Ook dit jaar weer Tannes! Tegenvallende resultaten voor Heilooër voetbal Ties van der Lecq Nederlands kampioen Frisse start van ZwemActief HSV redt het net niet, maar krijgt nog herkansing IC" SPORT 17 TNNS 2013 INGEZONDEN MEDEDELING Bella Italia! Jeugdvisclub Samen Beet nieuws Mila Dekker turnt districtskampioenschap UITKIJKPOST 5 JUNI 2013 HEILOO - Tannes, hét gezelligste en sportiefste open tennistoernooi van Noord-Holland wordt dit jaar gehouden van zaterdag 22 juni tot en met zondag 30 juni op Tennisvereniging Het Vennewater aan het Zevenhuizen 54, Heiloo. Iedereen die van Tannes en/of Tennis houdt, kan zich inschrij ven in de categorie 3 tot en met 9. Dus als jij je nog niet hebt inge schreven via www.toemooi.nl, bel/ sms/e-mail/whatsapp dan nu gelijk je tennismaatje en regel je inschrij ving. Inschrijven voor het Kaashuis Tromp TannesToernooi kan nog tot en met 10 jimi. Tannes 2013 staat dit jaar in het thema van Bella Italia en je speelt bij Tannes minimaal twee wedstrijden, want ieder onderdeel wordt of in poule-vorm gespeeld of er is een verliezersronde. We zien je graag in week 26 op de banen en/ of op het zonovergoten terras! Voor meer informatie www.tannes.nl of FB: Tannes Senioren of @tannes- heiloo. Tannes 2013 bedankt de vol gende sponsoren: Kaashuis Tromp, Sport2000, Deoleen, Headnets. 22 i/m30 juni 2013 newater te Heiloo inschrijven voor 10 juni 2013 via www.toernooi.nl Het leukste en gezelligste senioren tennistoernooi Noord-Holland! VOETBAL HEILOO - Nee, het was geen prettig weekend voor de Heilooër voetbalteams. De beslissingswedstrijd tussen de Kennemers en de Foresters voor een plaats in de Eerste klas, werd tégen de verhouding in beslist door de Kennemers. Het waren de Egels die beter voetbal speelden, maar jammer genoeg bracht dit te weinig doel punten om de 0 - 1 thuisnederlaag van vorige week goed te maken. Gelukkig strooide de scheidsrechter niet, zoals tegen D.W.V. het geval was, met veel gele kaarten zodat de Foresters zondag tegen Soest een herkansing krijgen met een vrijwel compleet team. Deze wedstrijd zal worden gespeeld op neutraal ter rein, tussen Soest en Heiloo in, dus waarschijnlijk in de buurt van Amsterdam. Op dit ogenblik wordt er nog onderhandeld over de juiste locatie. Het vierde elftal speelde óók bij de Kennemers voor een plaats in de reserve klasse 2. Het werd een boeiende wed strijd. Tien minuten voor het einde van de verlenging kwamen de Foresters op 3 - 4 en leek de strijd beslist in het voordeel van de Egels. Tóch werd het uiteindelijk nog 5 - 4 voor de Kennemers door onder andere een eigen doelpunt van de Heilooërs... Geen promotie dus voor dit elftal maar gewoon weer in de derde klas. Toch was het voor deze ouwe knarren een bijzonder goed jaar! BADMINTON HEILOO - Afgelopen weekend heeft Ties van der Lecq de titel van Nederlands Kampioen bad minton U13 veroverd in de mix met Alyssa Tirtosentono en in de dubbel met Wessel van der Aar. Zaterdag 1 juni was de eerste dag van het kampioenschap. Ties heeft zich die dag voor de drie disciplines; single, mix en dubbel, geplaatst voor de halve finales. Op zondag ging de strijd verder. Na drie wedstrij den begonnen de finales. De eerste finale was de mix tegen Mahendra Suartana en Madoue Linders. Na drie sets (18 - 21, 21 - 18, 21 - 11) kwamen Ties en Alyssa als winnaars uit de bus. Daarna werd de finale van de jongens dubbel gespeeld tegen Bart Hoksbergen en Vincent Braaksma. Deze partij werd in twee sets (21 - 13, 21 - 15) gewon nen door Ties en Wessel. De single finale tegen Dennis Koppen begon goed. Ties speelde goed en heeft nipt verloren met 24 - 22. De twee de game liep geheel niet en ging ver loren met 21 - 11. Dat was jammer, maar toch een mooi resultaat: twee keer kampioen en een keer tweede! Ties is begonnen met badminton bij de Vereniging Het Vennewater toen HEILOO - Op 29 mei ging ZwemActief van start. Dertien leerlingen van De Duif, groep 8, deden de aftrap. Ondanks het kille en regenachtige weer lie ten zij zich door de instructeurs van De Spetters het water van Het Baafje injagen om op een speelse manier (weer) kennis te maken met de zwemsport. De kinderen kregen eerst een techniek training van de schoolslag. Na een uitleg van hoe de slag pre- hij zes jaar oud was. Ties is 13 jaar en zit in de brugklas van scholenge meenschap Willem Blaeu. Ties van der Lecq is