Heiloo contact Boekelermeerwaarde voor Alkmaar en Heiloo 7 HEILOO Groepsaankoop zonnepanelen GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 5 JUNI 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Een nieuwe werkwijze, website en huisstijl. Vanaf nu trekken Alkmaar en Heiloo samen op om de beschikbare bedrijfskavels op de Boekelermeer op de kaart te zetten. Op het Alkmaarse Vastgoedsymposium lanceerden de wethouders Konijn (Alkmaar) en Schmalschlager (Heiloo) de Boekelermeer nieuwe stijl. Wethouder Konijn (Alkmaar): "Samen met de gemeente Heiloo en ondernemers hebben we de sterke punten van de Boekelermeer onder de loep genomen. Daaruit kwamen vijf Unique Selling Points (USP's bereikbaarheid, kwaliteit, ruimte, energie en ondernemen. De Boekelermeer is een uitstekende locatie voor allerlei type bedrijven en de huidige ondernemers geven ook aan dat de centrale ligging in Noord-Holland prettig is. Daarnaast en/aren ondernemers het groen op het bedrijventerrein erg prettig. Konijn: "Doordat de Boekelermeer is aangesloten op de restwarmte van de huisvuilcentrale kunnen ondernemers profiteren van aantrekkelijke warmte en tegelijkertijd een bijdrage leveren aan de duurzaamheid." Wethouder Schmalschlager (Heiloo) is trots op het eindresul taat. "De Boekelermeer is een hoogwaardig bedrijventerrein in de regio. Door de nieuwe huisstijl stralen we ook veel meer uit dat we een professionele partij zijn. Met de slogan 'Ontdek de Boekelermeerwaarde' willen we de ondernemers in de regio duidelijk maken dat er op dit bedrijventerrein veel kansen lig gen. Met het Keurmerk Veilig Ondernemen en een actief park- management heerst er een gunstig ondernemersklimaat." Samenwerking De gemeenten Alkmaar en Heiloo sluiten mooi op elkaar aan. Waar de gemeente Alkmaar vooral kavels aanbiedt vanaf 5000m2 richt Heiloo zich voornamelijk op de kavels van 1000 tot 5000m2. Konijn: "We zien elkaar dan ook niet als concur rent maar geloven er juist in dat we door een actieve samen werking een nog grotere groep ondernemers kunnen voorzien van een goed stuk bedrijfsgrond. Op dit moment hebben we beide nog diverse kavels te koop staan. Op de website kunnen ondernemers een wensenlijst invullen waarna zij de meest geschikte kavels krijgen getoond." Meer informatie Bezoek voor meer informatie de website www.deboekelermeer.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies. De raadscom missievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis (op 10 juni in de biblio theek) en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten staat op de agenda Maatschappelijke Zaken maandag 10 juni in de bibliotheek Heiloo - Presentatie Bibliotheek Heiloo - Verzelfstandiging zwembad Het Baafje en een regionaal zwembad Aanmelden voor de groepsaankoop zonnepanelen kan gratis en vrijblij vend tot en met 10 juni. Met het project SamenZonneEnergie krijgen hui seigenaren en kleine ondernemers de gelegenheid om tegen een scherp tarief zonnepanelen aan te schaffen. Meer informatie over de zonnepanelenactie leest u op www. SamenZonneEnergie.nl - GGD Hollands Noorden jaarstukken 2012, herziene financiële begroting 2013 en begroting 2014 - Startnotitie sport en bewegen Bestuurlijke Zaken dinsdag 11 juni 2013 - Eerste financiële rapportage 2013 -Veiligheidsregio NHN begroting 2014 - Veiligheidsregio NHN jaarstukken 2012 - Regionaal Historisch Archief Alkmaar jaarstukken 2012, begroting 2014 Openbare Ruimte woensdag 12 juni 2013 - Milieudienst Regio Alkmaar begroting 2014, jaarstukken 2012 - Oprichting Regionale Uitvoeringsdienst NHN en liquidatie Milieudienst Regio Alkmaar - Regionale woonvisie Regio Alkmaar - Voorontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne - Beleidsplan wegbeheer planperiode 2013-2017 - Jaarverslag 2012 adviescommissie voor ruimtelijke kwaliteit Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commis siegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl Commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 10 juni hoorzit tingen voor de behandeling van bezwaarschriften die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: afwijzen van een gehandi- captenparkeerkaart 18.45 uur: toekennen van persoons gebonden budget voor hulp bij het huishouden 19.15 uur: opleggen van een last onder dwangsom aan gashandel Zoon aan de Kanaalweg 15 Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 46. Burgerlijke stand tot en met 31 mei Geboren Ise Kriek d.v. T.W. Kriek en S. Keuker Mila W.M. Le Loux d.v. J.P.M.N. Le Loux en A.W.M. Jonker Sam W. Tervoort z.v. B.G. Tervoort en M. Bergmans Summer J. Jakobus d.v. U.E. Jakobus en M. de Vos Alle J. Heijna z.v. M.C.R. Heijna en S. Jonker Ise A.E. Gravemaker d.v. L. Gravemaker en E.J.G. Hopman Elin L. Visser d.v. F.D. Visser en N. Mehrer Huwelijken gereg. partnerschap pen M.M. Ullers en D.C.N. van Hasselt T. Leguijt en M. Handgraaf M.C. van den Hoonaard en P.J. Bosman R. Visser en N.A.F. Zuurbier S. van Rijnsoever en K. Zweed W.R. Poole en R. Donker Overleden P.J.L. van der Bijl A. Mol wv Ris G. van Poeijer M.J. Kuyper C.H. van der Meij wv van der Molen IJ.J. de Wit

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7