Collectanten gezocht! Aan wie denkt u? besparen! I Baltus - Wölcken I Bomen en Planten Massage Frans Bos Het is weer bomenplant tijd Euro 10 cent korting* Diesel 8 cent korting* 8 VENNEWATER, Heiloo Tanken-wassen-shoppen www.tuinenboom.nl Beverwijkerstraatweg 200 Castricum Lavendel 2,50 p.st 3 voor 6,00 Leilindes vanaf 85,00 Rhododendron per stuk 11,00 Elke zondag geopend van 11.00 tot 17.00 uur Gediplomeerd masseur Hogeweg 37 1906 CB LIMMEN 06-48316254 1e bezoek 60 min. massage €25,- Ontspanning-sportmassage €30,- Hotstone massage €40,- Deelmassage 30 min. €20,- Hotstone massage Deelmassage 30 min. -FWm* vAvw.massagefransbos.nl Ma t/m Za: 09:00 tot 17:00 [FBooca]008®0Q Telefoon: 0251-654577 LU Bram haalt de krant. Want Bram is doodgeschopt. Bel (088) 8113 000 of meld u aan op www.dierenbescherming.nl/ collecte. Aan wie denkt u? Deze vraag staat centraal tijdens de jaarlijkse collecte van de Hartstichting van 14 t/m 20 april. In Nederland leven maar liefst 1 miljoen mensen met problemen aan hun hart of bloedvaten. Misschien kent u ook wel iemand of hebt u het zelf. IEDEREEN KENT WEL IEMAND MET EEN HART- OF VAATZIEKTE HTEXACO VENNEWATER Dat scheelt u dus snel vele Euro's op een volle tank. 10 APRIL 2013 UITKIJKPOST TEXACO GOEDE DOELEN Texaco Vennewater Vennewatersweg 2 A, 1852 PT Heiloo Texaco Vennewater maakt deel uit van BOHA Oliemaatschappij, openingstijden: ma t/m vrij 6.00-21 .oo uur yoor n0g meer jnformatje over meer aangesloten en zat 7.00-21.00 uur deelnemende tankstations: www.boha-oliemij.nl Df>|)A fT\ zon 8.00-21.00 uur B,' nH Zo ook Dulce Xavier Catar- rinho (43) uit Nieuw-Vennep. Zij denkt aan haar vriendin Pauline Lap (47). Ze kennen elkaar van het hardlopen. Pau line, getrouwd en moeder van twee zoons, kreeg ondanks haar goede conditie en gezon de levensstijl een hartinfarct, een dag later gevolgd door een tweede, zwaarder infarct. Het had weinig gescheeld of ze had het niet overleefd. Dulce vertelt: "We lopen vaak samen omdat we hetzelfde tempo hebben. Toen ik hoorde dat ze twee hartinfarcten had gehad, schrok ik heel erg. Zo'n gezon de vrouw en zo jong nog." Groot aantal Jaarlijks wordt een groot aan tal mensen in Nederland getroffen door een levensbe dreigende hart- of vaatziekte. Zo krijgen jaarlijks 141.000 mensen een hartinfarct. En 127.000 mensen moeten leven met hartfalen, vaak als gevolg van een hartinfarct. Geluk kig kreeg Pauline beide keren snel medische zorg, waardoor ze haar infarcten overleefde. Dulce: "Inmiddels gaat het een stuk beter met Pauline. Vorig jaar hebben we zelfs weer sa men de Ladies Run in Katwijk gelopen, om geld op te halen voor hart- en vaatziekten bij vrouwen. Toen ik finishte en achterom keek, zag ik Pauline vlak achter me. Dat was zo'n emotioneel moment. Wat fan tastisch dat ze dit weer kon!" Langer gezond De Hartstichting zet zich al sinds 1964 in om ervoor te zor gen dat mensen in de toekomst langer en gezonder kunnen le ven. Een belangrijk doel waar voor geld nodig is. Dat geld be steedt de Hartstichting aan het geven van voorlichting over en onderzoek naar hart- en vaatziekten (www.hartstich- ting.nl). Onlangs nog reikte de Hartstichting 14 beurzen uit voor nieuw onderzoek naar onder meer hartritmestoor nissen, beroerte en hartfalen. Deze investering van 3,6 mil joen euro moetbeterebehande- ling van deze ernstige ziekten dichterbij brengen. Jaarlijks fi nanciert de Hartstichting voor gemiddeld 13 miljoen euro on derzoek naar het voorkomen, behandelen en werkelijk gene zen van hart- en vaatziekten. Het werk van de Hartstichting werpt zijn vruchten af: stier ven in 1974 dagelijks nog 137 mensen aan hart- en vaatziek- Pauline (rechts) overleefde twee hartinfarcten. Het gaat inmiddels een stuk beter. Ze kan zelf weer hardlopen, samen met haar vriendin Dulce. ten, tegenwoordig zijn dat er 107. Een mooie vooruitgang, maar voor de Hartstichting nog lang niet genoeg. Samen met heel veel Nederlanders blijft de Hartstichting strijden tegen hart- en vaatziekten. Geef met uw hart Dulce collecteert al enige tijd voor de Hartstichting. Ze zegt hierover: "Onderzoek naar hart- en vaatziekten is van wezenlijk belang om meer mensen te kunnen redden. Veel mensen hebben ermee te maken en iedereen kan het overkomen, ook mensen die gezond leven, zoals Pauline." Dus, als de collectant van de Hartstichting voor u staat, aan wie denkt dan? *Korting vanaf de landelijke adviesprijs. Korting is reeds verrekend op de prijs aan de pomp. Bon geldig t/m 30 april 2013

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8