De Terriërs Op woensdag 22 mei a.s. van 15.00 tot 16.30 uur Bij Hockeyvereniging De Terriërs Heiloo Hoe start je een carrière als hockeyer/ster? J5-ÏÏ-SSSE5. Hockeyvereniging Rijck (12 jaar): het is een teamsport, je bent met z' n allen. En je speelt met een bal en een stick. Een team van professionele trainers staat klaar om de jeugd van Hei too e.o. in korte tijd kennis te laten maken met hockey. Tot ziens op de 22e!!! Sophie (7 jaar): samen met mijn vriendinnen in een team, de wedstrijd spelen, de carrouseltraining Alle kinderen van 6 jaar en ouder zijn welkom Guus (7 jaar) lekker hard slaan met de stick tegen de bal, het wedstrijdje spelen, ik vind het gewoon heel leuk! Wiek (15 jaar): de snelheid in het spel, de hockey- feesten, de gezelligheid op de club en buiten de club met mijn teamgenoten. Natuurlijk zijn ook nieuwe onervaren of ervaren seniorenleden welkom! Maar, we hebben ook plek voor veteranen, met of zonder hockeyervaring! Je bent 18-jaar of ouder en wilt wel hockeytrainen, maar niet spelen? Ook hier hebben wij mogelijkheden voor. Hockey een wintersport. Ja echt! Jay (9 jaar): ik zat eerst op voetbal, maar vond dat een beetje saai. Hockey is heel stoer. HE1LOO Wat heb je nodig? Een zonnig humeur, sportschoe nen, sportieve kleding en eventu eel een hockeystick. Heb je geen hockeystick? Geen probleem, die hebben wij voor je. Altijd al gedroomd van een hoc- keycarrière? Pak je kans en kom langs! Onze vereniging is geves tigd op Sportpark 't Vennewater. Wil je meer informatie: ef. commissieterriers@gmail. com. Maar, ook op de website van onze club vind je uitgebreide informatie www.hvdeterriers.nl Hockey, iets voorjou? OPEN MIDDAG Ben je nog geen 6-jaar? Helemaal goed! Dan hebben we Funky voor jou, op zondagoch tend van 10.00 tot 11.00 uur. Funkey is een lesprogramma voor kinderen van 4 tot 6 jaar waarbij FUN in goed leren bewegen centraal staat, ofwel de KEY is. Meer informatie: fimkey@hvdeterriers.nl De meeste kinderen beginnen op hun 6e, als trainingslid. Je traint dan één keer in de week op woensdagmiddag. Tijdens deze training leer je door het doen van allerlei spelletjes, met of zonder hockeystick, om samen te spelen met andere kinderen in het hockeyveld. Het tweedejaar als je 7 bent, train je nog één keer in de week, maar ga je ook wedstrijdjes van drie tegen drie spelen op zaterdag. Als je 8 en 9 bent, val je onder de E-jeugd. Met deze leeftijd ga je zestal- en/of achttalhockey spelen en twee keer trainen per week. In de D-jeugd (9-11 jaar) ga je van achttal- naar elftalhockey, ook hier train je nog twee keer per week. Pas bij elftalhockey speel je met elf teamgenoten op f een heel veld. Vanaf de C-leeftijd (12-13 jaar) wordt door de breedte teams (geen selectieteams) één keer per week getraind met je eigen team en kun je één keer per week naar een instuiftraining van jouw leeftijds categorie. De eerste teams, de selectieteams (dit gebeurt indien mogelijk vanaf de D-leeftijd), trainen minimaal twee keer per week met hun eigen team. Tot je 18e blijf je jeugdlid. Daarna ga je over naar een 18+ team bij de senioren. Ben je ouder dan 6 jaar en wil je ook gaan hockeyen? Geen probleem. We kijken dan of we een geschikt team hebben, waar misschien een vriendje of vrien dinnetje in zit. Met dit team ga je dan eerst alleen trainen. Na een halfjaar bekijken we of je klaar bent voor het "echte werk": de wedstrijd op zaterdag. Hockey is een seizoensgebonden sport en loopt bijna gelijk met een schooljaar. In september start het seizoen en in mei loopt het af. Natuurlijk wordt ook rekening gehouden met de schoolvakanties. En in de wintermaan den kan vanaf de D-jeugd (9-11 jaar) ook meegedaan worden aan de zaalhockeycompetitie. Deze teams spelen dan niet mee in de midwintercompetitie op het veld. Senioren en veteranen. Algemeen-.www.hvdeterr 0

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11