'Crisis biedt kansen' bij de Martin Schilder Groep Brillencollectie Vinylize bij Moen Opticiens A Silhouet La Locanda in top tien Ondememingsverldezing Noord-Holland Handjes op de muur van voormalig Toddie op te vragen Evean Zorg aan huis H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Zondagmiddag Café Twee keer naar de film Amstelcruise Notaris Vergeetachtigof toch iets anders? Chinese rijsttafel Valpreventie Vietnam Poster maken voor (klein)kinderen Basiscursus Internet en E-mail UITKIJKPOST 2 7 MAART 2013 REGIO - De Alkmaarse Martin Schilder Groep, met roots in Limmen waar het bedrijf in 1935 is gestart, is uitgegroeid tot een van de grootste mobili teitsaanbieders in Noord-Holland. „Wij starten het jaar 2013 met het thema 'Crisis biedt kansen!", aldus Frank van Alten, vestigingsdirecteur van Martin Schilder Alkmaar en Heemskerk. „Uiteraard is er binnen onze sector het nodige aan de hand, maar wij kij ken met vertrouwen naar de komende periode. Daarin worden wij gesterkt door vele zaken. Allereerst maken wij deel uit van de Martin Schilder Groep, een gezond familiebedrijf met tien eigen dealervestigingen in Noord- Holland. Daarnaast vertegenwoordigen wij de kwalitatief goede en betrouw bare automerken; Audi, Volkswagen, Volkswagen Bedrijfswagens, SEAT en SKODA en bieden daarmee een zeer breed merkportfolio. Dit stelt ons in staat om iedere vervoerswens passend in te vullen. Daarbij hebben wij een breed dienstenpakket en kan de klant gebruik maken van ons ruim vertakte servicenetwerk, inclusief vijf universele autobedrijven Driveln Car Service, drie Q8 tankstations en eigen schadebedrijven in Alkmaar, Hippolytushoef en Beveiwijk. Voor wie de auto zakelijk rijdt kent onze leasemaatschap pij LeaseVisie passende maatwerk oplossingen en scheipe aanbiedin gen.", vervolgt Frank van Alten. Vanuit het genoemde thema organiseert Martin Schilder in 2013 diverse interessante acties. „Nu de lente zich aan dient starten wij met een actie op zomerbanden, airco-onderhoud en met onze Franse inmilweken." Heilooër Martin Lind, sales manager: „Tijdens de Franse inruilweken lopen wij onder andere in Franse kledij. Dat heeft afgelopen zaterdag voor hilarische momenten in de showroom gezorgd." Deze actie loopt nog tot en met tweede paasdag (van 11.00 tot 16.00 uur) bij de Volkswagen showrooms van Martin Schilder Alkmaar. HEILOO - Eén van de voordelen van de zelfstandigheid van Moen Opticiens is de keuzevrijheid bij de inkoop. Eigenaar Gaby van Warmerdam en het hele team stellen de collectie van Moen Opticiens samen en heb ben de volledige vrijheid om ook prachtige brillen van kleine, relatief nog onbekende brillenmerken in de collectie op te nemen. Een goed voorbeeld is het brillenmerk Vinylize. Hongaarse ontwerpers hebben him liefde voor het eigen geluid van vinylplaten vertaald naar een imieke en eigentijdse brillencollectie. Vintage materialen, zoals vinyl van oude grammofoonpla ten waarin de groeven nog duidelijk zichtbaar zijn en zelfs originele stuk ken 16 en 35 millimeterfilm, zijn op stijlvolle wijze in het montuur verwerkt. Een Vinylize bril wordt geleverd in een al net zo groovy brillenetui. So let's groove, let's Vinylize! Moen Opticiens, Winkelhof't Loo 49, 1851 HT Heiloo, tel 072 - 5332595, en Geesterduin 37, 1902 EJ Castricum, tel. 0251-656695, www.moenopticiens.nl. HEILOO - Het zondag zeer geslaagde en mega drukbezoch te Beleving Lifestyle Event bij Silhouet La Locanda beves tigde, dat dit