601 dart toernooi in het Oosthonk seizoen 2012-2013 Gewiekste MTB zege voor Kay Pronk Animo voor G Bowlen groeit SPORT 21 Basketballers U16 2 kampioen HSV 2 kampioen zaalvoetbal Groe van bumber bowler naar bowler zonder bumbers Voetbal vriendinnenavond HSV vv Limmen E2 ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 2 4 APRIL 2013 HEILOO - Op vrijdag 26 april is er weer vriendinnenavond bij HSV. Altijd al gedacht: is voetbal iets voor mij? Dan is ditje kans! Op vrijdag 26 april opent HSV zijn poorten voor alle meisjes, mei den en dames in alle leeftijdscategoriëen, om eens een kijkje te nemen en mee te doen in de dames voetbal wereld. Er zullen ver schillende trainers aanwezig zijn om je het een en ander te laten zien, en om te laten ervaren natuurlijk. Dus trek je (stoute) voetbalschoenen aan en doe mee. Van 18.30 tot ongeveer 20.30 uur ben je welkom. Aangeleverde foto HEILOO - Het laatste toernooi van het seizoen in het Oosthonk belooft de nodige spanning voor de eindstand in de seizoensran- king. Met drie koplopers, Jeroen Kleverlaan, Jeff de Ruiter en Peter Schouten met elk 17 punten, en nog minstens vijf kanshebbers er vlak achter kan het nog alle kanten op. Bij de dames is de voorsprong van Natasja Kost erg groot maar de plaatsen daarachter zijn nog voor velen bereikbaar. Uiteraard zijn er ook weer mooie toernooi prijzen. Om 19.00 uur gaat de deur open en om 20.00 uur start het 601 toer nooi, de afsluiter van het seizoen. Meedoen kost 5,- ,meer informa tie op www.oosthonk.nl of via tel. 06-33747770/072-5336326. LIMMEN - De spelers van w Limmen E2 zijn zaterdag 20 april als eerste pupillenteam van de plaat selijke voetbalvereniging kampioen geworden. Een uitstekende voorjaarscompetitie werd afgelopen zaterdag bekroond met een heuse kampioenschaal. Met 30 punten uit 10 wedstrijden en een doelsal do van +50 (67 -17) werd de E2 ongeslagen kampioen. Staand vlnr: Michael Sweep, Thierry Beentjes, Sem Admiraal, Milan Peemen, Bruno van Dijk; Knielend vlnr: Gijs van Tol, Bram Tijssen en Mees Duinmeijer. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Afgelopen woensdag avond moest om 21.50 in sport hal de Watertoren het tweede zaalvoetbal van HSV aantreden tegen Bliksem 5 uit Alkmaar. De opdracht was simpel en een voudig, winnen om kampioen te worden! Bij verlies of een gelijk spel zou Bliksem 5 kampioen zijn. Op het allerlaatste moment heeft Ton (secretaris HSV zaalvoetbal) een scheidrechter weten te rege len. Belangrijk daar het in de aan loop een beladen duel leek te gaan worden. De scheidsrechter was dus geregeld, alleen z'n tenue liet hier en daar wat wensen over (waar waren zijn schoenen). HSV begon gedreven en geconcentreerd aan de wedstrijd. Resultaat een vroege 1-0 voorsprong. De tegenstander begon aan te dringen en kreeg een aantal goed kansen. Echter door goed ver dedigend werk en een staaltje sterk keeperswerk, kwam de tegenstan der niet tot scoren. Einde le helft en begin tweede helft bleef de tegen stander aandringen. HSV kwam er af en toe gevaarlijk uit, maar kwam niet tot scoren. Uiteindelijk maak te de tegenstander 1-1. Vanaf dat moment leek de tegenstander gas terug te nemen. HSV hapte gelijk toe en maakte 2-1 en een paar minuten later gelijk de 3-1. De wedstrijd was gespeeld! Promotie naar de tweede klasse is een feit! MTB LIMMEN - Limmenaar Kay Pronk heeft donderdagavond de derde rit in de reeks om de Alpe d' HuZes M.T.B.cup, op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen, gewonnen. Meteen na de