Britt Scholte doet mee aan World Championships of Performing Arts Jubilerende KBO reikt cheque uit aan de Alzheimer Stichting B.I. Bodywear Praktijk voor Integrale Geneeswijze H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 HÏH A-Z Barbecue Gourmet Party Service A-Z Barbecue Menu per persoon: c 11 5( UITKIJKPOST 21 AUGUSTUS 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op woensdag 14 augustus vierde de Heilooër afdeling van de Katholieke Bond voor Ouderen met haar leden het 60-jarig jubileum in cultu reel centrum De Strandwal. Tweehonderd ouderen genoten die middag onder genot van een drankje en een hapje van een geva rieerd programma; met optredens van het Egmonds chantykoor De Zaalneelden, muzikaal entertainer Jan Piening, conferencier Siem de Haan en Ina Broekhuizen, die Westfriese gedichten voordroeg. Gasten, die niet helemaal met lege handen wilden komen, schonken de jarige ouderenbond een gift ten bate van de Alzheimer Stichting. Aan het einde van de feestmiddag over handigde een aangenaam verraste Jef Timmerman namens de leden van KBO een bedrag van 533,10 aan Theo Bruin, secretaris van de Alzheimer Stichting afdeling Noord- Kennemerland. Jef Timmerman (rechts) overhandigde aan het einde van de feestmiddag aan Theo Bruin van de Alzheimer Stichting Noord- Kennemerland. (Een gulle gever verhoogde het bedrag op de cheque met nog eens 100,-). Foto: Carolien Breed Tekst en foto: Carolien Breed B.I Bodywear, Raadhuisweg 9, 1851 JA Heiloo, tel. 072-5320453; Nars Gottmer, ingang aan het Raadhuisplein 9 in Heiloo, tel. 072 - 5322300, mob. 06-22465676, www.praktijkintegralegeneeswijze.nl. HEILOO - In juli is B.I. Bodywear, de winkel in been- en ondermo de die 15 jaar in winkelcentrum 't Loo was gevestigd, verhuisd naar de Raadhuisweg. Voor eigenares Wilie en haar man Nars Gottmer biedt deze locatie precies wat ze zochten. Want Nars voert de Praktijk voor Integrale Geneeswijze en al jaren zochten Willie en Nars naar een moge lijkheid om hun-compleet verschillende- activiteiten op één of andere manier onder één dak te brengen. Door een gunstige samenloop van omstandigheden was dit jaar het moment rijp om hun droom te realise ren. ,,Een lang gekoesterde wens gaat in vervulling!" De huidige locatie van B.I. Bodywear ligt uitermate gunstig dankzij de aanwezigheid van twee aparte ingangen; één aan de Raadhuisweg voor B.I. Bodywear van Willie en een aparte ingang met wachtkamer aan het Raadhuisplein voor de Praktijk voor Integrale Geneeswijze van Nars. Willie en haar team hebben in 15 jaar een trouwe klantenkring opge bouwd, die graag door B.I. Bodywear terzijde wordt gestaan met per soonlijke service, vakkundig advies en uitstekende kwaliteit in been- en ondermode artikelen. „Ik vind het heerlijk om mensen advies te geven en met hen mee te denken. Soms komen klanten met specifieke vragen en ik krijg vaak te horen dat ze blij zijn dat bepaalde artikelen, die zo goed bevallen, hier altijd te verkrijgen zijn." Want de collectie van B.I Bodywear, die in de nieuwe, lichte winkel aan de Raadhuisweg veel beter tot zijn recht komt, biedt als vanouds kwaliteitmerken. Merken die uitmunten in pasvorm en een lange levensduur! Bijvoorbeeld dames- en herenondermode van Mey of beenmode merken zoals Falke, Schiesser (Mey) en Oroblu. Naast de vaste basiscollectie biedt B.I. Bodywear een afwisselende voor- en najaarscollectie, afgestemd op het modebeeld van het seizoen. De Praktijk voor Integrale Geneeswijze van Nars Gottmer, vanaf 2006 in Heiloo, is op de eerste verdieping gevestigd. Nare is van oorsprong fysiotherapeut, maar toen hij uit interesse kennismaakte met de alter natieve geneeskunde, was hij om. „Alternatieve geneeskunde benadert de mens als een geheel; alles in het lichaam is door energiestromen met elkaar verbonden. Treedt ergens een blokkade op, dat kan dit elders in het lichaam klachten veroorzaken." Nars heeft zich