De Groei Bloei vereniging Groei Bloei Midden-Kennemerland bestond in 2012 15 UITKIJKPOST 10 APRIL 2013 Fotografeer mee en win! Met het Thema: "Kinderen in de tuin" organiseert Groei en Bloei Midden-Kennemerland dit voorjaar een fotografiewed strijd voor alle fotografieliefhebbers in onze regio. Dus: trek er op uit met uw (klein)kinderen en schiet dat rake shot waarmee u de jury en alle andere tuin- en fotoliefhebbers imponeert. De tuin met zijn mooie voorjaarskleuren, de eerste bolletjes die opkomen is het terrein waarin een kind in verwondering rondloopt. Of de plek waar lekker gebouwd en getimmerd wordt aan een boshut, gespeeld wordt in een zandbak, gesprongen wordt op de trampoline of waar een kind de eerste aardbuien plukt! Alle variaties op het thema ""kinderen in de tuin"" zijn denkbaar en mogelijk. Kinderen in de tuin kunnen je inspireren tot het maken van die ene foto waarvan je denkt: Dat is "m! De Inzendtermijn loopt van 1 maart tot 15 juli 2013 Het aantal foto's per persoon is beperkt: maximaal vijf foto's per persoon in kleur en/of zwart/wit. Wat kunt u winnen? Ie prijs is uw foto op aluminium plaat van 30 x 40 cm 2e prijs is uw foto op canvas (of vinyl) van 30 x 40 cm 3e prijs uw foto op A-4 formaat (papier) De prijzen worden beschikbaar gesteld door: foto video Heiloo, winkel centrum 't Loo. De voorwaarden voor deelname zijn hieronder beschreven: Foto's moeten digitaal worden ingestuurd met een grootte van minimaal 1 mb en maximaal 3 mb in jpg-bestand. De foto's moeten door de inzender zelf gemaakt zijn De foto's moeten van recente datum zijn, gemaakt in 2013 Ingezonden foto's komen in het bezit van de vereniging Groei en Bloei en kunnen daarna door de vereniging gebruikt worden voor publicitaire doeleinden. Als men foto's inzendt gaat u akkoord met de hierboven genoemde voorwaarden De jury bestaat uit vier personen: 1. Rob Berkhout, fotograaf 2. Henk Doeter, fotograaf 3. Jack de Geus, lid G&B en beheerder website 4. Hans Schoenmakers, fotograaf Waar let de jury op?: Compositie Originaliteit Creativiteit Houden aan opgegeven thema Fotografische kwaliteit Inzenden naar: fotogb.mkl@gmail.com De bekendmaking van de prijsuitslag is op 15 september 2013 bepaald. De prijswinnaars worden hiervan persoonlijk op de hoogte gesteld. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Zie voor verdere informatie ook de website van Groei en Bloei Midden- Kennemerland: midden-kennemerland.groei.nl En dat hebben de leden geweten! Naast de gebruikelijke en jaarlijks terugkerende activiteiten stond het jaar 2012 bol van de activitei ten, waaronder deelname aan het Regionaal kampioenschap bloem schikken met een mooie expositie in het Witte Kerkje, een prachtige nazomermarkt in september en tot slot viel er vlak voor oud en nieuw een praktische kniemat met een mooie kaart door de brievenbus. Groei Bloei Midden- Kennemerland is een vereniging met ruim 500 leden in de regio die begint bij Velsen-Noord en eindigt te Heiloo. Wat heeft de vereniging u te bieden? Als lid van onze vereniging ont vangt u maandelijks het prachtige magazine Groei Bloei en kunt u rekenen op: Zeven keer per jaar is er een gra tis lezing met zeer verschillende onderwerpen. De ene keer gaat de lezing over roofvogels en uilen in de duinen; in de volgende lezing wordt u volledig uit de doeken gedaan hoe en wanneer en vooral welke bollen u het beste in uw tuin kunt planten Het hele jaar door worden ver schillende workshops bloem schikken gegeven met het desbe treffende jaargetijde als onderwerp Maar er zijn ook workshops over: tuinontwerpen, het onderhouden van (tuin) gereed schappen, lassen (voor bv. rozen bogen), cursussen over beplan tingsplannen, moestuinieren Er is een zaaielub die ieder voor jaar weer bijeenkomt in de tuin van Kapitein Rommel om gezaaid materiaal te ruilen Een paar keer per jaar is de "stekkenmarkt", waar men stekken met elkaar uitwisselt In juni is het "open tuinenweek- end", de gelegenheid om eens bij elkaar in de tuin te neuzen en ideeën op te doen De vereniging organiseert "Tuinenreizen". Dit jaar een reis door Wales met haar prachtige kastelen en eottagetuinen Uontvangt vijf maal per jaar de "Nieuwe Stek", ons vereni gingsblad waarin al onze wetens waardigheden en activiteiten staan beschreven En dit allemaal gratis of tegen gere duceerde prijzen alsu lid bent. Door de inzet van enthousiaste en gedreven vrijwilligere kunnen wij werken met scheipe prijzen en vele activiteiten ontplooien. Onze vereniging is nog steeds bezig haar grenzen te verleggen en zou graag zien dat ook wat jongere mensen zich aangesproken voelen voor de prachtige hobby die tuinie ren nu eenmaal is. En niet alleen mooi, maar ook gezond! Altijd werkzaam in de buitenlucht en het vele strekken, bukken en uitrek ken maakt de dure sportschool overbodig! Bent u geïnteresseerd in ons lid maatschap? Bekijk ook eens onze website midden-kennemerland. groei, nl Of bel met Mercedes Doeter (voor zitter) of Wessel van Sehagen (secretaris). Voor telefoonnum mers of e-mailadres, raadpleeg de website.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15