HSV zomertoemooi 2013 Clubkampioenschappen jeugd TC Heiloo United mm SÉlill SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Basketball clinic met Henk Pieterse Judoclub Groefsema start in Akersloot HSV Limmen laatste jeugdwedstrijd en bootjeswedstrijd Clubkampioenen bij TC Heiloo United 35 Jaar Stichting Gehandicapten Sport Heiloo WÊÊÊÊB HEILOO - Zaterdag 24 augustus verzorgt oud-international Henk Pieterse in sporthal 't Vennewater twee clinics. Om 14.00 uur start hij met de jongste groep, kinderen geboren in 2002 of later. De oudere kinderen zijn vervolgens om 15.30 uur aan de beurt. De clinic is vrij toegankelijk, dus een mooie kans om een keer kennis te maken met basketball. Aanmelden kan bij Frank Knegt, tel. 072-5340001 of per e-mail frank.knegt@xs4all.nl. De 2.11 meter lange Henk Pieterse is niet alleen oud-international, maar heeft ook veel nationale titels veroverd. Aangeleverde foto HEILOO - Het afgelopen week end heeft de selectie met twee teams meegedaan aan het eigen HSV zomertoernooi. Donderdag speelden de tweede teams tegen elkaar en vrijdag de eerste elftallen. De uitslagen vindt U onder dit verslag. Het erste team speelde tegen AFC'34, een eerste klasser. HSV won dit duel met 4 - 2!! Na een 1-0 ruststand, een 2 - 0 en 2 - 2 tussenstand wist HSV in de laatste 10 minuten de overwin ning binnen te halen. Zondag in de fmale werd gespeeld tegen DEM uit Beveiwijk, eveneens een eerste klasser. HSV toonde flair en had geen ontzag voor de tegenstander. Met een 2-0 ruststand werd aan de thee begonnen, waarna DEM nog eenmaal tegenseoorde en dus won HSV deze fmale van het eigen toer nooi met 2-1. Een goede opsteker met de beker wedstrijden in het vooruitzicht tegen Meeivogels'31 uit, Vrone thuis en Vitesse'22 uit. REGIO - Na de herfstvakantie zal Judoclub Groefsema ook starten met judolessen in Akersloot, de lessen op de andere locaties zijn deze week allemaal weer gestart. De judolessen zullen worden ver zorgd door regerend Nederlands kampioen Mikos Salminen. Hij zal op donderdagmiddag in de sporthal op de Mozartlaan judo les geven. Salminen komt volgende week uit op het WK judo in Rio de Janeiro. Hij is door bondscoach Maarten Arens geselecteerd op basis van zijn prestaties in Moskou en Tallinn, waar hij respectievelijk vijfde en eerste werd. Voor Mikos is het zijn eerste WK. De wedstrijddag van Mikos is op maandag 26 augus tus en is te volgen op Ippon. org. Judoclub Groefsema heeft voor de zomervakantie een hele mooie prijs ter waarde van 1.500,- gewonnen, Uiteindelijk met meer dan 700 stemmen wisten zij de sehooljudoprijs te winnen. Het gewonnen bedrag zal worden ingezet voor een sehooljudo project in Akersloot. De kinderen in Akersloot zullen dus snel in een judopak op de judomat staan om hun eerste judorol te maken en houdgreep te maken. LIMMEN - Zaterdag houdt jeugd- viselub Samen Beet haar vierde en laatste competitiewedstrijd. Gevist wordt in het Stet, en na afloop is er prijsuitreiking op het terrein van het zwembad Dampegeest. Voor alle deelnemers en begeleiding is er een consumptie. Voor de vis sers uiteraard weer altijd prijs. De competitie is voor een belang rijk deel al bepaald maar sommige prijzen zijn nog niet vergeven. De grootste vis van het seizoen is bijvoorbeeld nog niet gevangen. Verzamelen om 18.30 uur bij het haventje van het Stet. De vis bijt op het ogenblik goed en is op afstanden van twee tot vijf meter uit de kant het best te van gen. Maden of een maïskorrel zijn het beste aas. Zondag 25 augustus is de laatste bootjeswedstrijd. Iedereen met een boot en een visvergunning kan meedoen. Verzamelen om 13.00 uur bij het pannenkoekenlandje en vissen van 13.15 tot 16.15 uur. Daarna wordt de vangst gewogen, gemeten en geteld. Aansluitend is er een barbecue (zelf meenemen) op het eilandje. Heb je geen boot maar wil je wel meedoen, neem dan contact op met Ron Droog, tel. 072-5054009 of Dennis van der Ven, tel. 072-5055744. Wellicht hebben zij nog een plaatsje beschikbaar op een van de boten. Inleg is 3,- per deelnemer. Opgeven bij eerder genoemde personen tot vrijdag avond. HEILOO - Afgelopen week von den de jaarlijkse clubkampioen schappen voor de jeugd van ten nisvereniging TC Heiloo United weer plaats. Op de openings dag kregen ze bezoek van Piet Paulusma, die zijn dagelijkse weerbericht op het tennispark kwam opnemen. Maandagavond hebben de kin deren spaghetti gegeten, gevolgd door een clinic verzorgd door de trainers. Dinsdagmiddag werd er gevoetbald bij HSV met daarna een patatje bij Jos, Trees en Vivian in de kantine. Woensdag was er een feestavond met als thema: Heiloo's Got Talent. Tijdens de feestavond werden er prachtige prijzen verloot, waaronder diverse artikelen van AZ. De kinderen voerden prachtige stukjes op en ook de leden van de jeugdcommissie lieten zich niet onbetuigd. Hierna werd het een hele gezellige avond met dank aan Dj Jens. Donderdagmiddag was er een spelletjesmiddag in de kantine en op de tennisbanen. Tussendoor werd er natuurlijk ook nog getennist, waarbij er weer fantastische partijen te zien waren. Uiteindelijk zijn Kevin Dam en Anouk Moleman afgelopen zater dag als de nieuwe clubkampioenen gehuldigd. Bij de prijsuitreiking werden de kampioenen niet alleen gehuldigd met een mooie beker, maar werden zij tevens verrast met de uitnodiging om met zijn allen een thuiswedstrijd van AZ te bezoeken. De clubkampioenen van 2013 bij TC Heiloo United: Kevin Dam en Anouk Moleman. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 18 augustus werd het 35-jarig bestaan gevierd van de Stichting Gehandicapten Sport Heiloo. Ron Kosters, coör dinator van deze stichting, heeft in samenwerking met het trai nersteam van de TCHU een zeer succesvolle tennisclinic gehou den. Kinderen met en zonder beperking hebben anderhalf uur lang genoten van dit trainersteam onder begeleiding van Rob Buntsma en Esther Oostrom, Franky Monteban en Gijs Buntsma. Esther Koopman heeft zich ten doel gesteld om ook voor kinde ren met een beperking tennisles te gaan geven op de banen van de TCHU. Meer informatie via Esther Oostrom, tel. 06-51587126 of via Ron Kosters, tel. 06-38623868 (G-zwemmen). Aangeleverde foto Het afgelopen weekend heeft de selectie van HSV met twee teams meegedaan aan het eigen Zomertoernooi. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13