De Foresters vindt aansluiting bij kopgroep Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden houdt Sporting4sport DVW vist in de Noordkop Jan Veldt verrassend driebanden kampioen van Akersloot Jongste turners GTH nemen medailles mee naar huis sport 19 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Vijfde PCC-Malwaterrun groot succes Basketballers U16 1 kampioen HEILOO - Het eerste team van Flashing Heiloo speelde dit jaar in de hoogste klasse van het rayon Noord-Holland. Na een tweede plaats in de najaarscompetitie bracht 2013 alleen overwinningen. De tegenstanders, clubs met een enorme erelijst aan landskamp ioenschappen, moesten zonder uitzondering voor de Heilooer jongens buigen. Afgelopen zaterdag was BV Hoofddorp de laat ste tegenstander. Flashing had weliswaar moeite om afstand te nemen, maar bleef opnieuw de hele wedstrijd op voorsprong. Met een 55-50 overwinning werd de tiende overwinning op rij geboekt. Daarmee behaalden de jongens van Flashing Heiloo de hoogst mogelijke eindklassering. Foto: Frank Knegt HEILOO - Zaterdag 15 juni houdt de Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden voor de eerste keer Sporting4sport. Een sportief en recreatief fiets- evenement waarmee sportver enigingen in de regio financieel worden ondersteund. Deelnemers kunnen routes fiet sen van 20, 50 en 100 kilometer en daarmee geld ophalen voor hun sportvereniging. Sportclubs zijn essentieel voor onze samenleving. Ze bieden jong en oud, valide en invalide de kans om te bewegen. Deze clubs zijn echter deels afhan kelijk van hun gemeente die voor ziet in accommodaties, materialen, onderhoud en subsidies. Omdat alle gemeenten kampen met terug lopende budgetten worden ook sportclubs niet ontzien en dat heeft zijn weerslag op de mogelijkheden om te bewegen. In samenwerking met de Sportraad van Heiloo willen de Lions velschillende stichtingen, clubs, individuele initiatieven en (lokale) goede doelen steimen die het minder valide mensen mogelijk maakt te bewegen en te sporten. Het Sporting4sport evenement heeft twee doelstellingen: fundraising voor elke deelnemende sportclub en fundraising voor (lokale) goede doelen van de Lions. Op dit moment hebben Badmintonvereniging het Vennewater, Hockeyvereniging De Terriërs, Tennisvereniging het Vennewater en voetbalver enigingen Start- en fmishplaats is bij Sportpark het Vennewater. Sportievelingen die willen mee fietsen kunnen zich aanmelden via www.sporting4sport.nl. Deelnemers dienen zich te laten sponsoren voor hun sportieve prestatie (bijvoor beeld: bedrag per kilometer). Hun opbrengst komt grotendeels ten goede aan de door him gekozen sportvereniging. De Lions Club doneert een klein percentage van de opbrengst naar de G-afdeling van vooraf gese lecteerde sportverenigingen en goede doelen. Meer informatie: www.sporting4sport.nl HEILOO - In een knotsgekke wedstrijd heeft De Foresters weer aansluiting gekregen bij de top van klasse 2A door een overwinning op koploper OFC. Het begin was duidelijk voor OFC en het was aan doelman Tijs Laagland te danken dat het na 10 minuten nog 0-0 was. Toen vonden de Egels het genoeg en slaagde Bert Inecia er in de OFC-doelman te pas seren: 0-1. Nadat dezelfde Inecia nog de lat had geteisterd, kon hij in de 40e minuut wederom het doel vinden: 0-2. Na de rust was het alweer Bert Inecia die 0-3 kon aantekenen, voor dat OFC iets terug deed: 1-3. Na een duel kreeg Endy Willems de rode kaart, maar ondanks de numerieke minderheid slaagde Bert Inecia er