International Bram Rood wint in Limmen Prijzen HBC bridge kampioenen uitgereikt De Foresters MBl(zon) kampioen! Foresters E10 kampioen voorjaar 2013 Heeft u geen Uitkijkpost ontvangen? SPORT 21 Dan kunt u contact opnemen met Rodi verspreiding BV: Grotendorst 14,1721 CW Broek op Langedijk, tel: 0226-331020 (donderdag vóór 15.00 uur) fax 0226-331029 of e-mail: klachten.rv@rodi.nl De Uitkijkpost wordt iedere woensdag tussen 09.00 en 21.00 uur huis-aan-huis verspreid. U kunt de Uitkijkpost ook gratis meenemen bij de volgende adressen: De Hoefsmid 5 Gemeentehuis Heiloo Raadhuisplein 1 De Schrijverij Heerenweg 199/Hoekstuk Boekhandel Bruna Heerenweg 67-69 Albert Heijn Winkelhof 't Loo 61 Albert Heijn Rosendaal 95 Albert Heijn Egm. a/d Hoef Nw. Egm.straatweg 1-7 Albert Heijn Limmen Vuurbaak 1 DeKaMarkt Egm. Binnen Abdijlaan 20 Texaco Vennewatersweg 2 De Schrijverij W.C. 't Hoekstuk 14 Bibliotheek Heiloo Westerweg 250 Alweer een voetbal-kampioen, de E2 van HSV De Foresters MCi kampioen UITKIJKPOST MEI 2013 HEILOO - De meiden van De Foresters MCI zijn kampioen gewor den. Na een goede start met alleen maar gewonnen wedstrijden, was het al vrij snel duidelijk dat ze kampioen zouden worden. Het team bestaat uit: Kitt Sie, Tinne Sie, Britt Luesken, Anastasia Smolinsky, Natasja Velseboer, Dagmar Meijer, Tessa Schoonewil, Fabienne Jongenburger, Beau Kaandorp, Lauren Leek, Isabel Berkman, Nadine Romeijn en Jazz Czeyki en de leiders van het team zijn Ingrid Velseboer en Jeroen Leek. Aangeleverde foto MOUNTAI N BIKEN LIMMEN - Langedijker Bram Rood heeft donderdagavond op overtuigende wijze de winst gepakt in de wekelijkse moun tainbikewedstrijd op het selec tieve parcours aan de Pagenlaan in Limmen. Na enkele ronden defensief gestart te zijn, na een in de afgelo pen weken succes volle reeks nati onale en buitenlandse wedstrijden, pakte Bram Rood het initiatief van Milosj van Renesse uit Alkmaar en Egmonder Ben Visser over. Visser en Van Renesse leken vol gens de toeschouwers, in staat top per Bram Rood enige tegenstand te kunnen bieden. Na drie ronden, van de tien ronden durende koers gaf Rood gas en zijn directe tegenstan ders hadden het nakijken. Achter de podium rijders, res pectievelijk Bram Rood, Milosj van Renesse en Ben Visser was de strijd nog spannender wat resulteerde in de volgende uitslag: 1. Bram Rood Broek op Langedijk 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Ben Visser Egmond aan Zee 4. Erwin Verwijk Egmond aan Zee 5. Bas v/d Velden Limmen 6. Chris van Boxtel Alkmaar 7. Henk Jan Verdonk Egmond aan den Hoef 8. Dirk Dekker Egmond aan Zee 9. Henk Louwe Alkmaar 10. Rob Kramer Heiloo 11. Kees Pronk Limmen 12. Gijs Koot Limmen 13. Chris Kemp Egmond aan Zee. BRIDGE HEILOO - De Heilooër Bridge club heeft het seizoen afgeslo ten met een gezellige einddrive in het centrum De Strandwal, waaraan door 44 paren werd meegedaan. Alvorens de drive begon, reikte voorzitter Elly Hentzen de kampi- oensprijzen uit van de dinsdag- en de donderdagcompetitie. In de A-lijn van de dinsdag is het koppel Columbey Coebergh - Ger Kemmere kampioen geworden, in de B-lijn het koppel Lucie Elsman - Gre Voskuil. In de A-lijn van de donderdagcompetitie werd het kop pel