Rockband 80% speelt in café La Strada Tentoonstelling in Galerie de Buitenkans In Petto in Vredeburg met Number On Vrijdagavond baantjes zwemmen in De Beeck? Om 9 uur is het lekker rustig... U I T P A G I N A ^Zwembad Hippo's De Beeck 9 Oproep foto's De Trog Boekenmarkt Trefpunt PopQuiz winnaars dagen Heiloo uit Bijzondere Paasviering GGZNHN volg ons @Hipposdebeeck Expositie Papierknipkunst Conny Riemers hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2 - 1862 BC Bergen UITKIJKPOST 27 MAART 2013 Rockband 80% zal zaterdag haar uitgebreide repertoire laten horen bij La Strada. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 30 maart speelt Silja Kops met haar band 80% in café La Strada te Heiloo. De rockband 80% is een vijfkoppi ge band, die naast zangeres Silja uit Heiloo bestaat uit de 'Zaankanters' Jan de Vries (gitaar/ zang), Dave Verhoef (drums), Frank Rainbird (basgitaar) en Marius Alders (gitaar/ zang). Na een kort optreden in La Strada's 'bandjesavond' afgelopen november, is de band direct uitgeno digd om een avondvullend optreden te geven. De band speelt een uitge breid repertoire van de wat stevige re maar wel bekende rocknummers uit heden en verleden. Nummers van onder andere Herman Brood, Golden Earring, Alanis Morrisette, Status Quo, The faces, The Cure, Live, Gims 'n Roses, ZZ Top, RHCP en vele andere. Tevens zal 80% voor het eerst het door Jan de Vries zelf geschreven nummer 'Big Hands', ten gehore brengen. Zaterdag 30 maart, aanvang 21.00 uur, entree is gratis. Een van de werken die te zien is tijdens de expositie bij Galerie De Buitenkans in De Trog in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Vanaf 4 april tot en met 26 mei wordt door Galerie de Buitenkans een expositie gehouden van Corina Gerritsen, Remco Sterk en Simon Borst in de Trog aan de Bullaan 4 te Heiloo. De Trog is geopend op van don derdag tot en met zondagmiddag van 12.00 uur tot en met 17.00 uur. Zie ook www.de-buitenkans.org. Corina Gerrritsen (1948) uit Alkmaar is keramiste en meester goudsmid, keramiek is haar grote passie. Hobby is haar werk gewor den en zij combineert het met sie raden maken. Nu zij in beide een aantal jaren heeft lesgegeven, merkt zij dat het overbrengen van de ver schillende technieken haar lust en haar leven is. Remco Sterk (1969) uit Castricum maakt kleurrijke pastels op zwart karton. Droom en realiteit lopen door elkaar heen. De kleuren van zijn kunstwerken zijn warm en geheimzinnig. Pastel is al meer dan tien jaar zijn specialiteit. Simon Borst (1961) uit Alkmaar schildert plein-air, de natuur is zijn atelier. Vanaf 1994 heeft hij ruim telijk gewerkt, beeldhouwen en boetseren in Amsterdam. Vanaf 1997 heeft hij de keuze gemaakt om zich te focussen op tekenen en schilderen. Gaandeweg is het plein-air schil deren zich gaan ontwikkelen. Met veel durf en gevoel voor ambacht probeert hij iets toe te voegen aan het werk wat tot nu toe gemaakt is. Doordat hij nu ook betrokken is bij de organisatie van buitenlandse projecten zoals www.dfba.nl pro beert hij wat meer over de grenzen te kijken. HEILOO - Op 25 april 2011 werd de Trog officieel geopend en in gebruik genomen als theeschen- kerij en galerie de Buitenkans. De Trog staat op het terrein van de GGZ NHN en de activiteiten van de Stichting de Buitenkans hebben tot doel de beeldvorming over geestelijke gezondheid te veranderen. Bezoekers aan de Trog zijn enthousiast over de relaxte sfeer die er heerst. Voordat de Trog werd verbouwd, was het gebouw in gebruik als varkenstal. Cliënten en begeleiders verzorg den deze dieren, waarvan het vlees werd gebruikt voor de maal tijden binnen de