in om een voorzet van Boyan Blanchard in het doel te schuiven: 1 4. Toen twee achterhoedespelers elkaar even in de weg liepen, pro fiteerde OFC: 2 4. Ook Jesper Hut diende daarna het veld te verlaten met tweemaal geel. Zelfs met 9 man tegen 11 tegenstandei's slaagden de Egels er nogmaals in te scoren en wel op een prachtige manier: Jeffrey Klijbroek kromde de bal vanaf de achterlijn op miraculeuze wijze over de OFC-doelman heen. 2-5 dus en daarnaast puntenverlies van Hellas Sport en De Kennemers. De Foresters staat nu derde met drie punten achterstand op koplo per OFC en een mime voorsprong op nummer vier De Kennemers. HEILOO - Vijftien zeevissers van DVW waren op 13 april naar het strand van Groote Keeten geko men om daar de derde wedstrijd van het seizoen te vissen. Alles leek dit keer mee te zitten. De wind zat in de goede hoek, het waaide niet te hard, er liep een pittige ebstroom, het zeetje zag er prachtig uit... wat wil je nog meer?! Nou vis natuurlijk en die bleek er vandaag geen zin in te hebben. Wat de mannen ook uit de kast haalden om him geschubde vrienden aan de vinnen te komen het leidde niet tot overmatig succes. Het tellen en wegen boven aan de strandafgang was dit keer snel gebeurd. In totaal waren er 16 vissen gevangen hoofd zakelijk bot en een puitaal. Mark Teivoort bleek ook dit keer weer een topper te zijn, hij moest alleen Gerrit IJnsen boven zich dulden. De top drie bestond bestond uit: 1. Gerrit IJnsen die vier vis sen wist te vangen goed voor 800 punten, 2. Mark Teivoort die met 3 vissen 600 pimten scoorde en 3. Arjen Duijnmeier die twee vissen had gevangen goed voor 460 pim ten. DVW vist 11 mei met de boot vanuit Scheveningen. Opgeven via www.devroegtewint.nl, zeevissen® dewoegtewint.nl. HEILOO - Op zondag 21 april vond de vijfde PCC-Maalwaterrun walk plaats. Deze goed bezochte professionele loopwedstrijd wordt jaarlijks georganiseerd door Rotary Heiloo en gesponsord door het Petrus Canisius College. Het geld dat dit jaar werd verdiend, wordt ter beschikking gesteld aan 'Playing for Success Alkmaar'. Deze organisatie stelt jongeren in de gelegenheid om door middel van een sportief leerprogramma in het AZ-stadion hun leerachterstand in te lopen. De Heiloose bur gemeester Hans Romeyn 'schoot' de deelnemers van onder meer de bambinirun weg. Bij de finish wachtte hij ze met een high five weer op. Foto: Machteid Wiegmans DRIEBANDEN AKERSLOOT - Na een zeer span nende finale wist zaterdagavond Jan Veldt de felbegeerde titel voor zich op te eisen. Lange tijd zag het er naar uit dat Theo Oud voor de vierde keer de titel zou grijpen maar door het plot selinge verlies van Oud lag de weg op voor Veldt om de titel van dit 24e kampioenschap voor zich op te eisen. De eindstrijd begon op wijdag met een daverende verrassing door een overwinning voor Loek Groot op de latere winnaar Veldt, ook de over winning van Gerbrand Twaalfhoven op Aad Verduin van verrassend. Theo Oud won zijn partij en ook de tweede ronde bleef hij aan kop. Ook in ronde twee moest Veldt een verlies incasseren, nu van Hans van Gooi. De derde ronde bracht herstel voor Veldt, hij rekende af met Oud. In de vierde en vijfde ronde maakte zowel Veldt als Oud geen fouten. De grote verrassing kwam in ronde zes waarin Veldt won en Oud kansloos verloor van Hans van Gooi. In ronde zeven verdedigde Veldt zijn kopposi tie en versloeg hij in 31 beurten Aad Verduin en kon hij de wisselbeker in ontvangst nemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17