gespecialiseerd in een aantal alternatieve geneeswijzen die elkaar goed aanvullen. Hij werkt met onder andere met verschillende vormen van acupunctuur (de klassieke acupunctuur, oor-, hand-, schedel-, pols- en enkelacupunctuur, met naalden maar ook met laser en elektroden) en bioresonantie. Hierbij meet Nare de frequenties van de cliënt met de Biotensor om blokkades op te sporen. Een behandelplan wordt altijd eerst uitgebreid met de cli ënt doorgesproken. Nars is aangesloten bij de Nederlandse Vereniging voor Acupunctuur (NVA), Mora Bioresonantie Therapie Nederland en het Koninklijk Nederlands Genootschap Fysiotherapie (KNGF). HEILOO - Britt Scholte uit Heiloo is net terug uit Los Angeles, waar ze deelneemster was aan de World Championships of Performing Arts (WCOPA). Na audities in Nederland ging ze als teamlid voor Nederland naar Amerika voor deze grote wedstrijd op gebied van acteren, modellenwerk, dans en zang. Britt was daar voor acteren (drama) en modellenwerk. De Heiloose begon ooit bij Oberon jeugdtheater in musicals, daar werd ze opgemerkt door Ellenor van Act4you casting. Ze speelt nu al geruime tijd bij de Theaterbende in Heiloo en heeft gastrollen gehad in een aantal series en won een fotos- hoot van Livera. Via Act4you kreeg ze een gastrol in Spangas dit jaar en zelf timmert ze ook behoorlijk aan de weg. De WCOPA is nog niet zo bekend in Nederland teiwijl het toch al voor de 17de keer plaatsvond. Het is een geweldige ervaring voor een jong talent om dit mee te maken, maar helaas niet voor iedereen toegan kelijk. Enerzijds moet je dus talent hebben en de voorrondes winnen, anderzijds is het ook nog een finan ciële drempel. De reis, het verblijf (ook al is dat met korting), de kle ding et cetera. Al met al kost dat circa 3000 dollar. Britt heeft door al haar verdiensten met acteerwerk gespaard en nog wat sponsoring het voor elkaar gekregen om eraan mee te kimnen doen. Het was ter plaatse overweldigend maar ook hard werken. Van de ene auditie naar de andere, soms erg kort tijd om even om te kleden en voor te bereiden. Een teammanager was er als aanspreekpunt voor de teams uit Nederland, België en Duitsland. Ze moest ook zelf veel uitzoeken, gelukkig met hulp van haar moeder, gezien Britt haar leeftijd (16) nog mee mocht in het deelnemerehotel. Een prachtige openingsceremonie (1200 deelnemers uit ruim vijftig landen) en daarna dagelijks een programma. Britt werd opgemerkt door diverse mensen (van onder ande re Disney en Nickelodeon), maar omdat ze nog zo jong is, zijn er wat praktische problemen. Zo zijn ze in Amerika veel strenger qua regelgeving en derhalve kiezen ze vaak voor 18+ die er jonger uitzien. Maar goed, ze wordt vanzelf ouder. Naast het werk was er ook ruimte voor ontspanning natuurlijk, Britt bracht onder andere een bezoek aan de Universal Studio's en dat was een topervaring. Uiteindelijk ging ze naar huis met maar liefst vijf medailles en ze won een Scolarship voor the New York Conservatory for Dramatic Arts. Dus wellicht volgend jaar terug naar de USA. Britt is bin nenkort in Nederland weer te zien in een nieuwe serie van Z@pp. Britt Scholte uit Heiloo is net terug uit Los Angeles, waar ze deelneemster was aan de World Championships of Performing Arts (WCOPA). Aangeleverde foto ADVERTENTIE Lekker makkelijk, alles inclusief, minimaal 5 personen Vlees Salades Sauzen •Kipfilet •Komkommersalade Zigeunersaus •Filetkarbonade Witte koolsalade Cocktailsaus Kipsaté (2 stokjes) «Huzarensalade «Knoflooksaus •Mexicaanse Kartoffelsalade «Satésaus barbecueworst Gemengde rauwkost Stokbrood met •Grillburger •Perzikschijfjes kruidenboter Benodigdheden Porseleinen borden RVS bestek Gasbarbecue met gasfles Tangen Servetten Bel voor onze folder 077 - 46 77 200 of kijk op www.barbecue.nl BEZORGING DAGELIJKS GRATIS DOOR HEEL NEDERLAND ZELFS DE AFWAS NEMEN WE MEE!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5