levendige etablis sement dat een unieke mix biedt van culinaire topverwennerij, binnenhuisarchitectuur, amu sement en lifestyle in de regio grote bekendheid geniet. Zo'n 800 bezoekers waren op het evenement afgekomen! Het gedurfde concept van Silhouet La Locanda is ook in de rest van het land niet onopgemerkt gebleven, want in janu ari zijn ondernemers Yassine Hanyn en Pieter Duijneveld genomineerd voor de Ondememingsverkiezing Noord-Holland 2012/2013. En vori ge week werd bekend gemaakt dat Silhouet La Locanda is doorge drongen tot de tien finalisten van Noord-Holland in de categorie MKB Klein. Op 24 april is de pro vinciale verkiezingsavond in theater Philharmonie te Haarlem. Als uiting van blijdschap zal Silhouet La Locanda na afloop trakteren, onge acht de uitslag. Maar als ze de eerste prijs voor Beste Onderneming van Noord-Holland 2012/2013 winnen, dan wordt het groot feest aan de Kennemerstraatweg in Heiloo waar van iedereen kan meegenieten! Dus stem op Silhouet La Locanda via www.ovnh.nl en zorg dat de charn- pagnekurken kunnen knallen! Yassine en Piet waren overweldigd door de enorme belangstel ling voor het Beleving Lifestyle Event. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Het nieuwe kin derdagverblijf De Vogeltuin (voorheen Toddie) van Forte Kinderopvang wordt binnenkort overgeschilderd. Dat betekent dat de geschilderde kinderhand jes die nu op de gevel staan ver dwijnen. Omdat Forte Kinderopvang het zonde vindt om zomaar over de handjes heen te schilderen, zijn van de handjes foto's gemaakt. Deze zijn nu door voormalige klan ten van De Vogeltuin/Toddie bij Forte Kinderopvang op te vragen. Het pand van kinderdagverblijf De Vogeltuin (voorheen Toddie) aan de Kanaalweg krijgt een grote opknap beurt. Niet alleen de buitenkant wordt mooier gemaakt, ook de binnenkant krijgt een make-over: frisse kleuren, nieuw meubilair en speelgoed dat is afgestemd op de leeftijd en belang stelling van de kinderen. Ook wordt het gebouw verder aangepast aan de eisen die Forte Kinderopvang aan haar gebouwen stelt. De bijzondere tuin van De Vogeltuin blijft zoals deze is: een natuurlijke en avontuur lijke plek voor de kinderen, waar ze veilig op onderzoek kunnen uitgaan. De vestiging wordt in de zomer her opend. De pedagogisch geschoolde mede werkers van De Vogeltuin zorgen voor een individuele begeleiding, een veilige omgeving en een stimu lerende sfeer waarin kinderen zich thuis voelen. Door het aanbod van activiteiten, toegespitst op leeftijd en belangstelling van een kind, is bij Forte Kinderopvang veel ruimte om de wereld te ontdekken. Spelen en leren gaan hand in hand. Voormalig klanten van Toddie kunnen de foto van het geschilder de handje van him kind opvragen bij Forte Kinderopvang, tel. 0251- 658058. HEILOO - Hulp nodig bij wassen en aankleden? Ondersteuning bij uw ziekte? Elastische kousen? Wondzorg? Injecties? Katheter, stomazorg, son devoeding? Controle momenten 's nachts? Terminale zorg en/of terminale nachtzorg? Hulp via het Volledig Pakket Thuis? Extra hulp en diensten nodig bovenop de thuiszorg? Met het Volledig Pakket Thuis krijgt u zowel thuis als buitenshuis hulp en begeleiding. Evean wijkverpleging is voor al uw vragen altijd bereikbaar; dezelfde dag nog starten wij zo nodig de zorgverlening. Woont u ten westen van de spoor lijn? Dan zijn wij van 07.00 tot 16.30 uur bereikbaar op tel. 06-23909934 (in het weekend tot 14.30 uur), na 16.30 uur en in het weekend na 14.30 uur, tel. 06-23909954. Woont u ten oosten van de spoorlijn? Van 07.00 tot 16.30 uur belt u naar tel. 06-53333781 (in het weekend tot 14.30 uur), na 16.30 uur en in het week end na 14.30 uur: 06-23909954. 