Echtpaar Bosman- Ruiter zestig jaar getrouwd Oranjebal zoelct vrijwilligers Heiloo Wereldwijd, platform voor Internationale samenwerking H E I L O O 3 Heb me dinsdag heerlijk laten verwennen in De Beeck. Gezichtsbehandeling en Hot stone massage. Voel me weer topfit! Spreekuur Heiloo-2000 Onderscheidingen bij Rode Kruis OUD PAPIER ^Zwembad Hippo's De Beeck volg ons @Hipposdebeeck KORTOM Collecte reumafonds levert 5763,84 op Workshop voor vrouwen het Oosthonk Kinderkledingbeurs Trefpunt Hartstichting zoekt collectanten in Heiloo EHK Klaverjasclub UITKIJKPOST 10 APRIL 2013 HEILOO - Op 3 april heeft de afdeling Heiloo van het Rode Kruis haar jaarlijkse afdelingsraadvergadering gehouden. Tijdens deze feestelijke bijeenkomst werden de jubilarissen Tini Paauw en Willie Koevoets onderscheiden, die respectievelijk tien en twintig jaar als vrijwilliger werkzaam zijn bij de afdeling Heiloo. Speciaal voor deze gelegenheid kwam wethouder Jacob Ouderkerken de twee jubilarissen toespreken en de versierselen overhandigen. Na de overhandiging van de oorkondes en het opspelden van de medailles, volgde nog een gezellig samenzijn, waarbij behalve een terugblik op de afgelopen jaren ook vooruit werd gekeken naar de toekomst. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag 4 april was echtpaar Bosman-Ruiter zestig jaar getrouwd. Burgemeester Hans Romeijn feliciteerde hen op hun trouwdag. Roel Bosman uit Spanbroek zag Gea Ruiter uit Langereis voor het eerst op het toneel, tijdens een uitvoe ring van de toneelvereniging waarbij Gea speelde. Roel zat in het publiek en Gea, die in het stuk de rol van Pinkeltje ver tolkte, viel hem meteen op. Hij lacht als hij er aan terugdenkt. „Zij was het mooiste meisje! Maar ik moest wel eerst entree betalen om haar te kunnen zien." Na afloop van het toneelstuk was er een bal; hij trok de stoute schoenen aan en vroeg haar ten dans. Ze kregen verkering, maar werden van elkaar geschei den omdat de toen 18-jarige Roel voor 26 maanden als dienstplich tige naar Nederlands-Indië (Timor) werd gezonden. Na zijn terugkeer in Nederland trok Roel tijdelijk bij zijn ouders in, die naar Drenthe waren teruggekeerd. Maar ja, Drenthe ligt niet om de hoek, dus had Gea voor haar aanstaande een baan geregeld als automonteur in Middenmeer, zodat ze op 4 april 1953 eindelijk konden trouwen. Zoon Bert is daar geboren. In de jaren dat het echt paar in Middenmeer woonde, heeft Roel met steim van zijn baas een fietsenzaak opgebouwd. Na een tip van een vertegenwoordiger nam hij in 1959 de te koop staande fiet senzaak aan de Westeiweg over en kwam het gezin in Heiloo wonen. Dochter Jolande is hier geboren. In 1966 verhuisde de winkel naar de overkant van de Westeiweg, waar nu Bosman Tweewielers is geves tigd. Roel heeft tot zijn zeventigste met veel plezier in de zaak gewerkt. Tijdens vakanties trok het gezin Bosman er graag met de caravan op uit. Mooie herinneringen hebben Gea en Roel ook aan de reis naar Indonesië, die ze in 1987 samen hebben gemaakt. Maar het meeste geluk in hun leven is him geschon ken door hun twee kinderen en drie kleinkinderen. Het feest met de hele familie op 5 mei is in de sfeer van hun eerste ontmoeting; toneel. Want na een gezellig etentje staat een bezoek aan de musical Soldaat van Oranje op het programma! HEILOO - Nog even en het is weer 30 april, en ook Oranjebal maakt zich op voor de troons wisseling. Ook dit jaar barst het feest weer los in Ypestein. Deze keer met onder andere The Voice of Ypestein voor de kids, en aansluitend een leuke line-up met diverse bands en DJ's, en als afsluiter Bob en de Blueband! Het volledige programma kun je vinden op www. oranjebalheiloo.nl. Om het festival mogelijk te maken zoekt Oranjebal nog vrijwilligers die willen helpen met onder andere de op- en afbouw van het terrein, catering, aankleding en natuurlijk achter de bar. Vele handen maken licht werk! Lijkt het je leuk om Oranjebal eens vanaf de eerste tentharing mee te maken of wil je ook eens achter de bar staan bij een festival? Ga dan naar www.oranjebalheiloo.nl en klik op 'Vrijwilliger'. Daar kim je aangeven wat je het liefst doet en welke dagen je wilt helpen. Je wordt als vrijwilli ger goed verzorgd met onder andere catering, een t-shirt en niet onbe langrijk: elke vrijwilliger krijgt een vrijwilligerspas, waarmee je leuke kortingen krijgt bij ondernemers in en rond Heiloo! Oranjebal Heiloo is een stichting die jaarlijks een festival organiseert. De opbrengst komt ten gunste van lokale verenigingen en goede doelen. Het echtpaar Bosman Jessica. Ruiter met hun kleinkinderen Remko en Foto: Carolien Breed De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnpcrnrn. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos y offset rotatiepers, de milieu- pnniinii v 1 vriendelijke druktechniek Advertenties Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, ga naarwww.uitkijkpost.nl. Ook kunt u contact opnemen met de advertentieafdeling, via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. info@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is te bereiken op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of-mail: redactie@uitkijkpost.nl. Voor meer informatie: www.uitkijkpost.nl. Openingstijden Uitgeverij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5, 1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175. HEILOO - Al jarenlang zijn in Heiloo verschillende organisa ties bezig met Internationale Samenwerking. De deelnemen de organisaties hebben in 1997 besloten om gezamenlijk één keer per jaar aan één project te werken. De gemeente Heiloo ondersteunt het initiatief van het Platform, omdat zij samenwerking vanuit de plaatse lijke bevolking belangrijk vindt. Het geeft eenheid en kracht in Heiloo, waardoor lokaal en internationaal meer bereikt kan worden. Sinds 2000 is Heiloo een Millenniumgemeente, die de Millennium doelstellingen van de Verenigde Naties onder steunt. Sindsdien moeten de pro jecten voldoen aan één of meer van deze doelstellingen. Platform Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/ of bundels gereed zetten op de rolem- merverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Wereldwijd Heiloo houdt op zater dag 11 mei voor de derde maal de Millennium markt, waarop de deelnemende organisaties zich zul len presenteren. Op dit moment maken de navolgende organi saties deel uit van het Platform: Stichting Wereldwinkel, Resource Link Foundation Netherlands, Hope for African Child, Werkgroep ZWO, Kerk en Samenleving van St. Willibrorduskerk, Stichting Een Hart voor Polen Heiloo, Stichting Stedenband Heiloo-Swietochlowice, Stichting Veldwerk, Stichting Gered Gereedschap en Stichting Veldwerk. Kleinschalige concrete hulp is effectief. Een druppel op een gloei ende plaat helpt niet echt, maar door vele druppels bij elkaar te voegen kan beter resultaat geboekt worden. Heiloo kan en wil een belangrijke bijdrage leveren aan de verbetering van de leefomstandigheden in arme landen door het bieden van con crete ondersteuning aan projecten. Het Platdorm ondersteunt dit jaar een project van de Stichting Gered Gereedschap. ADVERTENTIE hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2 - 1862 BC Bergen HEILOO - De collecte van het Reumafonds, die in de week van 11 tot en met 16 maart werd gehouden heeft in de gemeente Heiloo 5.763,84 opgebracht. Tachtig vrijwilligers hebben him best gedaan en bedanken de inwoners van Heiloo hartelijk. HEILOO - Op donderdag 11 april, kunt u, voorafgaande aan de frac tievergadering van Heiloo-2000, zaken bespreken die u als inwo ner van Heiloo bezighouden. Die kunnen zowel over algemeen gemeentelijk beleid gaan als over onderwerpen die met uw wijk te maken hebben, of zaken die u persoonlijk treffen. U bent welkom om 20.00 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even mel ding maken van uw komst aan fractiesecretaris Rob Levie, tel. 06-54901626 of via rob.levie@hei- loo-2000.nl. Kijk voor het schema van de frac tievergaderingen en de fotowed strijd op www.heiloo-2000.nl. HEILOO - Zou u eens per maand samen met een vaste groep vrouwen nieuwe dingen willen ontdekken? Leuke dingen, die inspireren, uitdagen, verbazen, bezinnen en waardoor je jezelf beter leert kennen. Women! is een maandelijkse workshop vol vrou wen energie. Een keer per maand stil staan bij jezelf en groeien samen met andere vrouwen. Vrijdag 26 april kunt u gratis en vrijblijvend kennismaken van 09.30 tot 12.00 uur in het Oosthonk aan de Oostkanter 12a. Graag aanmelden bij Saskia Bos viatel. 06-50263274. HEILOO - Op zaterdag 20 april van 10.00 tot 12.00 uur is er weer een gezellige kinderkleding- en speelgoedbeurs in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier goedkope kinder kleding in alle maten, speelgoed en nog veel meer! De toegang is gratis. (Geen tafels meer beschik baar). HEILOO - Van 14 tot en met 20 april is de collecteweek van de Hartstichting. Om de collecte week tot een succes te maken, is de Hartstichting op zoek naar collectanten. U kunt zich aan melden via de plaatselijke con tactpersoon, Marieke de Vries, 06-16926031, Of meld u aan via www.hartstichting.nl/collectant of bel met 070-3155683. HEILOO - Op maandag 15 april is er weer de maandelijkse drive van de EHK Klaverjasclub. Ook is er een verloting met leuke prijzen. U bent allen, het liefst met part ner, welkom op de nieuwe locatie Cultureel centrum De Strandwal naast de kapel, op het GGZ ter rein. Start is om 19.30 uur, tot 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072- 5339345.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 3