kampioen tafeltennis. Aangeleverde foto cies gaat, gingen ze vervolgens het water in. Na iedere baan werden er aanwijzingen gegeven om de slag nog beter (dus sneller) te maken. Iedereen deed prima zijn best en zo kon er ook en wedstrijd van gemaakt worden. Wie kan in zo min mogelijk slagen naar de overkant zwemmen en wie komt het verst onderwater. Kortom, het is een enthousiaste groep kinderen en ze kijken nu al uit naar de tweede les want dat wordt iets totaal anders. Zwemaetief is een onderdeel van HEILOO - Op Nationale Hengeldag werd ook bij Samen Beet het seizoen geopend. Het was koud maar het bleef gedu rende de wedstrijd droog. Was het voorgaande jaren bij de sei zoensopening zoeken naar een visje en hopen op een tukkie, dit jaar deed de vis het heel aardig. Van de vijftien vissers waren er tien met vis. Er werden 36 visjes gevangen en nog een behoorlijk aantal misgeslagen. Na afloop was er een leuke prijsuitreiking bij zwembad Dampegeest, waar alle deelnemers en begeleiders een lekkere versnapering kregen aangeboden. Daarna was het tijd voor Bert Schouten om de win naars bekend te maken en van zijn prachtige prijzentafel te laten uitzoeken. Nummer één was Lex van der Heijdt, die op stek 13 bepaald geen ongeluk had. Hij ving er acht. Nummer twee zat twee stekjes verder, dat was Niels Kooij. Niels wist er vijf te vangen. Daarmee was hij vier vissers te vlug af, die hadden allemaal vier stuks. De jongste van die groep, Lars van Kessel, mocht als derde een mooie prijs pakken. De vol gende wedstrijd van Samen Beet is op zaterdag 22 juni, om 18.30 uur bij het haventje van het Stet. Meer informatie vind je op www. samenbeet.nl. het programma Sport@School, waarin kinderen tijdens gymlessen kennis kunnen maken met diverse sporten. Voor dit zwemonderdeel hebben de Sportraad, gemeente, zwemvereniging De Spetters en De Vrienden van het Baafje de handen ineengeslagen. De komende weken zullen elf klassen van vier basis scholen aan ZwemActief meedoen. Twee keer gaan zij zwemmen in plaats van gymmen. Hopelijk gaat het weer ook meewerken, zodat het een echt feest wordt. VOETBAL LIMMEN - Zaterdag turnde Mila Dekker van Tios uit Limmen haar districtskampioenschap te Beverwijk. Haar eerste toestel van deze finale was balk. Ze turnde een rustige oefening met een mooie handstand. Op vloer en sprong, haar favoriete toestellen, scoorde Mila hoog. Na twee toestellen stond Mila op gedeelde achtste plaats en na drie toestellen gedeeld tiende. Op naar het laatste toestel, de brug. Met een mooie salto af, sloot ze haar kampioenschap af. Mila eindigde in het totaalklassement op de dertiende plaats met een score van 49,550 punten. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag speel de HSV uit tegen DSOV uit Vijfhuizen. Na een 1-0 achter stand wist Rick Houtenbos de gelijkmaker te scoren. Afgelopen zondag was de return in Heiloo. Het waren beide enerverende wedstrijden, waarbij de gelukkigste heeft gewonnen. Reeds in de zesde minuut kwam HSV op achterstand, ondanks dat de neutrale assistent scheidsrechter voor twee man bui tenspel gaf. Maar de scheidsrechter liet zijn eigen waarneming preva leren en zo stonden de rood/gelen met 0-1 achter. Na ruim een kwar tier, waarin DSOV toch iets sterker was begonnen, werd door hen nog op de paal geschoten, waarna de thuisploeg het heft in handen nam, met enkele gevaarlijke aanvallen tot gevolg. Een inworp in de 26e minuut kwam bij Rick Houtenbos op de rand van de 16m. en met een schitterende omhaal scoorde Rick de gelijkmaker in de bovenhoek, 1 - 1. Vlak daarna kopte Rick de bal naar Ruben Bugter die hard uithaal de maar helaas over schoot. Een schitterende vrije trap van Mark Baars werd door de hoog springen de Rick omgezet tot de voorsprong, 2-1. Echter vanaf de aftrap kwam DSOV er razend snel uit en de terug springende bal van de paal werd door de spits in het net geschoten, 2-2. HSV werd toch sterker, maar er werd helaas niet gescoord. In de tiende minuut van de verlen ging kon de vrijlopende spits in de korte hoek inschieten. Hierna werd nog van alles geprobeerd maar het mocht niet baten. HSV krijgt don derdag een herkansing bij ADO'20 tegen Hercules/Zaandam om 20.00 uur. v'W INOËRPAF Alles wordt uit de kast gehaald om de gelijkmaker te scoren voor HSV, maar helaas. Foto: Marian Ursem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17