's Nachts: 0900-9897. Internet: www.evean. nl. Mailen kan ook. Heiloo west: zorgteamheiloocw@evean.nl, Heiloo oost: zorgteamheiloozo@evean.nl. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op 7 april is het zondagmiddag café in het Trefpunt weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Filmmatinee op 10 april in De Beun om 14.00 uur Life of Pi en op 24 april zelfde plaats zelfde tijd Les Misérables. Totale prijs voor deze twee films 10,-. Inschrijfformulier downloaden van www.cinescoop.nl of afhalen bij receptie Trefpunt. De eerste was vlot volge boekt, daarom komt er nog een Amstelcruise, op zaterdag 20 april. Vertrek per touringcar vanaf het Trefpunt om 11.00 uur, ook opstap- mogelijkheid in Egmond aan Zee; terug om 16.30 uur. De tocht gaat vanaf Diemen naar het IJ en CS Oosterdok en weer terug naar Diemen via Nieuwe Herengracht en Amstel. Prijs 32,50 incl. uitgebrei de koffietafel. Dinsdag 16 april praten Van Leersum Van der Ploeg, notaris sen, u bij over de ontwikkelingen betreffende nalatenschappen, tes tamenten, belastingen. Op 1 janu ari 2013 is de eigenbijdragerege ling van de AWBZ gewijzigd, hoe zit dat nou precies met het opeten van het eigen vermogen? Ruime gelegenheid voor het stellen van vragen. Aanvang 10.00 uur, entree 3,50, reserveer uw plaats via 072- 5331297. Iedereen vergeet wel eens wat, een verjaardag of een sleutelbos. Is dat altijd reden tot zorg? Dementie consulente Pascalle Schmitz geeft donderdag 28 maart voorlichting over de werking van het geheugen bij het ouder worden en hoe om te gaan met eventuele geheugenpro blemen. Aanvang 14.00 uur, entree 2,50. Het seizoen van Eten in het Trefpunt wordt op 12 april afge sloten met een Chinese rijsttafel van Restaurant Lotus. U bent dan welkom vanaf 17.45 uur, prijs 14.- inclusief een gratis verloting. De tienweekse cursus valpreven tie start woensdag 24 april om 10.00 uur. U leert oefeningen gericht op kracht, beweeglijkheid, coördinatie, ontspanning en balans/evenwicht. De rode draad in dit programma is valpreventie: het voorkomen van vallen en het goed ter been blijven. Prijs 85,- Evert en Ciska Abspoel ver zorgen zondag 7 april een audiovisuele presentatie over Vietnam, de parel van Indochina. Dit land met zijn vele tempels en pagoden heeft een bewogen geschiedenis. Him oorlogen tegen grootmachten hebben diepe sporen achtergelaten, maar de Vietnamezen tonen een grote veerkracht en kij ken vooruit. Aanvang 14.00 uur, entree 5,-. Workshop poster maken op zon dag 21 april aanvang 13.30 uur voor kinderen met hun (groot)ouders, in het kader van Generatiemix. Foto's maken; achtergrond teke nen/zoeken; monteren in fotopro gramma. Enige ervaring met een computer is noodzakelijk en u kimt uw eigen laptop meenemen. Stuur een mail naar hansr.ckv@gmail.com en u ontvangt een beschrijving met illustraties. Prijs 20,- voor volwas sene, 5, per kind; opgeven via tel. 072-5331297. Deze cursus richt zich op de beginnende internet gebruiker. De start is maandag 8 april om 09.30 uur. U leert informatie zoeken en andere handige toepassingen op internet en daarnaast leert u e-mail gebruiken. Bij voorkeur op uw eigen laptop. Vier lessen van anderhalf uur voor 55,-, exclusief cursusboek 17,-.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7