Bouwnieuws Glasvezel Welkom met uw vragen. Kies uw serviceprovider. Projectmanager aan het woord. www.eindelijkglasvezel.nl reggefiber Als een van de eersten glasvezel in Heiloo. i 12 Heiloo De familie Bergsma was de gelukkige die als een van de eersten werd aangesloten. Op het moment dat het glasvezelmodem in hun woning was aangesloten, konden zij al snel gebruikmaken van de diensten van hun serviceprovider. 'Over het verloop van de werkzaamheden zijn wij erg tevreden. De graafwerkzaamheden in onze straat duurden maar een paar dagen, en de aanleg van de glasvezelkabel naar onze woning was ook zo gebeurd. Daar hoefden we niet eens voor thuis te blijven. Het enige wat we zagen was een oranje kabeltje dat bij de gevel uit de grond stak. Vervolgens kwam er een monteur van Reggefiber het glasvezel modem installeren. Daarna kwam de monteur van de serviceprovider om de glasvezelaansluiting te activeren, omdat wij een abonnement hebben afgesloten. Gelukkig kunnen wij nu echt genieten van de glasvezeldiensten. Het verschil is enorm: internet is nu echt ongelofelijk snel en op onze HD-tv is het beeld van de tv-uitzendingen superscherp!' Kom naar de glasvezelwinkel voor: Een persoonlijk en onafhankelijk advies. Hulp bij het overstappen. Vragen over (de aanleg van) glasvezel. Adres. Heerenweg 42a, Heiloo Contact. (072) 850 70 26 heiloo@reggefiber.nl Meer informatie en de openingstijden vindt u op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Reggefiber legt het glasvezelnetwerk aan en stelt het open voor de serviceproviders. Dit betekent vrije concurrentie voor serviceproviders en dus scherpe prijzen en aantrekkelijke aanbiedingen! In Heiloo bieden de serviceproviders Fype, Helden Van Nu, KPN, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL glasvezeldiensten voor internet, tv en telefonie. Wilt u er meer over weten? Doe de postcodecheck op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo en vergelijk het aanbod van de serviceproviders. Dan weet u direct welk abonnement het beste bij u past. Of kom langs voor een persoonlijk en onafhankelijk advies in onze glasvezelwinkel. HELDEN VANNU kpn solcon UJISper (XS4ALL) De aanleg van het glasvezelnetwerk in Heiloo wordt vanuit Reggefiber begeleid door projectmanager Linda den Iseger. Zij zorgt ervoor dat alles van a tot z volgens plan verloopt. 'De werkzaamheden verlopen voorspoedig, we zijn ongeveer halverwege. Er ligt nu ruim 924 kilometer glasvezel in de grond, alle vijf wijkcentrales zijn geplaatst en we hebben 2.525 woningen aangesloten op de toekomst. Nu zijn de werkzaamheden in Oost-Heiloo in volle gang. Nog vijf maanden en dan heeft heel Heiloo glasvezel! Wilt u weten wanneer uw woning aan de beurt is? Doe dan de postcodecheck op onze website.' Lees verder op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. wanneer wordt uw woning aangesloten? Doe de postcode check op onze website. Familie Bergsma, inwoners van Heiloo 5 JUNI 2013 UITKIJKPOST Dez' tele Kies abo partners in glasvezel Provider met een hart vodafone meer internet. ,„«1111» "Mil,,,,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 12