Verkoop buitenlandse kranten bij De Schrijverij Martin Schilder Groep in RTL De Succesfactor H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING INGEZONDEN BRIEF Fluitisten Heiloo ontmoeten Pahud Maak je stamboom Notaris Amstelcruise Vlindertuin Valpreventie Poster met de (klein) kinderen Weekend openstelling Trefpunt Boottocht Zaanse Schans Watergymnastiek Darten in Trefpunt 50UTINGVICTOR Open dag waterscouts Scouting Victorie Heiloo UITKIJKPOST 10 APRIL 2013 HEILOO - Sinds kort zijn er buitenlandse kranten te koop in Heiloo. „Vanaf Pasen zijn er veel toeristen in Heiloo die om kranten uit him eigen land vragen", aldus Ingrid Dorrestein, eigenaresse van De Schrijverij. „Wij zijn daarom erg blij dat de kranten bij ons in het winkelcentrum Het Hoekstuk te krijgen zijn. Bij een bezoek aan de supermarkten in ons centrum kimnen ze gelijk him bekende krant meenemen." „We hebben zeer veel Duitse kran ten waaronder Bildzeitimg, Frankfurter Algemeine en Engelse kranten als The Sim en The Times", vertelt medewerkster Janette. „Maar ook de Poolse krant Angora." „Daarnaast hebben wij ook buitenlandse weekbladen als Der Spiegel, Kicker am Montag en PoPolsku en steeds dagelijkse aanvoer van de krant van de dag." De buitenlandse kranten zijn alleen in onze winkel in Het Hoekstuk verkrijgbaar. Het winkelcentrum is goed bereikbaar. Het parkeren kan gratis op het parkeerterrein rondom het winkelcentrum Het Hoekstuk. REGIO - De Martin Schilder Groep is genomineerd door het RTL 7 pro gramma 'De Succesfactor'. Het item wordt op zondag 14 april om 12.50 uur uitgezonden. In elke aflevering komen vijf ondernemers uit verschillende branches aan het woord. Zij vertellen over hoe het bedrijf succesvol is gewor den én wat voor andere ondernemers de sleutel tot succes kan betekenen. Aan het einde van de serie mag het publiek stemmen op de voor hen meest aansprekende onderneming. De winnaar ontvangt de Sueeesaward 2013. Presentator Bert Kuizenga interviewde op 22 maart Marco Schilder, alge meen directeur van de Martin Schilder Groep, over ondernemerschap in de breedste zin van het woord. Op de vraag waarom de Martin Schilder Groep door RTL genomineerd is, antwoordt hij: „Omdat het een sterk familiebe drijf is, met grote betrokkenheid van medewerkers en klanten, dat in staat is veranderende omstandigheden om te zetten in kansen voor klanten én het bedrijf." Marco Schilder geeft aan dat aanpassingsvermogen de juiste strate gie is om in deze markt als organisatie te groeien: „Niets gaat meer zoals je het voorheen gewend was. Bedrijven die daarop actief weten in te spelen en him organisatie aanpassen, hoe moeilijk dat soms ook is, zullen succesvol blijven en groeien. De huidige economische situatie biedt ook kansen!" HEILOO - Op zaterdag 13 april houden de waterscouts van Scouting Victorie Heiloo een Open dag. Tussen 11.00 en 15.00 uur is iedereen welkom om een kijkje te nemen bij de welpen, zeeverkenners en de stam. De activiteiten vinden plaats bij het Gemaal aan het Maalwater in Heiloo. Er zullen ver schillende outdoor activiteiten worden aangeboden. Zo kan er, onder begeleiding, gezeild worden met een vlet op het Maalwater, wordt er brood gebakken bij een kampvuur en laten de waterscouts zien wat zij allemaal voor leuke activiteiten ondernemen. Je bent van harte uitgenodigd om, even tueel samen met je ouders, te komen kijken en natuurlijk de handen uit de mouwen te steken. Kijk voor meer informatie op: www.scoutingvictorie.nl. Aangeleverde foto Op mijn artikel over het groen en de drempels heb ik veel reacties gekregen. Ik zou er bijna een weke lijkse kolom van kunnen maken. Bijvoorbeeld: Waarom heb ik voor de tweede keer in een maand een gebroken spaak die me elke keer 16 kost? Waarom zou dat niet komen door het toenemend aantal vooral voor ouderen moeilijk te nemen drempels in Heiloo? Waarom zouden we als fietsers deze rekenin gen niet mogen indienen? Andere vragen zijn; Waarom protesteren de winkeliers niet tegen de absurd hoge bekeuringen die in Heiloo worden uitgedeeld voor zogenaamd verkeerd parkeren? Waarom hoor ik van mensen uit de omgeving, die een prent hebben gekregen, dat ze zich nog wel eens gaan bedenken voor ze Heiloo weer gaan bezoeken? Waarom wordt onze omgeving