Heiloocontact r, Meer informatie? Bel! Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Verkeer Mededelingen Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren, ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom; u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door io APRIL 2013 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvraag omgevingsver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. Oosterboslaan 16, zaaknr. 13 03171 vergroten woning ontvangen: 28 maart 2013 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. De Brink 13, zaakbr. 13 02271 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning verzending: 5 april 2013 Heerenweg 152, zaaknr. 13 00192 vergroten woning verzending: 5 april 2013 Holleweg 66, zaaknr. 13 02453 vergroten dakkapel op linkerzijdakvlak woning verzending: 5 april 2013 Kennemerstraatweg 91b, zaaknr. 13 02551 in gebruik nemen pand voor montage- en demonstratie van LED-verlichtingsunits verzending: 3 april 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Ontwerpbestemmingsplan Zevenhuizerlaan 54 54a Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van donder dag 11 april voor een periode van zes weken het ontwerpbestemmingsplan Zevenhuizerlaan 54 54a voor een ieder ter inzage ligt. Dit besluit is genomen door het college van burgemeester en wethouders; de grondslag is de Wet ruimtelijke ordening. Doel van het plan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van twee grond gebonden woningen met uitsluitend een woonbestemming op het perceel Zevenhuizerlaan 54 54a te Heiloo. De in de nabijheid van de woningen gelegen gronden zullen worden inge richt als tuin. De huidige bestaande woning alsmede de aangrenzende bedrijfsruimte, beter bekend als de 'Aalsmeerse plantenhal', met loodsen worden gesloopt. De twee woningen zullen beide grondgebonden zijn, in een geschakelde vorm met ieder een eigen garage, de voorgevel gericht op straat en de rooilijn parallel aan de straat. Bij beide woningen is ruimte voor het parkeren van twee auto's op eigen terrein. Bij het opstellen van het ontwerpbestemmingsplan is qua syste matiek en opbouw rekening gehou den met alle reeds geactualiseerde bestemmingsplannen in Heiloo. Ter inzage U kunt het ontwerpbestemmingsplan met de bijbehorende documentatie vanaf donderdag 11 april tot en met woensdag 22 mei inzien tijdens openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ont werpbestemmingsplan is ook in te zien op de website van de gemeente www. heiloo.nl bij buurt, ruimtelijke ordening en dan onder bestemmingsplannen. Daarnaast is het ontwerpbestem mingsplan raadpleegbaar op de landelijke website www.ruimtelijkeplan- nen.nl/NL.IMRO.399.bpzevenhlaa- n5454a-0301 Zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij de gemeen teraad. Uw schriftelijke zienswijze kan worden gericht aan de gemeen teraad van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbestemmingsplan Zevenhuizerlaan 54 54a'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de afdeling VROM, telefoonnummer 072-5356746. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbestem mingsplan de zienswijze betrekking heeft. Instellen stopverbod Dokterslaan Burgemeester en wethouders heeft besloten tot het instellen van een ver bod om stil te staan (stopverbod) op Dokterslaan (zuidoost zijde) vanaf de Kennemerstraatweg tot aan Maas Geesteranuslaan. Dit wordt kenbaar gemaakt door het aanbrengen van verkeersborden E2 van bijlage 1 van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens 1990. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de informatie balie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Geraniummarkt op Looplein Burgemeester en wethouders verlenen vergunning voor het houden van een geraniummarkt op vrijdag 17 mei en zaterdag 18 mei op het Looplein. Dit op grond van het instellingsbesluit van 14 april 2009. Het Looplein wordt op vrijdag 17 mei Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Heiloo heeft besloten tot het realiseren van: - een algemene gehandicapten parkeerplaats op de Matthijs Zonderhuisweg; - een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken nabij Ewisweg 114. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de informatie balie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. om 12.00 uur afgesloten voor verkeer. Deze afsluiting duurt tot zaterdag 18mei tot uiterlijk 24.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 68 08. www.heiloo.nl uw vereniging in spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 14