Stichting. Men is op zoek naar foto's van de Trog zoals het vroeger als varkensstal in gebruik was. Hierbij de oproep of er iemand in het bezit is van een foto met het verzoek deze te mailen naar trico@daxis.nl. HEILOO - Op 30 maart van 10.00 tot 13.00 uur is er de maandelijk se boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georga niseerde sociaal culturele acti viteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kimt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kimt u ook bellen, tel. 072-5331297 en er wordt een afspraak met u gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Op woensdag 3 april wordt in café La Strada de Heilooër PopQuiz gehouden, aanvang 20.30 uur. Tijdens de vorige editie veroverde Team Flying Blues, bestaande uit Ron Trenning en Yvonne Adelaar, in een spannende strijd, de eerste plaats. Weet jij veel van popmu ziek, of kun je een team van twee to vijf personen samenstellen met deze kermis? Kom dan naar deze avond en speel mee. Flying Blues daagt je uit! Iedere eerste woens dag van de maand selecteert PopQuiz-master John Besteman pop-pareltjes uit de afgelopen decennia. In vijf rondes wordt je muziekkennis getest. Raad titel en artiest van onder meer platenhoezen, muziekloopjes en muziekintro's, maar er zijn meer verrassende mogelijkheden. Er zijn leuke prijzen te winnen. HEILOO - Op eerste Paasdag komt men bij GGZ NHN bij elkaar om Pasen te vieren. Rond de nieuwe Paaskaars herdenkt men de opstand van Jezus uit de dood en viert men dat het licht het wint van de duister nis. De viering is het activiteitencen trum Heiloo (Bullaan 2) van GGZ NHN en begint om 10.00 uur. De zanggroep onder leiding van Leonie Hennekens verzorgt de muzikale begeleiden. Marie-José van Bolhuis is de voorganger. Iedereen is uitgeno digd om hierbij aanwezig te zijn. De paaswake op zaterdagavond gaat dit jaar helaas niet door, omdat de grote Kapel nog niet in gebruik is. Zolang men nog niet in de Kapel terecht kan, worden de vieringen iedere zondag om 10.00 uur in het activiteitencen trum gehouden. LIMMEN - Showgroep In Petto (voorheen theatergroep) bestaat al vijftig jaar en heeft daarmee een stevige bekendheid opgebouwd in de kop van Noord- Holland. De wervelende show die de groep, bestaande uit twee zangers/ vijf zan geressen en vijfkoppige band, elk jaar brengt, worden in hoge mate gewaardeerd bij het publiek. Er is maandenlang gewerkt aan de nieu we show 'Number One' onder leiding van Angelo Nannings (Van Huys Uit, Booming Piano's). De show bestaat uit swingende nummers, maar ook prachtige ballades. Alle liedjes en medleys zijn ooit een nummer 1 hit geweest, zoals nummers van Queen, Beatles, Michael Jackson, Milow, Alicia Keys, Borsato enzovoort. De show met zang, dans en live muziek wordt, zoals gebruikelijk is bij In Petto, aangekleed met bijpassende decorstukken en kleding. Kijkt u voor de locaties en data op www. showgroepinpetto.nl Ook kunt u via deze site reserveren voor de shows. Kaarten a 10 euro zijn ook te koop op de avond van de voorstelling aan de kassa. InPetto heeft maandenlang gewerkt aan de nieuwe show Number One. Aangeleverde foto HEILOO - Aankomende woensdag opent het vernieuwde res taurant van de Hema met een expositie van Conny Riemers- Lahnstein. De oude techniek knipkunst vertaalt Conny in haar werken naar moderne voorstellingen in groot formaat en in kleur. In de Hema toont ze een aantal kleurige portretten. Ook exposeert ze een aantal werken in de bibliotheek te Heiloo. Beide exposities zijn tot en met 21 juni te bezichtigen. Voor meer informatie: www.connyriemers.com. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9