Uitkijkpost drukwinkel online Stichting vrienden van Sighet houdt lentemarkt voor goed doel H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Heb me dinsdag heerlijk laten verwennen in De Beeck. Gezichtsbehandeling en Hot stone massage. Voel me weer topfit! Vliegtuiglawaai Glasvezel INGEZONDEN BRIEF Een Noodkreet uit Ypestein Luilak op De Driestal Heiloo Energie over zonnepanelen A-Z, Barbecue Gourmet Party Service A-Z Barbecue Menu per persoon: c 11 50 ^Zwembad Hippo's De Beeck volg ons @Hipposdebeeck UITKIJKPOST 22 MEI 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Uitkijkpost, De Hoefsmid 5, 1851 PZ Heiloo, tel. 072-5350175, www.uitkijkpost.nl (klik op Drukwerk), e-mail: info@uitkijkpost.nl. HEILOO - Vanaf heden kimt u voor al uw drukwerk gemakkelijk van uit uw luie stoel of vanachter uw bureau online een prijsopgave aanvra gen. Uitgeverij Uitkijkpost, uitgever van het gelijknamige weekblad en van weekblad De Uitgeester, kent een lange geschiedenis in drukwerk die teruggaat naar het jaar 1934 en beschikt van huis uit over mime expertise en ervaring in de verzorging van kwaliteitsdrukwerk. Werd drukwerk 75 jaar lang in de eigen drukkerij vervaardigd, tegenwoordig wordt dit uitbesteed aan drukkerijen die hoogwaardige kwaliteit leveren tegen scherpe prijzen. En daar profiteert de klant van! Als het gaat om zakelijk- of reclamedrukwerk, promotiemateri aal, familie- of verenigingsdrukwerk, kaarten, flyers, folders, posters, boeken, tijdschriften et cetera; uw opdracht is bij de drukwinkel van de Uitkijkpost in goede en betrouwbare handen. Grote of kleine opla ges, zwart-wit of full colour? U kunt het zo gek niet bedenken of de Uitkijkpost kan het proces -van het ontweip tot en met het eindproduct- op maat en geheel naar wens verzorgen. Uiteraard behoort ook de ver spreiding van drukwerk tot de mogelijkheden. Op de website van de Uitkijkpost kunt u onder het kopje Drukwerk in het menu stap voor stap uw keuzen aanklikken; voor het formaat, de wijze van bedrukking, papiersoort en dergelijke. Na het invullen van uw adresgegevens kunt u uw aanvraag mailen, waarna u een vrijblijvende offerte ontvangt. 'Achter' de online Uitkijkpost Drukwinkel staat een creatief, ervaren en nauwkeurig team grafisch ontwerpers voor u klaar om al uw wen sen te vertalen naar het eindproduct. Zij werken met Adobe Creative Suite en denken met u mee om de boodschap van elke vorm van druk werk aan de lezer/ontvanger duidelijk en herkenbaar over te brengen. Voor informatie, overleg en vragen is Nico Admiraal het aanspreek punt van de Uitkijkpost Drukwinkel; hij heeft als grafisch ontwerper bij de Uitkijkpost al meer dan 25 jaar ervaring in het vak en heeft tal van opdrachten uitgevoerd. Zo heeft hij in samenspraak met de schrij vers Jaap de Graaf en Josta de Graaf - Gieltjes de lay-out ontwoipen van 'Heiloo, een dorp in oorlogstijd'. Een boek dat inmiddels bij veel Heilooërs in de boekenkast prijkt. Bij de drukwinkel van de Uitkijkpost kunt u alle kanten op; heeft u kant-en-klaar beeldmateriaal dan kunt u dit digitaal aanleveren. Het team van de Uitkijkpost kan in goed overleg ook helpen met de lay-out, fotografie en tekst. Voordat het ontweip naar de drukker gaat, krijgt u een digitale proefdruk ter inzage toegestuurd voor een laatste check zodat eventuele aanpassingen nog mogelijk zijn. De komende periode stunt de Drukwinkel van de Uitkijkpost met scheipe maandaanbiedingen. Houd daarom de website in de gaten