Heiloo Open Golftoemooi DVW Heiloo jeugdvissen IV Trias succesvol in Brussel SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Geslaagden zwembad Loos Beste BMX ter wereld bij Boscrossers Clubkampioenen 2013 bij TV Akersloot Tamara vangt weer de meeste vissen voor De Vroegte Wind GOLF HEILOO - Golf Country Club Heiloo houdt voor de zevende keer het Heiloo Open Golftoernooi op 7 en 8 septem ber. De inschrijving voor het NTI NLP Heiloo Open is vanaf heden opengesteld. GCH-leden, die inschrijven met een vrije golfer hebben ook dit jaar weer voorrang bij het toekennen van één van de 200 startplaatsen. Voor degene die op hole 8 een 'hole in one' slaat, is een mooie auto te verdienen (mogelijk gemaakt door medewerking van autobedrijf Dirk van der Steen). Zoals altijd wordt het toernooi op zondag afge sloten met een buffet voor de fina listen. Tegen betaling van 20,- is het buffet ook toegankelijk is voor alle andere spelers en him gasten, alsmede voor alle GCH leden. Er is tevens gezorgd voor een feestelijke muzikale omlijsting. Het toernooi reglement en een inschrijfformu lier is te vinden op de website van de Golf Country club Heiloo, www.golfclubheiloo.nl. U kunt dit inschrijfformulier per post naar het secretariaat van de GCH sturen of aan de balie afgeven. Let op com plete invulling, inclusief de eenmali ge machtiging voor afschrijving van het inschrijfgeld. Na automatische incasso is uw inschrijving geaccep teerd. Na zes succesvolle voorgaande edities staat niets in de weg om ook dit jaar weer een schitterend toernooi te organiseren. De voor bereiding is in volle gang, zodat over twee maanden weer een soe pele organisatie borg staat voor veel golfplezier. Ook dit jaar worden er weer clinics voor volwassenen geor ganiseerd door de pro's van de GCH en voor de jeugd tussen 6 en 12 jaar wordt er een Fun Factoiy geregeld, zodat de jeugdige leden ook vriend jes en vriendinnetjes kennis kimnen laten maken met de golfsport.Ook oudere, opa's en oma's kunnen mee genieten. Nadere informatie vindt u op www.golfclubheiloo.nl. Nieuw dit jaar is de putt wedstrijd op zaterdag, waaraan tegen een gering bedrag door iedereen (ook niet gol fers) kan worden deelgenomen. De opbrengst van deze wedstrijd wordt gedoneerd aan een goed doel. HEILOO - Afgelopen weken zijn ook in ons eigen bad weer diverse diploma's en brevetten uitgedeeld. De kinderen voor het Teddybeer en Kikker diploma beten het spits af voor hun eerste diploma. Daarna was het de beurt aan de kinderen voor het Red Jezelf brevet. Als afsluiter heeft een groep gevorderde zwemmers met succes 1000 en 1500 meter boreterawl binnen een half uur gezwommen. Voor allemaal een heel verdiend applaus. De geslaagden zijn; Teddybeer: Eline Stap, Heleni van den Berg, Sam Groenveld, Luuk de Vries, Jurre Breggeman, Lueie Chardet, Daan Kamping, Danique Lammere, Loa Castrieum, Chris Weber, Anneroos Veul, Ines Careoba. Kikker: Anouk Metselaar. Red Jezelf: Linde Kaan, Max Westerwal, Wies Zoon, Rens Los, Berber Wijnia, Sara Alonso Bayón, Hamki Inoue, Sajeda Habibzai, Merel de Groot, Job Kroon, Rosalinde Leij dekker, Milan Koot, Sander Woip, Sara Mooy, Eva van Wielink, Tieme van den Berg, Amber More, Chris Pepping, Ruben Stap, Kiki Castrieum, Anwar Bashiir, Daan Schouten, Jasmijn Koppes, Pim Nieuwmeijer, Finn de Baar, Filou de Baar, Bram Ooijevaar, Noah Zwaan, Tijs Leguijt, Femke Daniels, Fem Hendrikszen,Raphél Mol, Jasper Madderom, Ryan Lotze, Alex Augustijn, Kyra Kloosterman, Seth Meijer, Sten Ullere, Raoul Bakker, Lucas Hageman, Teun Berghuis, Naska Ngawanisang, Floortje Leek. 1000 meter borstcrawl: Tonny Vlug, Brent van Leeuwen, Eke van Leeuwen, Nella van Leeuwen, Inez Bruin. 