L Veel diploma's bij Zwembad Loos Bevrijdingsdag goed benut door De Foresters Zilver voor judoka Jasmijn Lesterhuis tijdens Europacuptoemooi in Berlijn HSV wint ook laatste duel tegen Zaandijk vereniging i»—spotlight SPORT 19 Motorcrossers doen goede zaken in Heerhugowaard UITSLAGEN Uw Info: www.uitkijkpost.nl UITKIJKPOST MEI 2013 Dick Hommes, de 94-jarige Engelse bevrijder 'Spike' en burge meester Hans Romeyn. Foto: Mare Brunekreef. VOETBAL HEILOO - Een goede dag voor De Foresters, de vijfde mei van dit jaar. In aanwezigheid van één van de laatste nog in leven zijnde bevrijders van ons land in 1945, de 94-jarige 'Spike' uit Engeland, wist het eerste elftal het vroeger zo roemrijke K.F.C. met 7 - 3 te verslaan. De rust ging in met een 2-1 voor sprong doordat Jeffrey Klijbroek twee keer met afstandsschoten de Koogse keeper wist te verrassen. Na de pauze scoorden Gio Kokoio Dingou en Bert Inecia elk ook twee fantastische goals, waarbij Niels Haring niet wilde achterblijven: zijn schot deed het net schroeien! Dat K.F.C. nog twee keer wist tegen te scoren, deed aan de wed strijd geen afbreuk meer. Door de tien doelpunten én het goede samenspel was het een genot deze HEILOO - De Heilooërs Mick Meijer en Ronald Lip hebben op Koninginnedag meegedaan aan de traditionele motorcross in Heerhugowaard en niet zonder succes. Ronald wist een zesde plaats te behalen in de bromfiets klasse, hetgeen een knappe prestatie was aangezien hij door technische problemen de trai ning moest missen. Mick scoorde een tweede plaats in de klasse 85cc hoge wielen. Aangeleverde foto ZWEMMEN ontmoeting, staande in het zon netje, te volgen. Aankomende zon dag alweer de laatste reguliere wedstrijd van deze competitie, uit tegen Hellas Sport. De spanning blijft groot voor zowel De Foresters, O.F.C. als Hellas Sport. Wie wordt er kampioen? Vóór de wedstrijd tegen K.F.C. had het derde team gewonnen van het tweede van Meervogels '31 uit Akersloot, zodat De Foresters 3 pro moveert naar de res. 2de klas, waar in het de plaats gaat overnemen van het 2de, die zojuist naar de le klas zijn gegaan! Een compliment aan het elftal van trainer/coach Willem Stapel. Dat de Junioren Al zaterdag K.H.F.C. met 6-0 wisten te ver slaan, en daardoor in de nacorn- petitie mogen strijden voor pro motie, maakte het succes voor De Foresters in het afgelopen weekend compleet. HEILOO - De afgelopen weken zijn er veel diploma's uitgereikt bij Zwembad Loos op verschil lende niveaus. Zaterdagmiddag 20 april startte de reeks met het examen voor de Dolfijn- en Zwaardvis diploma's. De Dolfijn diploma's zijn echte overlevingsdiploma's; de leerlingen moeten met laarzen en veel kle ding aan zwemmen. Bij de techniek diploma's van Zwaardvis laten de leerlingen vooral mooie zwemsla gen en bijbehorende keerpunten zien. De vlinderslag dwingt iedere keer weer veel respect af. Op de vroege woensdagsochtend 24 april mocht er nog een groep kin deren voor het 'Red Jezelf- diploma afzwemmen. Met T-shirt, korte broek en waterschoenen aan, lie ten ze zien dat ze zich in het water al aardig kunnen redden. De reeks werd op zaterdag 27 april afge sloten met het examen voor het A- en B diploma van de Nationale Raad Zwemdiploma's. De verplich te banen werden keurig en vlot gezwommen. Het duiken en aanslui tend onder water zwemmen zag er heel mooi uit. Alle leerlingen hebben heel verdiend een diploma of brevet in ontvangst mogen nemen onder groot applaus. De geslaagden zijn: Zwaardvis Brons: Bas van Neer. Zwaardvis Goud: Enhtulga Gantumur, Annika Brink en Lianne Dekker. Dolfijn Brons: Femke Boyd en Owain Boyd. Dolfijn Zilver: Nienke Madderom, Sinea van der Vlies, Dimya Tromp, Amber Wijdenes, Benjamin Kuus, Bente Madderom, Francien Veiweij en Tijs Los. Dolfijn Diamant: Nadeche van Alphen en Jennifer de Vries. Red Jezelf Brevet: Mick van Zijl, Joelle Kranenburg, Noor Elschot, Michelle Zhan, Danny Maddox, Julia Vissers, Sarah de Groot, Noor Lont, Rosa Beintema, Bram Beentjes, Noëlle Slaats, Anna Borst, Jikke Boot, Valerie Blaeke, Tycho Zwart, Mike Hogeling, Joël van der Spek, Amber Blokker, Isabella Levering, Florine Janszoon, Marie-Louise Spaans, Micah van Dasselaar, Justin Schlaman, Klaudia Swiech, Kian Hessing, Lenthe Barendsen, Sander Kabel, Vincent Schweitzer, Sil Zuiderveld, Tom Nieuwstad, Rianna