooral willen repareren. Bobs Bromshop is een onafhankelijk reparatiepunt; ik kan voor alle merken onderdelen bestellen." Bij pech biedt Bobs Bromshop uitkomst met de handige ophaalservice; Bob haalt de scooter voor of na werktijd met een busje op voor reparatie. In de showroom zijn tal van accessoires en onderhoudsmaterialen verkrijgbaar, zoals kwaliteit poetsmateriaal van Meguiars voor auto's en scooters, banden in alle maten, accu's, sloten et cetera. Nieuwsgierig? Kom gewoon eens langs! HEILOO - Heilooër Jan Scholten gaat in april de St. Jacobs fiets route langs pelgrimswegen naar Santiago de Compostella fietsen. Deze historische pel grimswegen werden eeuwenlang gebruikt werden door talloze Santiago gangers, handelaren, kunstenaars en koningen. Fietsers (en wandelaars) volgen een belangrijke westelijke route vanuit de verzamelplaats Haarlem over Mechelen en Chartres naar Tours aan de Loire. Hier sluit deel twee van de route aan naar de Pyreneeën en het derde deel naar Santiago de Compostella. De route volgt zoveel mogelijk wegen zonder druk autoverkeer. Juist fletsere kunnen in eigen tempo de rode draad volgen met oog en oor wat zich in de omgeving afspeelt. De fietsroute is in veel doipen bekend en langs de weg regelmatig voor zien van kenmerkende geel/blauwe Jacobstickere. Scholten: „Op zater dag 20 april vertrek ik om 09.00 uur van de Dirk Bakkerhof om aan de rit te beginnen. Een fietstocht van 2650 kilometer. Deze fietstocht ga ik rijden voor onze kinderen Ester, Paul en Silvia. Met him lichamelijke beperkingen geven ze een voor beeld om het leven zo aangenaam mogelijk te maken. Dit voorbeeld heeft mij doen besluiten om deze tocht alleen te gaan fietsen. Alle goede wensen en ondersteuning neem ik graag aan om deze reis HEILOO - Werkzoekenden kun nen eikaars kennis delen, hun netwerken en aandacht geven aan groeimomenten. In Heiloo is Samen4Werk sinds een jaar actief, en inmiddels zijn vier mensen al blij met een nieuwe baan. Toch blijven deze mensen helpen: geven him energie aan de anderen om te groeien naar ook een nieuwe baan. Het blijkt dat een a L— Jan Scholten begint in april aan de fietstocht naar Santiago de Compostalla. te kunnen volbrengen. In overleg met de kinderen hebben we er ook een goed doel aan gekoppeld. De Stichting Rolstoelbus Heiloo ver zorgt het vervoer voor gehandicap ten en ouderen. Het vervoer wordt door vrijwillige chauffeurs gereali seerd. Zij ontvangen geen subsidie maar elke gift of donatie is welkom bij de stichting. U kimt uw donatie overmaken op Rabobank 120588153 oonder vermelding van Santiago de Compostella. Voor meer informa tie tel. 06- 54281427 of e-mail naar jh.scholten@quicknet.nl. website nodig is. Wie wil helpen de website te bouwen? Mail naar samen4werk@gmail.com. Maandagavond 8 april om 19.30 uur komen de mensen van Samen4Werk bij elkaar: te gast in de kantine van Hockeyvereniging de Terriërs (ingang bij Sporthal het Vennewater, Het Zevenhuizen 48). Wilt u samen met anderen sollicite ren naar een nieuwe baan meldt u aan op samen4werk@gmail.com. (M Muziektrein voor kleuters Dinsdag 9 april om 16.45 uur gaat de muzikale ontdekkingtocht voor kleuters (groep 1 en 2) van start. Het startsignaal wordt gegeven door Daniëlle de Ruijter en zij zal de kleuters meenemen op tien toch ten vol avontuur met instrumen ten en spelletjes. Ga je ook mee? De eerste keer mag je gewoon proberen en meerijden. "Muzikale Lentekriebels" met je baby of peuter Is je dreumes gek op dansen, of wil je een iets anders zingen dan "Op een grote paddestoel"? Kom dan Woensdagochtend 10 april langs bij de inlooples van de cursus "Muziek op Schoot", met als motto: "Muzikale lentekrie bels" voor baby's en kleuters". Aanvangstijden: dreumesen om 9.00 uur, peutere om 10.00 uur en de babygroep (vanaf circa 3 nmd.) om 11.00 uur. Deze cursus wordt gegeven door Daniëlle de Ruijter. Voor meer informatie: 06.18360486. Lente Voorspeelavonden Woensdag 10 april vanaf 19:30 uur HaFa- Voorspeelavond. Deze avond is speciaal voor leerlingen en leden van de plaatselijke harmo nie- en fanfare orkesten. Vrijdag 12 april vanaf 19:30 uur "Openpodium". Veel muzikanten willen graag af en toe optreden maar een geschikte ruimte of podi um ontbreekt. Daarom organiseert de muziek- en dansschool Heiloo speciaal voor deze mensen een mogelijkheid om deze muzikan ten te laten spelen op een podium met goed geluid- en lichtvoorzie ning. Vrije inschrijving t/rn ma. 8 april. Voor meer informatie zie www.muziekendansschoolheiloo.nl. Van Donderdag 18 tot en met woensdag 24 april vanaf 19.30 uur Lente Voorspeelavonden. Tweede in de reeks van voorspeelavonden die de school speciaal organiseert voor haar leerlingen om hun reper toire te laten horen en om podi umervaring op te doen. Voor alle Voorspeelavonden is iedereen van harte uitgenodigd om te komen luisteren en kijken. NIEUW Leer je ZÓ!!! Denk je erover om muzieklessen te nemen op het instrument van je dromen? Maar wil je het eerst pro beren of het wel bij je past, en of het bevalt? Dat kan door de nieuwe korte kennismakingscureussen Leer je ZÓ!!! te volgen. Deze cursussen starten in de week van maandag 15 april. De instrumen ten waaruit gekozen kan worden zijn: blokfluit, dwarsfluit, klarinet, saxofoon, trompet, hoom, trom bonen, gitaar of viool. In kleine groepjes voor kinderen van 6 tot en met 9 jaar worden in vijf weken de basisvaardigheden aangeleerd. De kosten van deze korte cursus zijn 27,50 (incl. gebruik muziekinstru ment) Voor meer informatie: zie onze site. Vacature: Voorzitter van het Bestuur Door het vertrek van de huidige voorzitter is de stichting op zoek naar een nieuwe voorzitter. Voor meer informatie kunt u mailen naar direetie@muziekendanssehoolheiloo.nl. www.muziekendansschoolheiloo.nl tel.072.5332460 info@muziekendansschoolheiloo.nl adres: Het Veld 1, 1852 GG Heiloo HEILOO - De voorzitter van Waterscouting Victorie Heiloo, Co Min, vond dat het clubterrein een facelift kon gebruiken om het nieuwe seizoen in te luiden en had op vrijdag 22 maart een aan tal collega-hoveniers opgetrommeld om het voorplein opnieuw te bestraten. Het leek wel een soort reünie, want voor tweederde van de aanwezige tuinmannen gold dat ze hun loopbaan als hove nier bij Co zijn begonnen. Met vereende krachten werkten de heren samen aan de klus. Co Min werd later op de middag in het zonnetje gezet en kreeg een plaquette uitgereikt, die uiteraard werd opgenomen in de nieuwe bestrating van het tot 'Co Min Plaza' omgedoopte voorplein. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5