1500 meter borst crawl: Nadeche van Alphen. HEILOO - Tijdens het op 7 juli in Heiloo verreden Nederlandse Kampioenschap BMX hebben Twan van Gendt en Laura Smulders hun eerste Nederlandse Kampioenschap behaald bij respectievelijk de Elitel Mannen en Elitel Vrouwen. In een zeer spannende race bij de mannen nam Twan van Gendt bij de start de leiding met Martijn Scherpen kort daarachter. Scherpen bleef op zeer korte afstand volgen en zette in de laatste bocht vol de aanval in. Uit de noodzakelijke foto finish bleek dat Van Gendt met het kleinst mogelijke verschil het rood-wit-blauw mocht aantrekken, met Scherpen op tweede positie en Martijn Jaspers op de derde plaats. Thuisrijder Robin van der Kolk uit Heiloo behaalde een verdienstelijke vierde plaats. Bij de vrou wen ging de overwinning naar Laura Smulders. Ze was daarin duidelijk de snelste en kwam voor Maartje Hereijgers en Dana Sprengers over de finish. Foto: Kees Hageman JEUGDVISSEN HEILOO - Donderdag 4 juli heeft DVW-Heiloo (De Vroegte Wint) met maar liefst 27 kinde ren en bijna evenveel begelei ders de vierde en laatste wed strijd van 2013 gevist aan de Frederica's hof in plan Oost. Het zomerweer liet nog even op zich wachten, maar het was droog en dus goed visweer. Na de loting van de vakken snelde eenieder naar zijn of haar stek om de hengels op te tuigen. Direct na de toeter werd er zeer goed gevan gen, de opa's Harry, Jan en ome Dick schreven zich het kramp in de vingers. Aan de overzijde stonden een aantal vissers letterlijk te sprin gen van enthousiasme bij de eerste vangsten. Na afloop werd door onze rekenmeester Dick de eindstand opgemaakt en mocht Tamara (23 vissen) de eerste prijs in ontvangst nemen. Gevolgd op de gedeelde tweede plaats Iris (14) en Brennan. De wisselbeker die per seizoen ATLETIEK HEILOO - In het Koning Boude wijn stadion zijn Trias junioren succesvol gebleken tij dens de Brussel Grand Prix. Trias atlete Laura de Witte verbe terde haar eigen club en persoonlijk record op de 100 meter 12.27 secon den. Op de 200 meter liep de juni- ore naar 24.50 seconden. Volgende week zal De Witte in het vliegtuig stappen richting EK junioren Rieti. Clubgenoot Job Beintema liep op senioren hoogte en verpulverde daarmee zijn persoonlijk record met drie tienden naar 14.58 seconden. Helaas is deze tijd iets boven de gestelde riehttijd voor het EK juni oren. Bastiaan Bouman liep in het mooie stadion de 400 meter in 50.95 seconden. De bronzen medaille win naar van het afgelopen NK junioren. Bouman heeft als doel om dit jaar nog onder de vijftig seconden te lopen. wordt uitgereikt gaat wederom naar Tamara, van harte! De prijzentafel werd door de lokale hengelsportzaak volledig ver zorgd en iedere deelnemer kreeg een handdruk en bemoedigende woorden van Bert Schouten in ont vangst. Op de website kunt u de foto's vinden en de verslagen en standen: www.devroegtewint.nl. AKERSLOOT - Mooi weer, prachtige wedstrijden en verdien de winnaars bij de Jeugdclubkampioenschappen tennis in Akersloot. Maar winst of verlies, TV Akersloot is trots op alle deelnemers, helpers en sponsoren! Bovenaan, René Swart en John Deijle (sponsoren). Daaronder: Ilse Leijen, Nienke Nobel, Richelle Kanis, Lotte Swart, Suzet Logman, Dirk van Seventer, Mike Boes, Jip Zijp, Tijmen Smit en Jesper Strijker. Op de bank: Juul de Rooij, Stacey Deijle, Kris de Rooij, Michel Hacquebard, Manuela Hacquebard, Kiet Jansen, en Thijs Koot. Onderste rij: Hero Duyvestijn, Jip Vogelvang, Wouter Seignette, Max Schulze en Lex Broertjes. Aangeleverde foto Donderdag 4 juli heeft DVW-Heiloo met maar liefst 27 kinderen de vierde en laatste wedstrijd van 2013 gevist. Aangeleverde foto 10 JULI 2013 IS1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13