start wist Kay Pronk middels de zijn bekende bliksemstart een gaatje te slaan met het peleton van bijna twintig renners. Door het ditmaal ontbreken van gerenomeerde strandracers, in de afgelopen wedstrijden nog winnaars, als Patrick IJpelaan en vorige week nog Langedijker Bram Rood, zag Pronk zijn kans schoon direct zijn stempel te drukken op het verdere verloop van de wed strijd. Door goed overzicht te hou den op de dreiging vanuit het ach terveld van Alkmaarders Milosj van Renesse en Henk Louwe met in hun kielzog Jack Burgering uit Limmen, wist Pronk met de minst mogelijke inspanning en koers inzicht met zijn opponenten te spelen. Alleen in de allerlaatste ronde kwam Van Renesse nog tot een kleine 100 meter van Pronk, maar dat meer door het aflaten van Pronk, dan door het aandringen van Milosj van Renesse. Uitslag 1. Kay Pronk Limmen 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Jack Burgering Limmen 4. Henk Louwe Alkmaar 5. Erwin Verwijk Egmond aan Zee 6. Chris Kemp Egmond aan Zee 7. Emiel Prins Egmond aan Zee 8. Dick Dekker Egmond aan Zee 9. Rob Kramer Heiloo lO.Paul Samuels Koog a/d Zaan 11. Kees Pronk Limmen 12. Dick Wester Alkmaar 13. Kevin Wester Alkmaar 14. Daniel Sikking Heerhugowaard. 15. Ton Kramer St. Pancras. G Bowlen HEILOO - Mensen met een beperking beginnen de weg naar het bowlen te vinden. De animo onder de mensen met een beperking voor het bowlen is groeiende en het bowlen aan de Kennemerstraatweg bij Bowling Centrum Heiloo begint vertrouwd te raken. Voor a.s. zaterdag, 27 april, is er weer gelegenheid om van 11.30 - 13.00 uur te komen bowlen voor een bedrag van 4,- per per soon. De begeleiders of misschien wel beter gezegd, de coaches staan weer te popelen om de deelnemers weer te begeleiden maar ook om ze wat te leren over het bowlen. Dit kan zijn op basis van de grondbegin selen zodat je kimt groeien van een bumber bowler naar een bowler die geen bumbers meer nodig heeft. Degene die deze techniek al beheersen kunnen een volgende stap maken en ondersteuning krij gen hoe je de bal en de baan het beste kan benutten. Een heel team staat zaterdag weer klaar voor deze mensen. Ook het team van coaches mag nog best wat groeien en daarom willen wij de mensen die nieuwsgie rig en geïnteresseerd zijn, uitnodi gen om zaterdag eens een kijkje te komen nemen. Dit evenement staat onder leiding van Manon Haverman, stagiaire van de Sportraad Heiloo. Verdere informatie kunt u vinden op www.sportraadheiloo.nl onder activiteiten en G-sporten. Per email, g.bowlenheiloo® gmail.com kan men zich opgeven of direct kan ook door contact op te nemen met Frans Endel, tel. 06-51122336. HEILOO - Zondag konden de jongens U16 2, net als hun leef tijdsgenoten in het eerste en tweede team, kampioen wor den. Voorafgaande aan het weekend stonden drie teams gelijk in verliespunten bovenaan de ranglijst en Flashing moest op zaterdag en zondag tegen beide concurrenten. Zaterdag was BV Amsterdam 2 de tegenstander. In een niet heel goede, maar wel zeer spannende wedstrijd werd de winst binnengehaald (33-28). Hierdoor kon op zondag de kraker tegen Onze Gezellen 1 worden gespeeld. Flashing begon gespannen aan deze wedstrijd en stond na het eerste kwart met 7-8 achter. In het tweede kwart speel den de jongens fantatisch basketball en werd een beslissend gat geslagen (25-17). Dat bleek genoeg voor een uiteindelijke 53-47 overwinning en daarmee het derde kampioenschap! Foto: Frank Knegt wemhiu^ a J

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21