Prima weekend voor De Foresters W Limmen is twee dug-outs rijker Knappe zege Milosj van Renesse Foresters F1 wint talententoemooi bij FC Castricum SPORT JSL E 21 INGEZONDEN MEDEDELING Jongens melden zich weer aan voor hockey De Foresters C2 blijft geloven en wordt kampioen HSV C5 ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 29 MEI 2013 LIMMEN - Op zaterdag 25 mei werden op het hoofdveld van de voetbal vereniging Limmen twee nieuwe dug-outs in gebruik genomen. Onder grote belangstelling van de jeugd werd de onthulling verricht door Ab Renes, eigenaar van Albert Heijn Limmen. De dug-outs zijn het resultaat van de 'bouwsteenspaaractie' die van januari tot juli 2012 werd gehouden tijdens de verbouwing van Albert Heijn Limmen. Zes limmer verenigingen werden begin vorig jaar uitgeloot om deel te nemen aan de spaaractie: carnavals vereniging De Uylenspiegels, jongerencentrum Conquista, turnvereniging TIOS, muziekvereniging Excelsior Limmen, tennisvereniging Limmen en voetbalvereniging Limmen. Door het inleveren van spaarkaarten konden de klanten van Albert Heijn Limmen kiezen hoe het bedrag van de sponsoring 10.000,-werd verdeeld. Tijdens de actie hebben de verenigingen allerlei activiteiten georganiseerd om in de gunst van de klant te komen. Uiteraard om zoveel mogelijk spaarkaarten op te halen. Met een aanvullende bijdrage van leverancier en sponsor Van der Velden Aluminium heeft de voetbalver eniging Limmen nu deze dug-outs kunnen aanschaffen. De dug-outs werden uitgepakt door Ab Renes. Na de onthulling kon de Bakker Bakker penalty Bokaal beginnen, gevolgd door de laatste speelrondes van het (alweer 23ste) Familie Stratentoernooi. «csotv- -• v:i MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Alkmaarder Milosj van Renesse heeft de achtste rit in de reeks van tien om de Alpe d' HuZes cup met overmacht naar zich toegetrokken. Op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen was het al direct na de start duidelijk dat Van Renesse van plan was een goede uitslag neer te zetten. Na de inzin kingen van achtereenvolgens Henk Louwe en Dennis van Dalen was het in de laatste ronde Crhis van Boxtel die aan de beurt was, door dat Henk Jan Verdonk uit Egmond aan de Hoef en Akersloter Danny Bizot hem vrij eenvoudig konden passeren. Eerste dame was Pernilla van Rozelaar uit Medemblik. VOETBAL HEILOO - De Foresters 1 won zondag ook de tweede wedstrijd tegen DWV. In Amsterdam werd het 1-3 en dat was na de over winning thuis (1-0) meer dan genoeg. Bij rust was het 0-1, door een treffer van Bert Inecia. In de twee de helft tilden Boyan Blanchard en Thijs Vlaar de stand naar 0-3 en redde Quinton Bhagwandin de eer voor DWV. In de finale treft De Foresters een bekende: De Kennemers. De club uit Beverwijk wist te winnen van FC Weesp. De thuiswedstrijd tegen De Kennemers is al op donderdag 30 mei, aanvang om 20.00 uur. Op 2 jimi is de return in Beveiwijk. Op zaterdag zorgde de Al voor een groot feest, door als eerste Foresters-team in de geschie denis te promoveren naar de vierde divisie. In de fmale van de nacorn- petitie werd BFC Al uit Bussum verslagen met 2-1. Barry Koppes en Daniël Ben Ami wisten te scoren in deze zeer spannende wedstrijd. Het vierde elftal ging zondag onderuit tegen Vrone. De Foresters wist via HEILOO - Dat hockey ook een jongenssport is, bleek tijdens de open middag bij Hockeyvereniging De Terriërs. Zo'n veertig kinderen deden mee, waaivan bijna de helft jongens! De open middag bij de hockey club werd dit jaar georganiseerd door cursisten die de Jongste Jeugd Hockeytrainer cursus van de KNHB volgen. Voor de kinde ren hadden zij diverse spelletjes uitgezet op het kunstgrasveld. Onder begeleiding van een trainer konden zij alle spelletjes uitvoe ren. Na afloop konden zij de kaart omruilen voor een cadeautje en iets lekkere. Opvallend was het