Margareth De Bruyckere - Nel Stark kampioen, in de B-lijn Joop Boukens - Johan Neefjes en in de C-lijn Flora Martini - Ineke de Waard. Slemkampioen van de club is het koppel Marieke Hendrikse - Henk Uijl. Einddrive uitslag: A-lijn: 1. Martini - de Waard 66,11; 2. Kramer - Meuleman 63,89. B-lijn: 1. Klerk - Noordenbos 59,03; 2. Dunselman - Ontrop 54,86. C-lijn: 1. Turk - Leering 61,11; 2. Jacobs - Van Dortmont 55. D-lijn: 1. Coebergh - Tiel 65,97; 2. Lodder - Schaaper 54,17. VOETBAL HEILOO - De Foresters Meiden Bl(zon) heeft de kampioensti tel in de eerste klasse behaald. Het resultaat na 52 trainingen en dertig wedstrijden. Deze fantastische groep mei den heeft zich voetbaltechnisch en mentaal uitstekend ontwik keld! MB 1 (zon) heeft dit jaar met vier C-junioren gespeeld en af en toe zelfs een D-pupil als invalster. Regelmatig stonden de meiden tegenover teams die A-junioren opstelden. Dan is het leeftijdsver schil vier a vijf jaar dus dat maakt deze prestatie best bijzonder. De kampioenswedstrijd werd gespeeld tegen SDZ (Samenwerking Doet Zegevieren) uit Amsterdam. De uit slag werd 19-4. Foresters MBl(zon) is een groep meiden die al een paar jaar samen speelt en het combinatievoetbal vrij aardig onder de knie heeft. Gewoon lekker voetballen is het motto, met de intentie om samen tot het beste resultaat te komen. Mede dankzij de ouders die altijd klaar stonden om te rijden, te vlag gen, te fotograferen, te fluiten en te helpen is het een prachtig voetbal seizoen geworden! VOETBAL HEILOO - Afgelopen zaterdag is de E10 ongeslagen kampioen geworden. Dit Foresters team is samengesteld uit eerste jaar enthousiaste voetballertjes die allemaal dit seizoen zijn begon nen met voetballen. Melle Schouten, Stan Bonhof, Lars Oortwijn, Lars Bierman, Freo ten Hove, Stef Hogeling, Mees ter Buurkes de Vries, Mike Wortel en Malin Veiweij. Begonnen als ruwe diamanten hebben zij na de winter stop de voorjaars competentie naar hun hand weten te zetten. Mede dankzij de coaches Ferry Bierman en Jean-Paul van Buitenen is de E10 ongeslagen kampioen geworden. Ook tijdens deze kampi oenswedstrijd was te zien waarom. Door een sterke keeper, vaste ver dedigers, van positie wisselende spitsen en door regelmatig goed over te spelen werd het maar liefst 13-1! Ook het enthousiaste publiek werd veiwend met mooie combina ties en prachtige goals. Na afloop werden de spelertjes en de coaches in de bloemen gezet en kregen zij een prachtige kampioens t-shirt. Na een rondritje op de *platte kar' door het centrum van Heiloo, werd het feest met patat, snacks en drinken afgesloten. Helaas valt dit E10-team volgend seizoen uit elkaar, maar dit kampioenschap zul len zij niet vergeten. Dolenthousiast renden de meiden van Foresters MBl(zon) het veld over na de 19-4 overwinning op SDZ. Aangeleverde foto De Foresters E10 werd na het behalen van het kampioenschap met de platte kar in de rondte gereden! Aangeleverde foto ~imoi ïr-s~ HEILOO - Ook de E2 van HSV is dit weekend kampioen gewor den. Op de foto v.l.n.r: coach Eric, Itse, Stijn, Ties en onder: Tijs, Max, Mats, Raoul, Mees en Jasper. Op de foto ontbreken coach Jeroen en keeper Tom. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21