als proeflocatie gebruikt voor gasop- slag? Waarom wordt aan de bevol king met een eigen woning niet het advies gegeven om van de gevels of muren in en om him woning een goede foto te maken voordat de eer ste aardschokken schade aan him bezit gaat veroorzaken? Jan van Tiel Heiloo HEILOO - Fluitisten van de Muziek- Dansschool Heiloo hadden zaterdag een Meet Greet met de wereldberoemde Zwitserse fluitist Emmanuel Pahud. In het uitverkochte Concertgebouw in Amsterdam speelde Pahud op onovertroffe wijze het fluitconcert KV 313 van Wolgang Amadeus Mozart en het eerste fluitconcert van Elliott Carter, dat laatste was een primeur voor Nederland, omdat Carter het stuk vlak voor zijn dood in 2012 componeerde. Pahud's bijzondere intonatie, expressie en emotie maken hem tot een van de meest geliefde fluitisten van dit moment. Pahud treedt het komende jaar nog in verschillende wereldsteden op zoals Berlijn, Budapest, Tokio, en Buenos Aires. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De drieweekse cursus stam boomonderzoek (genealogie) start op vrijdag 12 april om 19.30 uur. Gebruik wordt gemaakt van het cursusboek 'Stamboom maken op de PC' en het gratis stamboom programma Aldfaer. Prijs 70,-, exclusief cursusmateriaal 19,95. Opgeven en/of info via 072-5331297. Na een volle zaal komt er een tweede sessie. Dinsdag 14 mei pra ten Van Leersum Van der Ploeg, notarissen, u bij over de ontwikke lingen betreffende nalatenschap pen, testamenten, belastingen. Op 1 januari 2013 is de eigenbijdragere geling van de AWBZ gewijzigd, hoe zit dat nou precies met het opeten van het eigen vermogen? Aanvang 10.00 uur, entree 3,50, reserveer uw plaats via 072-5331297. De eerste was vlot volge boekt, daarom komt er nog een Amstelcruise, op zaterdag 20 april. Vertrek per touringcar vanaf het Trefpunt om 11.00 uur, ook opstap- mogelijkheid in Egmond aan Zee; terug om 16.30 uur. De tocht gaat van Diernen naar het IJ en CS Oosterdok en weer terug naar Diernen via Nieuwe Herengracht en Arnstel. Prijs 32,50 inclusief uitge breide koffietafel. Middagtochtje op zondag 19 mei naar Vlindorado in Waarland. Schitterende vlindertuin met dui zenden tropische vlinders. Vertrek 13.00 uur vanaf Trefpunt per luxe touringcar, ook opstapmogelijkheid in Egmond aan Zee. Retour 17.00 uur. Prijs 19,95 inclusief entree. De tienweekse cursus valpre ventie start woensdag 24 april om 10.00 uur. Deze cursus wordt gege ven door fysiotherapeute Marianne van Velthoven en is bedoeld om u in conditie te houden. Oefeningen gericht op kracht, beweeglijkheid, coördinatie, ontspanning en balans/ evenwicht. De rode draad is val preventie: het voorkomen van val len en het goed ter been blijven. U krijgt tips mee om zelfstandig ver der te oefenen. Prijs 85,- Workshop poster maken op zon dag 21 april aanvang 13.30 uur voor kinderen met him (groot)ouders, in het kader van Generatiemix. U gaat foto's maken, achtergrond tekenen/ zoeken, en deze monteren in een fotoprogramma. Enige ervaring met een computer is noodzakelijk en u kunt uw eigen laptop gebrui ken. Prijs 20,- voor volwassene, 5, per kind; aanvragen beschrijving en aanmelden via 072-5331297. Vanaf zaterdag 13 april is het Trefpunt elke zaterdag en zondag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. U bent van harte welkom. U kimt alvast boeken voor de boottocht op zondag 28 juli van 't Homtje, Akersloot naar de Zaanse Schans v.v. Een prachtige tocht en prima verzorgd. Vertrek per touring car vanaf Trefpunt om 13.00 uur, ook opstapmogelijkheid Egmond aan Zee. Terug in Heiloo om 18.00 uur. Prijs: 28,50 inclusief twee keer koffie/thee en gebak. Er zijn nog een paar plaatsen vrij op de vrijdagochtend bij de water gymnastiek in zwembad Loos. Deze activiteit is speciaal bedoeld voor mensen die begeleiding nodig heb ben in het water. U hoeft niet te (kimnen) zwemmen. Gratis proef les. Info en/of opgeven via 072- 5331297. Tweewekelijks kimt u op zondag middag in het Trefpunt voortaan ook darten, de eerste keer op 21 april. Dit uit de Engelse pub afkom stige spel is tot grote populariteit gestegen. Het zondagmiddagcafé is van 13.30 uur tot 16.30 uur geopend. Entree 2,-, voor houders van een servieepas 1,-. Onderd»»"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7