HZV het Vennewater 9 pakt weer de titel Bob Stolp grijpt vijfde titel Jongste turnsters GTH winnen acht medailles SPORT 20 Training beginnend hardloper van start De Duif sterk vertegenwoordigd in PCC Maalwaterrun 24 APRIL 2013 UITKIJKPOST ZAALVOETBAL HEILOO - Afgelopen vrijdag heeft HZV/ het Vennewater 9 de kampioenswedstrijd gespeeld tegen Vrone 12. In een kolkende sporthal 't Vennwater met spelersvrouwen en krijsende kinderen pakte de ploeg van succescoach Hugo Houtenbos zijn tweede titel op rij. Vrone werd met 7-2 (2-2) verslagen en kon het hoge tempo niet bijbenen na rust. Aan het kanon waren Bas Hink (3x), Ruud Baltus (2x), Ted Zoon en Stefan Beers. Zonder echt goed te spelen pakte HZV 9 de terechte overwinning en werd na afloop ste vig in het zonnetje gezet door het bestuur van HZV. Met een bos tulpen, een fotos- hoot, de Teddemansbeker, een zak met geld en snacks was het feest compleet. HEILOO - In een zinderend duel is MA4 afgelopen zaterdag kampioen geworden. Tegen de runner-up AMVJ MA1 moest gewonnen worden. De spanning was groot, zeker nadat de Terriërs al snel op ach terstand kwamen. Gelukkig scoorde Robyn met een mooie tip-in gelijk. Toch bleef MA4 achter de fei ten aanlopen en keken ze nog voor de rust tegen een 1-3 achterstand aan. Een peptalk in de rust deed gelukkig wonderen want het team herpakte zich en kwam al snel terug in de wedstrijd: 2-3. Toen ook de gelijkmaker viel en het publiek - dat in grote getale aanwezig was - zich flink liet horen kwamen er extra krachten vrij. De ijzersterke verdediging elimineerde de sterke aanval van AMVJ, het midden veld bleef het spel goed verdelen en de aanval werd alsmaar gevaarlijker. En uiteindelijk deed de spits Lotte wat ze het hele seizoen al deed: scoren! Er volgden nog enkele zenuwslopende minuten, met strafcorners tegen, maar ze hielden stand en na zeventig minuten: kampioen! Foto: Joost Bollen SCHAKEN HEILOO - Op vrijdag 19 april speelde SV Vredeburg ronde 25 van de interne competitie. Met nog één ronde te gaan, zijn de kaarten voor wat betreft de eindranglijst bijna geschud. Via een degelijke overwinning op Jos Admiraal nam koploper Bob Stolp voldoende afstand op de ranglijst om het kampioenschap veilig te stellen. Na eerdere titels in 2006, 2009, 2010 en 2012 is het de vijfde keer dat de naam van Bob Stolp als clubkampioen wordt bij geschreven. In de top van de rang lijst deed Harold Ebels goede zaken door in een Siciliaanse partij Cees Dinkla langzaam weg te drukken. Bert Hollander had een optisch oveiwicht in zijn partij tegen de geroutineerde Ed Stolp, maar kwam toch niet verder dan remise. Mare Voorwalt wist de dame van Jeroen Tebbens in te sluiten en boekte zo een fraaie zege. Marcel Wester creëerde een ruim gewonnen stel ling tegen Ed van Duin, maar hielp met enkele matige zetten Van Duin toch nog in het zadel. Triomfantelijk pakte Van Duin het cadeautje uit. Barry Blekemolen speelde een sterke partij tegen Jan Levering. Met een overweldigende aanval op de damevleugel werd de stelling van Levering zodanig ingesnoerd dat opgeven de enige optie was. Piet van de Heijdt legde Theo Al de principes van het en passant-slaan nog eens uit. Zijn kennis van deze meest ingewikkelde spelregel van het schaken was echter onvoldoen de om meer te bereiken dan remise tegen de solide Al. Op zaterdag 20 april deden tien kinderen schaak examen. De examens waren dit jaar erg moeilijk. Ook door de zeer stren ge correctie van de examinator van de schaakbond zakten dit jaar meer kandidaten dan gebruikelijk. Des te knapper de prestatie van Jeroen de Groot en Fien van Ooijen (stap 1), Bas van Vliet en Tij men Min (stap 2) en Jort Houben (stap 3) die him diploma haalden. AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub biedt weer de mogelijkheid om met de loopsport kennis te maken en deel te nemen aan de training van een beginner- groep. Deze training wordt onder deskundige leiding gehouden op de donderdagavond vanaf 19.00 uur op sportpark De Cloppenburg. Start training donderdag 6 jimi. Voor inlichtingen en aanmelden (voor 25 mei): jsw.vastenouw@quicknet.nl.) Staand (vlnr) Armand van der Lee, Stefan Beers, Bas Hink, Jeroen op de Weegh, Bart Boorst, Lars van der Steen en Ted Zoon. Hurkend (vlnr) met de 'Teddemans' Kampioensbeker; Hugo Houtenbos en Ruud Baltus. Afwezig: René Kaandorp en Theo Leering. Dat de kinderen heel trots waren op de geleverde prestaties van hun vaders, blijkt wel uit deze foto. Aangeleverde foto V .l.n.r. boven: Mijs, Elise, Sophie en Roos, v.l.n.r. onder: Feliene, Nova, Noa en Esmee. Aangeleverde foto WORMER - Zaterdag 20 april kwamen acht turnsters van GTH in actie op de toestelkampioen schap, de meisjes komen uit in de categorie pre instap. De meisjes stonden zaterdagmid dag vol spanning te wachten om te beginnen aan de wedstrijd. Er werd gestart op de balk, GTH was hier sterk! Nova Bonte turnde een mooie oefening: 12.60, Esmee Mul wist ook een stabiele oefening neer te zetten. Sophie Denneman (1), Roos Niesten (2) en Mijs Hopman (4) wisten alle drie met prachtige balkoefeningen op het podium te eindigen. De wedstrijd werd vervolgd op de vloer, weer goede oefeningen door de meisjes. Feliene Warmenhoven, Noa Faas en Nova turnde een nette oefening. Sophie wist ook hier een medaille te bemachtigen met een 13.25 kreeg zij de vierde prijs. Het derde toestel was de sprong, Mijs sprong goed: 14.18! GTH wist hier verder drie medailles te ver overen, voor sterke sprongen kre gen Elise Ten Bmggencate (14.20), Feliene (14.25) en Esmee (14.30) respectievelijke de vierde, derde en tweede prijs! Als laatste toestel kwamen de meisjes aan de brug in actie, Roos (13.10) en Noa (13.30) turnden beide een strakke oefening, Elise kreeg met haar 13.50 de vierde prijs in ontvangst. HEILOO - Tijdens de PCC Maalwaterrun waren de leerlingen van De Duif goed vertegenwoordigd met deelname aan de bambinorun en de twee kilometer loop voor kinderen tot 12 jaar. Trias atleet Raül Tophoff werd tweede bij de jongens. Lisa Genet en Suzanne de Visser behaalden het erepodium bij de meisjes. Deze Trias atleten werden respectievelijk tweede en derde. CBS de Duif was goed ver tegenwoordigd tijdens de PCC Maalwaterrun. Aangeleverde foto .„•-n'MK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 20