m contact Wespen in en om het huis HEILOO Honden sluiten Baafjeseizoen af 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 2013 Inwoners melden regelmatig overlast van wespennesten en vragen deze weg te halen. De gemeente verwijdert echter alleen wespennesten op openbaar terrein, dus bij voorbeeld in een plantsoen. Wat als u last heeft van een wespennest? Soms bevindt een wespennest zich op een plaats in of rond uw huis waar u er veel last van heeft. Stop nooit de uitvliegopening(en) van het nest dicht. De wespen zoeken en knagen net zo lang tot zij een andere uitgang hebben gevonden. Professionele bestrijding Kunt of durft u een wespennest niet zelf te bestrijden, neemt u dan contact op met een bedrijf voor ongediertebestrijding. Zij zijn gespecialiseerd in het bestrijden van wespennesten. Tegen betaling zorgen zij dat een wespennest uitgeroeid of verwijderd wordt. Een bedrijf in de buurt is: AAUW, de heer Klaver, J. van Goyenstraat 15, 1701 KL Heerhugowaard, telefoonnummer 072 566 91 19 of 06 505 487 32 Wespenvolk De wespen die het ons lastig maken, vooral in de tweede helft van de zomer, behoren vbijna altijd tot de soort limonade wespen. In een goed ontwikkeld wespenvolk kunnen soms wel 5.000 of meer individuen voorkomen. Wespen zijn erg nuttige dieren. Zij vangen en eten veel lastige en schadelijke insecten, zoals kamervliegen en steekvliegen. Bovendien zor gen zij voor het bestuiven van bloemen. Als een wespennest geen gevaar oplevert voor mens of huis, kan dit ongemoeid worden gelaten. Wespen kunnen steken als zij in het nauw gedreven worden of wanneer hun nest wordt verstoord. Sommige mensen zijn zó gevoelig voor wespengif dat zij na een wespensteek behandeld moeten worden door een arts. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Definitieve beschikking Vanaf 29 augustus liggen de aan vraag en de definitieve beschikking ter inzage van Gashandel Zoon Heiloo BV, Kanaalweg 15 te Heiloo. De defi nitieve beschikking is niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Op 31 maart 2013 hebben wij een aanvraag ontvangen van de exploitant voor een veranderingsvergunning van het aspect milieu als bedoeld in artikel 2.6 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voor het ver anderen van de inrichting. De verande ring betreft: - wijzigen van het voorschrift 5.3.1 van de revisievergunning van 4 sep tember 2012; - buiten gebruik stellen van de Opslag 17a tot en met 17 c. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschrif ten te verlenen. betrokken adviseurs, degenen die eerder in de procedure tegen de ont werpbeschikking zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in de beschik king ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de beschikking. Gedurende zes weken kan beroep of voorlopige voorziening worden ingesteld tegen deze beschikking bij de Rechtbank Alkmaar, voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang een verzoek doen om schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, wil het besluit niet na de terinzagelegging van kracht worden. De beschikking wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Rechtbank van Alkmaar is beslist. Aan het griffierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek zijn kosten verbonden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rijvordt van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 67. Ter inzage De stukken liggen van 29 augustus tot en met 10 oktober gedurende zes weken ter bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een beschikking betrokken is. Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, Woensdag 4 september eindigt het zwemseizoen van Het Baafje. 's Avonds mogen honden als de laatste zwemmers van dit zwemseizoen een duik in Het Baafje nemen. Honden en hun baasjes zijn vanaf 19.00 uur welkom. Om 20.00 uur sluiten de hekken van het zwembad en eindigt het zwemseizoen 2013. Meer informatie Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl/zwembad Burgerlijke stand tot en met 23 augustus Geboren Rune van Roon d.v. E. van Roon en M.P. de Ruiter Mare L.N. d.v. M. Geerling en H.A.W.M. Klamer Silke L. Roos d.v. M.D.A. Roos en E.J. Veerman Luuk van der Mooren z.v. M. van der Mooren en I. Laurent Huwelijksaangiften aangiften gereg. Partnerschap D.F.A. de Nijs en L.M. Warmer F.G. Zonderhuis en K. Bod D. Leitner en C. van Weelderen J.T. Stoop en S.C. Roskam E.M. van der Bend en A.M. Postma G.J. Osinga en T.B. Tiemersma Huwelijken gereg. Partnerschappen A. de Vries en K.L. de Reuver Y.V. Bosman en E.C. Moens P.A. Castricum en H.A.M. ten Kroode D.B. Gerrits en F.E. Molenkamp V.J.N. Bakkeren E.J. van Tooren J.J. Taskin en G. Koers Overleden C.C. Klaver wv Kramer H.W. de Vries D.A. van Eskert E.M. Blom wv Buis T. van Leusden G.C. Kortleve A. Visser wv Elsinga B.J. de Winter

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11