OPEN HUIS Heiloo Energie frissestroom LUITJES Forte een duurzaam burgerinitiatief Thuis in geborgenheid voor uw baby Kuyper Blom www.kbmakelaars.nl zaterdag 25 mei 09.30 u tot 10.45 u! Elektropartner Zeeweg 8 Heiloo Vraagprijs: 1.075.000 k.k. A Tel. 072 - 532 24 20 Een geruststellende gedachte: bij Forte Kinderopvang voelt uw baby zich helemaal thuis. Met veel persoonlijke aandacht en zorg van vaste medewer kers, zodat uw baby zich geborgen en vertrouwd voelt. Wij zorgen voor rust en regelmaat binnen het vaste dagritme van thuis. Met veel ruimte voor ontwikkeling: in onze speciaal ingerichte babyruimtes, binnen én buiten. Pedagogisch geschoolde medewerkers zorgen voor individuele begeleiding, een veilige omgeving en een stimulerende sfeer waarin uw baby zich prettig voelt. Forte Kinderopvang, thuis in: Aandacht - Regelmaat Geborgenheid Ontwikkeling Kom kijken en kennismaken! Kijk op www.fortekinderopvang.nl of bel 0251-658058 Heiloo Energie is een initiatief van burgers in Heiloo, die geloven in een aanpak van onderop. Actieve burgers die gezamenlijk bezig zijn om een duurzaam Heiloo te realiseren. Afgelopen weken hebben de mensen van de werkgroep "zonnepanelen" ondernemers van zonnepanelen uit de buurt uitgenodigd om een partner van Heiloo Energie te worden. Er zijn drie bedrijven geselecteerd. Gezamenlijk met de partners hebben we kwaliteitseisen aan de zonne-installaties en het te volgen stappenplan afgespro ken. Beide zijn te vinden op de website van Heiloo Energie/ Zonnepanelen. Uw eigen zonne-energie kan deze zomer al worden opgewekt. Bent u nog niet aangemeld? Dan kan dat nog tijdens deze bijeenkomst. Drie partners zonnepanelen Maak kennis met de partners van Heiloo Energie en kom alles te weten over onze actie en bestel uw eigen zonnepanelen! ledereen die zich heeft aangemeld maar ook overige belangstellenden voor zonnepanelen worden door Heiloo Energie uitgenodigd om op 30 mei 2013 in het Trefpunt bij elkaar te komen om 19.30 uur. Adres Trefpunt Heiloo: Abraham du Bois-Hof 2 - 1852 EZ Heiloo Ook als u geen geschikt dak voor zonnepanelen heeft, bent u hartelijk welkom. Heiloo Energie start namelijk ook een nieuw project. Hierbij gaan we als inwoners van Heiloo zonnestroom opwekken op daken van openbare gebouwen. www.elektropartners.nl www.f rissestroomn I Uw investering in deze zonnepanelen levert u meer op dan de rente die u krijgt op uw spaarrekening. Nieuwsgierig, meldt u aan en/of kom naar de bijeenkomst. Heeft u ideeën die duurzaamheid op een of andere manier bevorderen, laat het ons weten, zie www.heilooenergie.nl. Wordt ook een actieve burger en help ons om gezamenlijk een duurzaam Heiloo te realiseren. Laat u voorlichten over de aanpak van Heiloo Energie Voor en Door Inwoners van Heiloo ELEKTROTECHNIEK www.luitjes.com Kinderopvang 22 MEI 2013 UITKIJKPOST Van geweldige klasse en ook nog op een gewel dige locatie gelegen treft u een onder architec tuur gebouwde vrijstaande royale villa met allure aan; onder andere 5 heerlijke slaapka mers, 2 badkamers en een vrijstaande garage. De kans om een woonhuis te kopen van dit kaliber komt maar weinig voor. Vanaf het moment dat u binnenkomt zult u ervaren met hoeveel zorg dit woonhuis is gebouwd (2007) waarbij vooral gelet is op de kwaliteit en gekozen is voor duur zame materialen. De fraai (onder architectuur) aangelegde tuin op het zuidwesten is een para dijsje: veel privacy, ruimte en nog eens ruimte. In de zomer bent u tot het einde van de dag verze kerd van zon en voorzien van houten veranda, vijverpartij, groot speelgazon en houten tuin huis/berging. Kortom, genieten geblazen! 4. THUIS IN ZONNE-ENERGIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 6