Alkmaarder Van Renesse pakt winst in Limmen Nieuwe trainer voor Flashing Heiloo Open dag damesvoetbal groot succes Vriendenteam na tien jaar kampioen SPORT 19 'iiiiiiiiiiiiif Tiii Limmen MC2 kampioen UITKIJKPOST 22 MEI 2013 MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Milosj van Renesse uit Alkmaar heeft in de reeks om de Alp d' Huzes cup op het mountainbikeparcours in Limmen na een verbeten strijd de volle winst weten binnen te halen. Lange tijd leek Van Renesse heel makkelijk naar de overwin- ningsbloemen toe te rijden. Door het natte weer leek de techniek en de banden keuze roet in het eten te gaan gooien van het strijdplan van de Alkmaarder. Door twee val partijen van Van Renesse leek het Egmonder Chris Kemp en Henk Louwe uit Alkmaar toch te gaan lukken de eerder opgebouwde voor sprong van de leider teniet te doen. Ook Chris Kemp liep tegen de mal heur van een valpartij op en moest passen het gat tussen Van Renesse dicht te rijden. Opzienbarend was de prestatie van de 16-jarige Pemilla van Rootselaar uit Medemblik, die tussen de grote mannen de 4e plek wist te bemachtigen na een verbe ten strijd met de Limmenaar Kees Pronk. Uitslag: 1. Milosj van Renesse Alkmaar, 2. Chris Kemp Egmond aan Zee, 3. Henk Louwe Alkmaar 4. Pemilla van Rootselaar Medemblik, 5. Kees Pronk Limmen 6. Gijs Koot Limmen, 7. Kim Schuitemaker Assendelft, 8. Ton Kramer St. Paneras, 9. Danny Bizot Akersloot, 10. Chris van Boxtel Alkmaar. Flashing is er in geslaagd om de trainersafdeling voor de meisjesafdeling te versterken met Robin van de Bilt (rechts). Aangeleverde foto ii - 'mi' 111 Foresters hield twee Pinksterdag een zeer geslaagde open dag en deze is voor herhaling vatbaar. Aangeleverde foto r VOETBAL HEILOO - Op tweede Pinksterdag werd bij De Foresters een open dag vrou- wen-/meisjesvoetbal gehouden. Mede dankzij het beter dan voorspelde weer en de goede opkomst werd het een geslaag de dag. Om 10.30 uur opende voorzitter Rolf Ouwejan de open dag in de kantine met een welkomstwoord. Aangegeven werd dat De Foresters het vrouwen-/meisjesvoetbal wil gaan uitbreiden. De Foresters beschikt over de middelen, de mimte, de materialen en enthou siaste positieve trainers om deze snelst groeiende sport de aandacht te geven die het verdient. Met een chili muziekje van Dj Dennis op de achtergrond, werden op het hoofd- veld van 11.00 tot 13.00 uur een vijftal oefenvormen getraind onder begeleiding van een zevental erva ren voetbaltrainers. Na de training vond op het veld een korte evalu atie plaats waarbij het hoofd jeugd opleiding Dik Norder een woordje sprak. Daarna werden de meiden in de kantine getrakteerd op een ijsje, patat en drinken. En het kon niet op, want de nieuwe leden kregen als welkomstgeschenk bij De Foresters ook nog een gratis voetbaltenue! Al met al een zeer geslaagde open dag en voor herhaling vatbaar. LIMMEN - Na een reeks van tien wedstrijden waarvan er negen werden gewonnen en slechts één gelijk gespeeld, mogen de mei den van Limmen MC2 zich de terechte winnaar noemen van de voorjaarscompetitie. Het was extra leuk dat het kampioenschap werd behaald op Texel. Veel ouders waren van Limmen naar het dorp Oosterend gekomen wat deze wedstrijd extra feestelijk maakte. Aangeleverde foto BASKETBALL HEILOO - Binnen de basketbal- lbond is de meisjestak relatief klein geworden. Enkele jaren geleden is een traject gestart om basketballdeelname door meisjes te stimuleren en het niveau te verhogen. Bij verschillende verenigingen is de trainingsintensiteit verhoogd en dat heeft zich vertaald in klinkende resultaten. De Nederlandse meisjes zijn weer doorgedrongen tot de Europese top met als hoogtepunt deelname van Nederland aan het WK voor meisjes onder 17 (jaar) afgelopen jaar. Ook Flashing Heiloo is hard bezig om de meisjesafdeling te versterken. Twee jaar geleden is begonnen met een nieuwe lichting. De jongste compe titie groep, meisjes U12, realiseerde direct deelname aan het Noord- Hollands kampioenschap, waar een derde plaats werd behaald. Dit jaar schoven de meisjes niet alleen een leeftijdsgroep op maar moesten zij ook direct uitkomen tegen U16 teams. Flashing behoorde met het jonge team direct tot de betere U14 teams. Daarbij startte de vereniging met een nieuwe U12 groep, die ook goede resultaten behaalde. Volgend jaar wordt de lijn verder uitgebreid en zal Flashing bij de jongste jeugd uitkomen met een UI4 team en twee UI2 teams. Ook heeft de ver eniging een dames en U18 team. Flashing Heiloo heeft de ambitie om met deze teams door te groeien naar minimaal interregionaal niveau en mogelijk eredivisie niveau. Daartoe is de ervaren trainer Robin van de Bilt aangetrokken, die eerder de meisjesafdeling van BV Hoofddoip uitbouwde. Robin dwong met zijn teams bijna jaarlijks kwalificatie voor het Noord-Hollands kampioen schap af en zat steeds bij de top van Nederland. Ook bij Flashing is de doelstelling om vanaf volgend jaar bij de top van Nederland te spelen. Daartoe zul len de Heilooër speelstere middels zomertrainingen beginnen met voor bereiding op het seizoen 2013-2014. VOETBAL HEILOO - Afgelopen woens dag zijn de mannen van HSV B3 kampioen geworden. Hun laatste competitiewedstrijd in Stompetoren moest minimaal gelijk eindigen. Om het team aan te moedigen waren er veel supporters meegekomen. De wedstrijd kende een droorn- start, na een minuut spelen scoorde de aanvoerder Thijs Kampstra de 0-1. De spelers van Stompetoren lieten zich niet uit het veld slaan en kwamen nog tot een 3-2 voorsprong, maar de rust werd gehouden bij een 3-3 stand. De tweede helft was erg spannend. Christiaan stond weer zeer goed te keepen en ook de doel- lat hielp HSV tot twee maal aan toe. Bij een goede uitbraak van HSV scoorde Raymon met een prachtig doelpunt en kon de scheidsrechter 3-4 noteren. De coach Nils van der Steen, die het team alweer vijf jaar begeleidt, hield zijn spelers scheip tot het einde van de wedstrijd. De meeste jongens spelen al vanaf de F-jes samen en hebben allemaal him eigen kwaliteit in het veld. Na tien jaar samen trainen is het een hechte groep en een echt team geworden. Iedereen ging dan ook helemaal uit hun dak na het laatste fluitsignaal. De champagne en bloe men kwamen het veld op. Na een douche ging het feestje nog even door in Heiloo. Na tien jaar samen trainen is het een hechte groep en een echt team geworden. Foto: JMDumondt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17