of kom langs voor hoogwaardig drukwerk tegen lage tarieven en snelle levertijden. Heerlijk mevrouw Koekelkoren, om ook eens een ander geluid te horen dan dat geklaag over vlieg tuiglawaai. Ik ben het helemaal met u eens. Ik zit vaak in de tuin en op sommige dagen komt er nauwe lijks een vliegtuig over. Alleen als ze een andere landingsbaan moeten nemen, en dan te praten over gieren de motoren? De motoren draaien al staionair als ze over Heiloo vliegen, dit is al voorschrift. Maar zoals u opmerkte: over de trein wordt nooit geklaagd. Ook niet door mij hoor. Maar ons kleinkind van 3,5 jaar komt vaak angstig de tuin uit lopen als er weer een trein hard voorbij rijdt en dat is vele malen per uur. Fijn op de heide gaan wonen en niet in ons mooie Heiloo, dat lijkt mij een prima idee voor de klagers. M. Kraakman Heiloo Overal waar je kijkt wordt glas vezel aangeprezen. Het is voor de moderne mens niet meer weg te denken, aldus Reggefiber. Dat slechts 30% van de bevolking voor glasvezel heeft gekozen, daarover hoort men niemand meer. Maar goed vrijheid, blijheid, nietwaar? Het wordt echter andere als degene die in opdracht van de gemeente Heiloo een heel doip overhoop haalt en vervolgens een enorme puinhoop achterlaat. Bestrating, grasbermen, beplanting, het ziet er niet meer uit. Er worden zonder enig bericht plaggen uitgestoken, sleuven uitgegraven en niemand spreekt Nederlands. Mijn garage deur is de hele dag geblokkeerd en als ik 's avonds thuiskom, steekt er een buisje/ kabeltje uit de grond. Onvrede en schade moet volgens de gemeente bij Reggefiber wor den gemeld. Klachten worden daar opgenomen, maar verder gebeurt er niets. Bellen helpt niet. Wat achter blijft is een vernielde grasberm, een slechte bestrating en ontevreden burgers. Kortom: een voorbeeld van hoe het niet moet. Wellicht dat min der reclame, meer nauwkeurigheid en toezicht van de gemeente hierin verbetering kan brengen. Ben de Groot Heiloo Voor ons is het onbegrijpelijk dat er een zendmast geplaatst zal worden op ongeveer vijftig meter afstand van onze huizen aan de zuidkant van Heiloo. Wij hebben de volgende punten opgeschreven, waarom dit niet mag gebeuren: gezondheidsrisico's door straling, een locatie met de grootste woon- dichtheid ten opzichte van andere mogelijke locaties, twee basis scholen, dus veel kinderen, in de directe omgeving, een storend ele ment in het mooie groene uitzicht vanuit de appartementen, moge lijke geluidsoverlast bij harde wind, onderbreking van de bomenrij aan de zuidkant van Heiloo, waardever mindering van de huizen. Het ver baast ons dat de gemeente Heiloo geen regels en normen hanteert bij het plaatsen van risicovolle objec ten. De omwonenden voelen zich niet veilig als de plaatsing van de mast doorgaat en vinden een goed leefklimaat voor de generaties na ons van groot belang.Wij hopen dat de gemeente Heiloo zijn bewoners wil beschermen door een minder belastbare locatie aan te geven bij het MDC. W. Leguijt -de Vries Heiloo Luilak is dit jaar rustig aan ons voorbij gegaan, dachten wij, bewo ners van De Driestal. Helaas veran derde onze mening nadat wij een blik hadden gewoipen op de auto's die aan de plantsoenzijde voor de huisnummers 4 tot en met twintig geparkeerd stonden! 