Venema, Mila Schavemaker, Tess Ligteringen, Jip Oostindie, Tygo Huls, Koos Kaptein en Lot Berkhout. Diploma A: Didi Boersen, Eline Booms, Bram van den Bosch, Lotte Bras, Sophie ter Buurkes de Vries, Mees Dekker, Maud Geels, Tesoro Goedkoop, Micha Grob, Puck Groot, Abel Haakman, Wieke Hoogland, Brad van der Horst, Maxim Jansen, Rosa Jansen, Aidan de Jong, Sara van Uitert, Kaya Kolkmeijer, Pelle Koster, Samuel van der Ploeg, Donna Schelhaas, Abel Vlug, Klaudia Wojozuk en Tim Zentveld. Diploma B: Maud Admiraal, Britt Bierman, Lotte Blommendaal, Stijn de Bmijn, Gijs de Graaff, Jeroen Kalverdijk, Nika Kloosterman, Koen Kloosterman, Juul van der Kolk, Sam Onderwater, Flore Outshoom, Sebas van der Poel, Joep van Schagen, Senne Schoeber en Ty de Waard. HEILOO - Op het Europacup toernooi voor junioren in Berlijn heeft Jasmijn Lesterhuis in de klasse tot 70 kilogram een zilveren medaille veroverd in een zwaar internationaal deel nemersveld. Meer dan 700 judo ka's uit 34 landen streden om de hoogste eer. Dit toernooi is een van de meet momenten om te bepalen wie Nederland mag vertegenwoordigen op het EK en WK later dit jaar. Op het vorig meetmoment in Teplice legde Gaby de By beslag op het brons zodat beide judoka's nu reëel zicht hebben op een uitzending. In Berlijn struikelde Gaby in de eerste ronde tegen de Duitse Schmidt na een arbitraal uiterst dis cutabele beslissing. Er kwam geen herkansing voor Gaby. Jasmijn zette in de eerste ronde de Duitse Knauf met ippon opzij. In de tweede ronde nam ze het op tegen de Duitse kam pioen Scoccimarro die al twee eer dere Europacups op haar naam had gezet. Met een door de coaches goed doordacht aanvalsplan werd de Duitse onschadelijk gemaakt. Daarna een Nederlands onderonsje Jasmijn geflankeerd door de coaches Sander Groefsema links en Bas Meerveld rechts. Foto: Menno Lesterhuis met Van Boxtel die straljes ver zamelde wegens passiviteit en zo verloor. In de vierde ronde werd de Italiaans kampioene Stangherlin na een harde strijd met wisse lende kansen in de golden score overmeesterd. De finale moest VOETBAL HEILOO - Omdat koploper Westzaan afgelopen weekend vrij was en HSV de uitwedstrijd tegen Zaandijk met 1-3 wist te winnen, namen de rood/gelen de eerstee plaats in. Als aanstaande zondag Westzaan en Fortuna/Wormerveer geen pun ten halen, zou HSV de titel in 4C pakken. Al sinds 25 november is HSV ongeslagen. Daar werd afgelo pen zondag tegen Zaandijk een zege toegevoegd. Er werd sterk begon nen en in de zevende minuut werd een verre trap van Thomas de Vries door Rick Houtenbos verlengd en door Tom Hafkamp afgemaakt, 0-1. In de twintigste minuut kwam Zaandijk gelijk door een goede actie van de linkerspits die van bijna de achterlijn de bal in het dak van het doel knalde. Daarna had de Zaandijk-goalie een paar goede reddingen op inzetten van Tom en Rick, maar een dieptepass van Steef Kaandoip werd door Rick over de Zaandijk-keeper gelobd: 1-2 vlak voor de rust. Na de rust was HSV de betere ploeg, maar er werd nog slechts een keer gescoord. Tom won een duel van zijn directe tegen stander, waarna de bal bij Rick belandde. Deze wist de bal vrij te maken tussen drie verdedigers en de 1-3 te scoren. Het is nu afwach ten wat Westzaan en Fortuna gaan doen. Pakt HSV de titel of moeten zij nog opdraven in de nakompeti- tie en tegen wie? Op zondag 12 mei weet u meer. Ook HSV 2 sloot de kompetitie winnend af door met 4-0 te winnen van De Foresters. Jasmijn het opnemen tegen de Braziliaanse Schmidt die al eerder de Europacups Pitesti en Antalya won. In een gelijk opgaande strijd liet Jasmijn zich twee minuten voor tijd verrassen en moest zij genoegen nemen met een zilveren medaille. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 29 april gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn 1. Dijkema - v.d. Eng 60.8, 2. fam. Schatter 57.5, 3. Beerepoot - Daudeij 54.6,4. fam. v. Diepen 54.2; B-iijn 1. fam. Kuyt 60.7, fam. v.d. Molen 59.5, 3/5. de Bruyckère - Stark, Mak - Uiji 8c fam. Mooij 58.6; C-iijn 1. fam. Stoip 68.0, 2. fam. Lochem 58.3, 3. v. Toornburg - de Vries 56.0,4. fam. Koekkoek 55.5; D-iijn 1. Cops - Sprengers 60.8, 2. Krumperman - Schuijt 59.8, 3. fam. Fiameiing 56.9. advertenties verenigingspagina

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19