grote aantal jongens dat meedeed. Een trend die ook al te zien is bij Funky, het lespro gramma dat op zondagochtend gevolgd wordt door kinderen van 4 tot 6 jaar. Informatie via: ef. commissieterriere@gmail. com. Jeroen Haanstra een 1-0 achter stand ongedaan te maken, maar zag Vrone toch nog winnen: 2-1. Ook De Foresters 4 speelt donderdag om 20.00 uur thuis en moet winnen om door te mogen naar de fmale op 2 juni. De Dl, F1 en MCI behaalden ook indrukwekkende resultaten: De Dl won het Top D Toernooi in Arnhem, de F1 werd Nederlands kampioen en de meiden van de MCI wonnen het internationale toernooi bij WSV. Diverse andere teams wis ten ook him toernooien te winnen. De Al is als eerste Foresters-team in de geschiedenis gepromo veerd naar de vierde divisie. Aangeleverde foto VOETBAL REGIO - Het eerste officieuze Nederlands Kampioenschap van het Voetbal Talenten Toernooi voor F-pupillen werd op 26 mei gespeeld bij FC Castricum. Alle kampioenen en vice kampi oenen van de landelijke districts- toemooien waren naar Sportpark Noord End gekomen om te spe len voor deze felbegeerde titel. Daarnaast mochten ook de win naars van het sportiviteitklassement meestrijden om dit kampioenschap. Zo stond er een sterk gezelschap van 16 ploegen uit alle delen van Nederland aan de start. Ook bij de scouts van Ajax en AZ was dit toer nooi niet onopgemerkt gebleven. Na het défilé en het openingswoord was het de beurt aan Emergo. Het prachtig gespeelde Wilhelmus maakte een diepe indruk op de spe lers, leiders en supporters. In het ochtendgedeelte werd fel gestreden om een plaats in de kampioenspou le. De grote fmale werd uiteindelijk een herhaling van de districtfmale West I. De Foresters versloeg in de halve fmale na strafschoppen thuis ploeg FC Castricum en SDZ deed hetzelfde tegen RKDEO. De fmale gespeeld voor ruim tweehonderd toeschouwers werd een boeiende en spannende wedstrijd. Foresters kwam vlak voor de wissel op een 1-0 voorsprong. Na de gelijkmaker van SDZ kon het alle kanten op. Uiteindelijk moesten strafschoppen de beslissing brengen en daarin was Foresters wederom de gelukkige. Al met al een geweldig toernooi met voetbal van hoog niveau. Na strafschoppen werd de F1 van Foresters winnaar van het eerste officieuze Nederlands Kampioenschap van het Voetbal Talenten Toernooi. Foto: Han de Swart HEILOO - Reeds drie weken geleden werd de C2 kampioen van de voorjaarscompetitie; hulde aan de trainercoach Thom Braaksma, die er toch een prachtige eenheid van heeft gesmeed. Na een moeilijke start van het seizoen, is die schaal dan daar. Geloven dat is wat de spelers van de C2 doen, en blijven dromen natuurlijk. Want geloof, hoop en dromen zijn de kurken waar deze maatschappij en ook het voetbal om draait; en dat hebben ze begrepen bij de C2. Het sterrenteam van De Foresters C2: Staand: Bram Liefting, Tim Bloemendal, Nick de groot, Yannick 't Hart, Tjibbe Staanstra, Thom Braaksma (TC), Tess Ligthart, Maartje van Hanegem, Simon Twisk. Hurkend: Quinten van 't Riet, Yoessuf (C3), Nils Bohn, Bejamin (C3), Mitchel Holstvoogd, Vincent den Hartog, Bob Liefting. Aangeleverde foto HEILOO - HSV C5 is kampioen geworden door na de winterstop geen wedstrijd meer te verliezen. Slechts één keer werd gelijk gespeeld, verder waren er slechts ruime overwinningen. Het sei zoen werd afgelopen zondag op mooie wijze afgesloten door op het toernooi van LSW de eerste plaats te behalen. Met de zuur koolcup in de tas werd het team door een uitzinnige menigte in Heiloo ontvangen. Het bleef nog lang onrustig op het sportpark aan het Maalwater! Het team bestaat uit: Sem Jongerius, Billy Wright, Sam van Basten, Sam van Leeuwen, Viggo de Graaf, Steef Brandsen, Joris Mathot, Roel Fraase, Jesse Donker, Ruben Thung, Auke Spanjer, Moustafa Abdulrazzaq, Wouter Ligthart. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21