Trias mannenploeg breekt clubrecord Heiloo staat achter Poulino en Team Boat Vijf nieuwe dan-graden voor Dojo 't Loo Ties van der Lecq Nederlands kampioen badminton sport 17 M gelezen worden SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Kampioensteams TC Heiloo United gehuldigd tijdens afsluitende barbecue ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend hebben Frank Hilberts, Thom Slot, David Bastiaansen en Rick Verver een prestatie van for maat geleverd. Tijdens competitie wedstrijden in Drachten won het kwartet de vier keer honderd meter in een clubre cordtijd van 43,88 seconden. In het Belgische Oordegem kwam Job Beintema in actie. De hordelo per verbeterde zijn clubrecord op de 110 meter horden. Met een fikse tegenwind van -2.1 liep Beintema naar een tijd van 14.34 seconden. Nicole Weijling- Dissel verbeterde wederom het Nederlands Record op de 800 meter 45 De Egmondse liep naar een 2.15.90 seconden. De zusjes de Witte kwamen ook in actie. Junior Laura de Witte startte in het internationale deelnemersveld in het hoofdprogramma. De 17-jari- ge Laura liep op de 200 meter naar 24.77 seconden. Zus Lisanne liep op de 400 meter naar 54.60 seconden. In Krommenie kwamen de Trias junioren in actie, eerstejaars jaars C junior Dave Wesselink won met overmacht de 100 meter in 12.30 seconden. C junior Britt Ooijevaar sprong naar een recordhoogte van 1.50 meter. Tenslotte kwamen in Beverwijk 45 Trias pupillen in actie. Bente Madderom won met over macht de driekamp bij de B pupil len. Zus Nienke werd keurig tweede bij de A pupillen. 5 JUNI 2013 Pba De mannen van Trias zijn klaar voor een hete zomer: Thom Slot, Frank Hilberts, David Bastiaansen en Rick Verver. Foto: Sven Ootjers HEILOO - Afgelopen week hebben de jeugdteams van TC Heiloo United hun laatste wedstrijden in het kader van de voorjaarscompetitie gespeeld. In totaal hebben 23 jeugdteams aan de competitie deelgenomen. Vijftien teams speelden op woensdagmiddag en acht op zondag. Dit jaar konden een record aantal kampioenen gehuldigd worden, maar liefst acht jeugdteams werden in de bloemetjes gezet. De overige teams hebben met veel plezier en wisselend succes gespeeld, waarbij de kinderen veel ervaring hebben opgedaan in het spelen van wedstrijden. Zondag is de competitie afgesloten met een gezellige barbecue voor alle deelnemende jeugdleden. Aangeleverde foto iü Vlnr Kars Zoon, Menno Lesterhuis, Tom Diels, Stan Greveling en Thijs Lesterhuis. Foto: Tinto Lesterhuis JUDO HEILOO - Vorig weekend werden in Beverwijk de Dan- examens jiu-jitsu en judo afge nomen. Eerst was het de beurt aan de jiu-jitsuka's Mare de By en Menno Lesterhuis om him technische vaardigheden te tonen. Mare de By begon zijn examen goed, maar liep op het einde wat vast in de bijzon dere vraagstelling van zijn examen commissie. Hij slaagde evenwel voor twee van de drie onderdelen en gaat in november op voor het laatste examendeel voor felbegeer de zwarte band (eerste Dan). Zijn valpartner Menno Lesterhuis, al in bezit van zijn eerste Dan, deed even eens examen. Hij liet een fraaie serie kata's, technieken en randori's zien en slaagde hiermee voor zijn tweede Dan. Tom Diels en Stan Greveling gingen beiden op voor hun eerste Dan. Beiden demonstreerden him kimnen en zonder twijfel kende de commissie beide jonge judoka's de zwarte band toe. Kars Zoon en Thijs Lesterhuis gingen samen op voor him tweede Dan judo. Naast het Gonosen-No-Kata lieten zij beiden him specialiteit in zowel staande als grondtechnieken zien. Volgens de examencommissie lieten beiden een excellent examen. BOKSEN HEILOO - Afgelopen zaterdag bokste Odin 'Bam Bam' Meijer en Josemir 'De EindbaaZ' Poulino van Team Boat in Amstelveen op de boksgala van oud Olympisch bokser en drievoudig wereld kampioen Raymond Joval. Veel doipsgenoten waren naar Amstelveen getrokken om de twee in het echt te zien boksen. En ze kregen waar voor him geld: de jonge Meijer (11 jaar) won na een zware strijd te hebben moeten strij den tegen een twee gewichtklassen zwaardere tegenstander. Poulino bokste de hoofdpartij van de avond en wat voor één; al in de eerste ronde gaf hij zijn tegenstander een bloed neus. In de tweede ronde gaf hij zijn tegenstander een paar flinke draaien om zijn oren, de tegenstander ging neer en werd uitgeteld. Poulino won op knock out. Het harde trainen bij Team Boat heeft dus zijn vruchten afgewoipen. Zie www.tearnboat.nl voor meer informatie. Veel dorpsgenoten waren naar Amstelveen getrokken om Team Boot in actie te zien. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15