'Luilakvierdere' hadden het nodig gevonden om vier auto's onder te klodderen met teksten als 'lui' en, nog erger, 'kan ker'... Dit zal bij de uitvoerders van deze werkzaamheden ongetwijfeld hebben gezorgd voor veel plezier, maar ik concludeer hieruit, dat de hereens in de hoofden van deze onbenullen, ongetwijfeld is vervan gen door zaagsel en houtwol. Een normaal denkend mens, ook al is hij jong, doet zoiets niet! Ad van Kamp Heiloo HEILOO - Zondag 26 mei houdt Stichting vrienden van Sighet voor de vijfde maal een gezel lige lentemarkt op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord in Heiloo, Kennemerstraatweg 464. De markt is vrij toeganke lijk en vindt plaats van 11.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Heiloo Energie is een initiatief van burgers in Heiloo, die gezamenlijk een duurzaam Heiloo willen realiseren. De werk groep 'zonnepanelen' van Heiloo Energie heeft ondernemers van zonnepanelen geselecteerd om een partner van Heiloo Energie te worden. Uw eigen zonne-energie kan deze zomer al worden opge wekt. Bent u nog niet aangemeld? Dan kan dat nog tijdens deze bijeenkomst. Iedereen die zich heeft aangemeld maar ook ove rige belangstellenden voor zon nepanelen worden door Heiloo Energie uitgenodigd om op 30 mei in het Trefpunt bij elkaar te komen om 19.30 uur, Abraham du Bois-Hof 2, Heiloo. Ook als u geen geschikt dak voor zonnepanelen heeft, bent u welkom. Heiloo Energie ook een nieuw project. Hierbij gaan inwoners van Heiloo zonnestroom opwekken op daken van openbare gebouwen. Uw investering in deze zonnepanelen levert u meer op dan de rente die u krijgt op uw spaarrekening. Nieuwsgierig, meld u aan en/of kom naar de bijeenkomst. Heeft u ideeën die duurzaamheid op een of andere manier bevorderen, laat het weten op www.heilooenergie. nl en laat u voorlichten over de aanpak van Heiloo Energie voor en door inwoners van Heiloo! Gratis parkeren kan op het voorma lig parkeerterrein van Campina aan de Kanaalweg, ook is er parkeerge legenheid op het terrein van de GGZ tegenover de brandweerkazerne. Mocht u op de fiets komen dan kimt u die ook makkelijk stallen op het terrein. Er is voor een ieder wat wils, en er worden ook verschil lende workshops gehouden. De brandweer van Heiloo zal er staan met een kraam en mogelijk geven ze nog een demonstratie. Ook is er live muziek van de band Cover Company. De trog en de plantenkas op het terrein zijn open, en cliënten van GGZ NHN zijn aanwezig met verschillende kramen waar u zelfge maakte producten zoals vogelhuis jes, terrasstoelen, houten kistjes et cetera kimt kopen. Het Clusius College is aanwezig met een kraam bloei design en er is het hele weekend een Music Meeting in het ontmoetingscentrum de Strandwal. Hier wordt op zondag het volkslied van Heiloo ten gehore gebracht, in aanwezigheid van de burgemeester. Voor de kinderen is er een spring kussen, een zweefmolen, waterbal- len (aquabubble) en pony rijden dit alles tegen een (kleine) vergoeding. ADVERTENTIE Lekker makkelijk, alles inclusief, minimaal 5 personen Vlees Kipfilet Filetkarbonade Kipsaté (2 stokjes) Mexicaanse barbecueworst Grillburger Salades Komkommersalade Witte koolsalade Huzarensalade Kartoffelsalade Gemengde rauwkost Perzikschijfjes Sauzen Zigeunersaus Cocktailsaus Knoflooksaus Satésaus Stokbrood met kruidenboter Benodigdheden Porseleinen borden RVS bestek Gasbarbecue met gasfles Tangen Servetten Bel voor onze folder 077 - 46 77 200 of kijk op www.barbecue.nl BEZORGING DAGELIJKS GRATIS DOOR HEEL NEDERLAND ZELFS DE AFWAS NEMEN WE MEE! hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2 - 1 862 BC Bergen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5