s;2^;MpicS Heiloo gaat voor Olympisch goud! Deelt u een bijzonder Oranjemoment? Overlegscheiding deze week in Bedrijf Belicht Heiloo 5 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN Nieuws uit Heiloo 3 -11 Nieuws uit de regio 17 Sport in de regio 19 - 21 Familieberichten 22 - 23 v°Oïiedö. M Volgende week verschijnt de Special 'Lentekriebels, volop tuin- en buitenleven Ray's Initiative Bigband in Limmen Verkoop Rode Kruis GTH zet goede prestaties neer io APRIL 2013 Henny Stoop J uitvaartverzorging Heiloo e.o. E.J. Potgieterweg27 Heiloo telefoon: 072 532 0345 Het is uniek dat een dorp als Heiloo vijf stichtingen telt (Stichting Kees, Sportlijf, Stichting Dolfinn, Showhero en Stichting Gehandicapten Sport Heiloo), die zich allemaal sterk maken voor mensen met een beperking. Heiloo gaat voor Olympisch goud! Foto: Caroiien Breed HEILOO - Heiloo loopt zich warm voor een sporthappening van wereldklasse. Want op zater dag 18 mei wordt in Heiloo de Olympische vlam ontstoken als startsein voor de eerste Heiloo Olympics, gehouden bij Trias en Dorssports. Vijf stichtingen (Stichting Kees, Sportlijf, Stichting Dolfmn, Show hero en Stichting Gehandicapten Sport Heiloo), die alle het doel hebben om mensen met een beper king financieel te ondersteunen, hebben de krachten gebundeld en een groots sportspektakel georga niseerd, waaraan jong en oud kan deelnemen. Het motto is: Sport brengt mensen samen! Marcel Keet van Stichting Dolfinn is nu al enthousiast: „Het is imiek dat een doip als Heiloo vijf stich tingen telt, die zich allemaal sterk maken voor mensen met een beper king. Sport levert een belangrijke bijdrage aan de integratie tussen valide en minder valide mensen. Door samenwerking kunnen we een krachtig, professioneel opgezet sportevenement organiseren." Ook Jeroen Haanstra van Stichting Kees is blij verrast dat zoveel Heilooër verenigingen, bedrijven en organisa ties aanhaken en hun maatschappe lijke betrokkenheid tonen. „Iedere stichting heeft zijn eigen netwerk dat zich als een olievlek uitspreidt, zodat mensen zich van alle kanten aanbieden." Op allerlei manieren wordt zoveel mogelijk geld ingezameld; zowel door sponsoring van sportieve pres taties als via een loterij, donaties en shirt- en bedrijfssponsoring et cetera. Alles met het doel om men sen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking financieel te ondersteunen bij het uitoefenen van een sport. Zodat voor nu en in de toekomst, ondanks drastische overheidsbezuinigingen op de per soonsgebonden budgets (PGB), ook zij plezier aan sport kunnen blijven beleven! Dus schrijf je in voor een sportonderdeel en laat je sponso ren vanuit de Olympische gedachte: Meedoen is belangrijker dan win nen. En meer sportdeelnemers zamelen meer geld in! Het programma begint om 12.00 uur met een sponsorloop voor de jeugd. Als alle hardlopers het 'sta dion' weer binnen zijn volgt een kip penvelmoment; het ontsteken van het Olympisch vuur om 13.00 uur. Op het Trias complex zijn diverse sportactiviteiten, zoals een atletiek meerkamp, waaraan twaalf teams van acht personen (vier sporters met en vier sporters zonder een beper king) meedoen. Bij Dorssports vinden de spinningmarathon (deel nemen kan individueel of in team verband) en tenniselinies plaats. De andere tennishal is ingericht voor kinderen, met een springkussen en schminken. Het parkeerterrein van Dorssports is omgetoverd tot een volleybalveld, waar een voetvolley- baltoemooi wordt gehouden. De dag wordt afgesloten met een barbecue en aansluitend een feestavond met Dj's in de kantine van Dorssports. Kortom: Heiloo Olympics is een happening die je niet wilt missen! Kijk voor inschrij ving of voor meer informatie op www.heilooolympics.nl. Of mail naar info@heilooolympics.nl. HEILOO - Op 12 april en 13 april houdt het Rode Kruis weer een verkoop in winkel centrum 't Loo. Vele maanden zijn de deelnemers aan de Sociale activiteiten van het Rode Kruis bezig geweest om de mooiste handwerkjes te maken. De opbrengsten van de verkoop van deze handwerkjes komen ten goede aan de afde ling Heiloo van het Rode Kruis. Wilt u meer informatie over de Sociale activiteiten van de afde ling Heiloo van het Rode Kruis, dan kimt u elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur terecht op het Slimpad 16c in Heiloo, tel. 072-5333399. advertentie HEILOO - Op 30 april zal de troonswisseling plaatsvinden. Koningin Beatrix is 33 jaar onze vorstin geweest en daar wil de Uitkijkpost graag bij stilstaan. Heeft u een mooie herinnering aan onze vorstin? Heeft u haar een keer in het echt ontmoet? Heeft u prinses Maxima een keer de hand mogen schudden of een ander lid van het Koninklijk Huis? Staat u op de foto met een van de prinsen? Of heeft u zelf een foto gemaakt van prinses Maxima? Lijkt u wellicht zelf enorm op prins Willem Alexander, zijn vrouw of is uw kleinkind een look- alike van de kleine Amalia? Heeft u een mooi portret van haar geschil derd, of een beeld gehouwen? Wilt u een persoonlijke boodschap aan haar schrijven of een lofdicht? Mail uw tekst en/of foto naar redactie@uitkijkpost.nl! Wilt u in deze Special adverteren? Neem dan contact op. info@uitkijkpost.nl of bel 072 5330175 .ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT I5.OO UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING Bv) KIJK OOK OP WW WU IT K IJ K PO STN L JAARGANG 78 NUMMER 15

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 1