Al een beetje zomer in de Wimmenummerduinen? Grote rommelmarkt Eensgezindheid JT^RPJtKS REGIO SPORT 17 Terriërs MD6 lachend kampioen Concert Erato Egmond in de Karmel InformatieSteunPunt houdt open spreekuur AMAK wandelt Foresters D6 kampioen Terriërs jongens Ci kampioen Meiden D8M winnen prachtige beker U I T K IJ KPOST De meidoorn staat vast wel in bloei, maar de rest? Foto: Paul ten Have EGMOND - Op zaterdag 8 jimi, tijdens het Hoe verdorpsfeest, treedt het koor Erato Egmond op in de kapel van de Karmel in Egmond aan den Hoef. Deze uitvoering heeft de titel 'van Abba tot Baeh' gekregen, waardoor duidelijk wordt, dat het repertoire veelzijdig is en in meerdere talen wordt gebracht. Dit gloednieuwe Egmondse koor van dirigente Marlies Meiners bestaat uit 24 personen en zingt vierstemmig. Het wordt begeleid door pianiste Elena Skorobogatova. Drie jonge gastzangeressen zullen werk zin gen van Lloyd Webber, omdat het koor het belangrijk vindt om jon geren enthousiast te maken voor (koor) zang. De entree bedraagt 5 euro per persoon, inclusief kof fie/thee in de pauze. Vanwege de kleine capaciteit van de kapel, raden wij u aan om tijdig kaar ten te bestellen: 072-5064535. Aanvang: 14.30 tot 16.00 uur. Locatie: de Karmel, Herenweg 269, 1934 BC Egmond aan den Hoef. Wegens de minimale par keergelegenheid, verzoeken wij u om zoveel mogelijk in de nabij gelegen woonwijk (gratis) te par keren. REGIO - Het hrformatieSteunPunt (ISP) gaat 30 mei beginnen met open spreekuren in Castrieum. In Ontmoetingscentrum Geesterhage in Castrieum in samenwerking met de Stichting Welzijn Castrieum voor iedereen in Castrieum, Akersloot, Limmen, Heiloo, Uitgeest en de Egmonden. Het spreekuur is van 15.00 tot 17.00 uur gratis toegankelijk. Het ISP staat voor de Kracht van het Zelf-doen en zij assisteert u bij elke vraag, ongeacht wat de problematiek ook is. de dienst van het ISP is gratis. De volgende keer zal zijn op 26 juni en zo iede re laatste woensdag middag van de daarop volgende maand. Tijd is steeds van 15.00 tot 17.00 uur. Het InformatieSteunPunt staat dus klaar voor alle inwoners van Castrieum en omstreken met alle vragen op sociaal maatschappe lijk psyeho-soeiaal psychiatri sche problematiek of die nu intra of extra muraal (onder andere Dijk en Duin) betreffen. Het ISP bestaat 19¥z jaar en al de mede werkers hebben mime ervaring en kennis. Zie: www.informatie- steunpimt.nl. AKERSLOOT - Zondag 2 jimi is er weer een wandeling. De wan deling is de 14e wandeling in en rond de Beemster en is 15 km lang. We vertrekken om 09.00 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg in Akersloot. Belangstellenden zijn welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251315137 of Kees Deijlen, tel. 0251310715. REGIO - Met dit rare voor jaar weet je niet wat je begin juni aantreft in de Wimmenummerduinen. De meidoom staat vast wel in bloei, maar zal het slangenkmid al bloeien, het duinkmiskmid met de zebrarupsen, of die geheimzinnige bremrapen? Misschien hoort u nog een late nachtegaal, maar in ieder geval fitis en grasmus; die gaan nog wel even door. De maandelijkse IVN-wandeling begint zondag 2 juni om 10.00 uur bij sportcentrum De Watertoren in Egmond aan Zee. Van te voren opgeven is niet nodig, wel zelf zorgen voor een toegangs kaart voor het Noord-Hollands Duinreservaat van PWN (zie PWN. nl). Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kimt u mailen, IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen: (072)5337601; www.ivnnkl.net. EGMOND - De 100-jarige muziek vereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen houdt op zater dag 1 juni voor de 43ste achter eenvolgende keer, haar jaarlijk se grote rommelmarkt. De markt vindt plaats op het Kerkplein te Egmond Binnen. De leden van de muziekvereni ging en veel vrijwilligere zullen de koopwaar vanaf 09.00 uur aan de man/vrouw proberen te brengen. Op deze rommelmarkt wordt zo'n slordige 45000 kilogram aan over tollige spullen te koop aangeboden waaivan de diversiteit zijn weerga niet kent. Alles ligt soort bij soort op de kramen en er is een flink deel meubilair. Snuffelaars kimnen zoe ken naar iets dat valt onder de cate gorieën: leuk, handig, waardevol, praktisch, aanvullend, vervangend of 'dat heb ik altijd al willen heb ben.' Als speciale seivice worden de gekochte (grote) spullen tegen een geringe vergoeding thuisbezorgd in de regio Haarlem - Den Helder. Er zijn stands waar eten en drin ken is te bekomen: soep, pannen koeken (hele dag vers!) belegde broodjes, vis en andere versnape ringen. Op de mobiele muziektent is een bar ingericht waar koffie, thee en andere drankjes worden geser veerd. Er zijn attracties waarbij men prijzen kan winnen zoals het Rad van Avontuur en prikbord zijn daarom weer van de partij. Voor de jongste bezoekers zijn er het kleine rad, het touwtje trekken en de grab belton. De opbrengst van de markt komt in zijn geheel ten goede aan de muziekvereniging die daarmee instrumenten, uniformen kan aan schaffen en de eigen muziekoplei ding op peil houden. HEILOO - Zaterdag moest MD6 van hockeyvereniging De Terriërs de allesbeslissende wedstrijd tegen Que Vive in De Kwakel spe len voor het kampioenschap. Al na drie minuten kwamen de dames op voorsprong en twee minuten later was het al 0-2. Er was dus totaal geen spanning meer aanwezig en dit leverde schit terende combinaties op die uiteindelijk voor een 1-12 overwin ning zorgden. Hierdoor werd dit sterrenteam ongeslagen kampi- oen. Aangeleverde foto HEILOO - Voor de Terriërs jongens Cl was hun laatste wedstrijd zaterdag, spannend tot op de laatste minuut. Was de 7-3 overwin ning op Hurley genoeg om als kampioen te eindigen? En ja hoor, Alkmaar wist Xenios te verslaan met een 4-3 eindstand. Wat bete kende dat de Terriërs het kampioenschap konden vieren. En daar gingen Rolf, Jascha, Derk, Jort, Lars, Thomas, Siebren, Olivier, Anthonie, Alessandro, Quint, Stein, Luuk en Stan op de tractor van Gerrit Meijer in feeststemming door Heiloo! Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 25 mei speelden de meiden van D8M van HSV de bekerfinale van KNVB West I in Uithoorn. Het was een hele speciale gebeurtenis. De club is supertrots op deze kanjers en op het behalen van de tweede prijs en een prachtige beker! Boven v.l.n.r: Anna, Isa, Merel, Sabine, Larissa, Stella en Tessa. Onder v.l.n.r. Rose en Mercedes. Op de foto ontbreken Tamar en Beau en coaches Nico en Tim. Foto: Kim Dekker HEILOO - Jasper, Bram, Mare, Huub, Sem, Stijn, Daan, Roy, Justin, Marnix, Stefan, Siebe, Rick en leiders Nico Glorie en Peter Steenstra zijn dit seizoen ongeslagen kampioen geworden met maar liefst 45 doelpunten voor en slechts negen tegen. Dit weekend wisten ze ook nog eens het toernooi bij LSW te win nen, een mooie afsluiting van het seizoen! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17