Regionaal voetbaltoernooi op de sportvelden van W Limmen Clubkampioenschappen bij Dojo 't Loo HZV het Vennewater 9 pakt tweede titel op rij SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Verdiend gelijkspel tegen Amsterdam voor Terriërs sport 25 Schoolvoetbalspektakel barst los in Heiloo SCHOOLVOETBAL REGIO - Woensdag 10 april werd het jaarlijks terugkeren de regionaal voetbaltoernooi gehouden op de sportvelden van V.V. Limmen. De deelnemende basisscholen waren: Johannes, Rembrandt en Jacobus uit Akersloot, Kornak, Molenhoek, Binnenmeer, De Wissel, Paltrok en Vrijburg uit Uitgeest en St. Maarten en Pax Christi uit Limmen. Het was deze dag behoor lijk mistig en te koud voor een len- tegevoel, maar dit mocht de pret niet drukken voor de elf scholen uit de bovengenoemde gemeenten. Ongeveer 300 kinderen uit de groe pen 8, al dan niet aangevuld met deelnemers uit groep 7 namen deel aan dit evenement. Omdat Kornak de grootste school is, mochten zij met twee jongens- en twee meiden teams deelnemen. Wim Emmerik (organisator) „Vroeger werd dit toernooi om de beurt bij een van de drie gemeen ten gehouden, maar aangezien V.V. Limmen beschikt over voldoende velden en de organisatie van het toernooi zo goed geregeld is, wordt tot volle tevredenheid van alle scholen, dit toernooi alleen nog in Limmen gehouden. Het sehoolvoet- baltoemooi wordt al vanaf 1999 gehouden bij V.V. Limmen, dus nu al voor de 15de keer." De meidenteams voetbalden met zeven speelstere op een half veld, teiwijl de jongens 'gewoon' met elf spelers op een heel veld hun uiterste best deden. René Werkhoven (coach van Kornak2): „Samen met Richard coach ik dit team, dat zichzelf 'Fajax' heeft OBS Rembrandt uit Akersloot (groene shirts) tegen De Molenhoek uit Uitgeest. Foto: VJPhoto JUDO HEILOO - Zondag 14 april wer den de jaarlijkse clubkampi oenschappen judo gehouden bij Dojo 't Loo. De dojo was goed gevuld met bijna 70 enthousias te kinderen en de familieleden die waren meegekomen om aan te moedigen. Voor sommige beginnende judo ka's was dit een extra spannende dag, omdat het zelfs hun eerste echte wedstrijdervaring was. In een sportieve en gezellige sfeer zet ten de judoka's hun beste beentje voor en werd er fanatiek om de prijzen gestreden. Het goud ging uiteindelijk naar Thijs Olyrhook Molenaar, Bjom Krom, Renske Bitter, Otto Bosch, David Snelder, Sija Coolegem, Kars Kroon, Milou Visser, Pieter de Lint, Jens Jeukens, Rowena Boom, Fil Dekker, Robin Strang en Geert-Jan Bramer. Voorafgaand aan de prijsuitrei king werd door Thijs Lesterhuis en Kars Zoon nog een spetterende demo gegevens waarin ze lieten zien hoe judo er uit kan zien na vele jaren training. De demo bestond uit een kata en diverse worpen die ze hebben ingestudeerd voor hun tweede dan examen dat zij binnenkort zullen afleggen. genoemd, puur en alleen omdat ik voor Ajax ben en Richard voor Feyenoord. Om de goede vrede te bewarenleuk toch? Grappig was, dat tijdens het spel een van de dames opeens 'buitenspel!' gilde. Dit was wel opvallend, want meestal weten vrouwen niet wat buitenspel is! Het bleek inderdaad buitenspel, maar helaas, in dit toernooi werd niet aan buitenspel gedaan...." De fmale van de jongens werd gespeeld door Sint Maarten (Limmen) tegen Jacobus (Akersloot) en eindigde in 3-0. De finale van de meisjes werd gespeeld door Sint Maarten tegen Molenhoek (Uitgeest) en dit werd 6-1 voor Limmen. De Sint Maarten heeft zich dus zowel bij de jongens als bij de meisjes geplaatst voor de volgende ronde! Deze school speelt op 24 april tegen de kampioen uit de Egmond-regio. Bij de jongens zijn dit: de St. Jozefschool uit Egmond aan den Hoef, bij de meisjes: de Driemaster uit Egmond aan Zee. De regio Heiloo speelt haar finaleronde op vrijdagmiddag 19 april. Thijs Olyrhook Molenaar (links) in een spannend duel met Luuk van Dongen (rechts). Foto: Menno Lesterhuis ZAALVOETBAL HEILOO - Vrijdag heeft HZV/ het Vennewater 9 de kampioens wedstrijd gespeeld tegen Vrone 12. In een kolkende sporthal 't Vennwater pakte de ploeg van succescoach Hugo Houtenbos zijn tweede titel op rij. Vrone werd met 7-2 (2-2) ver slagen en kon het hoge tempo niet bijbenen na rust. Aan het kanon waren Bas Hink (3x), Ruud Baltus (2x), Ted Zoon en Stefan Beers. Zonder echt goed te spelen pakte HZV 9 de terechte overwinning en werd na afloop stevig in het zonne tje gezet door het bestuur van HZV. Met een bos tulpen, een fotoshoot, de Teddemansbeker, een zak met geld en snacks was het feest com pleet. Na afloop ging het behoor lijk te keer in de sporthal met de bladen bier, het bonnenboekje van Heilooolympies en verhitte discus sies. Er kwam een hoop oud zeer boven en de coach sloot de gelede ren door aan te geven dat hij graag dit sterrenteam naar de derde titel wil gaan leiden. De ploeg is hem dankbaar voor zijn leiderschap in een bewogen jaar. Kenmerkend waren de vele blessures en er moest er beroep worden gedaan op 16 verschillende spelers. Topscorer werd Bas Hink met 24 goals. Na afloop kwam er nog verrassend nieuws uit de koker van de coach. HZV 9 is in zijn jacht op een derde trofee de concurrentie te slim af geweest door oud topspits van HSV 1/Forestere 1/HZV/het Vennewater 1 met de initialen J.S. aan te trek ken. Op dit moment is het nog onduidelijk wat voor rol deze veel zijdige 'suikeroom' gaat betekenen. Binnenkort leest u op de site en in de Uitkijkpost meer ver dit trans- fernieuws. Persvoorlichter Stefan Beers zal eerdaags een pereconfe rentie beleggen. Kersverse vaders Theo Leering en Rene Kaandorp konden gister helaas niet aanwezig zijn bij het feestgedruis maar wer den niet vergeten door HZV 9. De selectie weet wat voor geweldige inbreng deze krasse knarren hebben geleverd in de loop der jaren. HEILOO - Afgelopen vrijdag was de aftrap van het schoolvoetbal spektakel in Heiloo. Er werd goed en vooral sportief gevoetbald, en veel teams waren gewaagd aan elkaar. Ondanks het koude weer was het een gezellige middag op de velden van HSV. Vrijdag 19 april zijn de vervolgronden, aanvang 16.15 uur. Om 20.30 uur is de grote finale voor de schoolvoetbaltitel van Heiloo, met afsluitend een gezellige avond met muziek tot 22.00 uur. Kom allemaal kijken, aanmoedigen en genieten! De pro gramma's treft u op de websites van HSV en De Foresters. Foto: Ricardo Marcker

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19