FysioXpert, voor al uw sportblessures Bowlen is voor iedereen W Limmen klaar voor nieuwe seizoen Sportvereniging TIOS, voor ieder wat wils! Tafeltennisvereniging Liimnen-Heiloo opent haar deuren SPORTSPECIAL i8 INGEZONDEN MEDEDELING 28 AUGUSTUS 2013 UITKIJKPOST HEILOO - FysioXpert aan de Bergeonstraat in FFeiloo is een praktijk voor fysiotherapie waar ervaren fysiotherapeuten met verschillende specialisa ties werken. Eén van de therapeuten is Joep Gökemeijer. De afgelopen tien jaar hielp hij voetballers, handballers, vechtsporters en atleten, van amateur tot professioneel niveau, revalideren. Vele topsportei's hebben zich door hem laten behandelen. Naast ervaring en kennis ten aanzien van sportbles sures is de trainingsapparatuur van essentieel belang in de sportrevalidatie. Vandaar dat bij FysioXpert de modernste apparatuur van Teehnogym opge steld staat, waaronder de allernieuwste legpress. Deze legpress heeft als enige in de markt een elastische weerstand gecombineerd met een gewiehts- pak, waarmee sporters explosief kunnen trainen. Door de jaren heen heeft Joep een uitgebreid netwerk opgebouwd met korte lijnen naar sportartsen, orthopeden, trainers, een sportpodoloog en een looptrainer. Elke maandag avond is er een kosteloos inloopspreekuur om blessures te laten beoorde len. Neem van te voren contact hiervoor op, tel. 072-5333271. Joep Gökemeijer tijdens de behandeling van Vincent Obikwelu, Europees indoorkampioen 60 meter 2011. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - De voetbalvereni ging Limmen is klaar voor het nieuwe seizoen. Trainingen zijn gestart, velden en kleedkamers zijn in topconditie en 400 vrij willigers lopen zich warm om spelers, supporters en tegen standers te verwelkomen op Dampegheest. Daar worden elke week de com petitiewedstrijden van de veertig teams gespeeld. Die teams zijn aan het eind van het seizoen niet alle maal kampioen, maar het zijn er elk jaar wel zo'n vijftien. Winnen en goed presteren zijn natuurlijk heel belangrijk. Maar meer nog staan sportiviteit en een goede begeleiding voorop. Die bege leiding is professioneel en wordt afgestemd op iedere mogelijkhe den. Onder leiding van deskimdige trainers en coaches is er voldoende gelegenheid om wekelijks en vaak zelfs meerdere keren per week te trainen. Voetballen kim je al vanaf je vijfde jaar en veel senioren spe len al 25-30 jaar bij de v.v. Limmen. Wordt dan de competitie te zwaar, dan is er inmiddels het recreatieve 7x7 voetbal. Op zaterdagmidda gen van 15.30 tot 16.30 uur, vanaf 14 september wordt gevoetbald op halve velden. Ter plekke worden de teams ingedeeld. Daarna natuur lijk in de kantine even napraten en opscheppen over de nog altijd ijze ren conditie en weergaloze acties. Dus, ben je oud-speler, man, vrouw, enthousiaste ouder, geleider en/ of trainer en wil je lekker een uur tje bezig zijn dan geeft v.v. Limmen vanaf september deze mogelijkheid. Het ligt in de bedoeling 7x7 te spe len in de maanden september tot en met november en van maart tot en met mei. Zo'n 900 leden en 400 vrij willigere laten zien dat het een vita le en betrokken vereniging is. Wilt u daar iets van proeven of lid wor den? Op www.wlimmen.nl is veel nieuws en informatie over de ver eniging te vinden. Voetbalvereniging Limmen Locatie: Dampegheestlaan 2. Secretaris: C.P.M. Rood, tel. 072-5051753, e-mail: secretaris® wlimmen.nl, www.wlimmen.nl. Voetballen kun je al vanaf je vijfde jaar en veel senioren spelen maar liefst 25 tot 30 jaar bij de v.v. Limmen. Aangeleverde foto TURNEN LIMMEN - Bij Sportvereniging TIOS in Limmen is er ook aanko mend seizoen weer veel sportivi teit te beleven voor jong en oud. Zoals de verschillende lessen tur nen, vanaf kleuterleeftijd tot volwas senen. Van jongs af aan leren de kin deren op een verantwoorde manier him lichaam te gebruiken, iets dat erg belangrijk is voor de lichame lijke ontwikkeling van het kind. Tijdens de tumuren wordt gewerkt met diverse oefenmaterialen zoals lange mat, brug, balk, trampoline en vele andere materialen. Ook wordt gebruik gemaakt van een tumblingbaan. Een tumblingbaan is een opblaasbaar springkussen in de vorm van een lange mat. Hierop kan je allerlei tumelementen leren sprin gen zoals salto's, overslagen, flik flakken et cetera. Naast het turnen zijn er diverse lessen waarin met muziek gewerkt wordt: bodyshape, aerobics, streetdance, breakdance en zurnba. De dansgroepen werken tijdens het seizoen aan diverse dan sen die zij in de loop van het sport- seizoen zullen showen tijdens een uitvoering. Nieuw dit seizoen is een tum-uur waarin vooral getraind gaat worden met de tumblingbaan, op donderdagavond om 18.30 uur. Ook zal er op woensdagochtend om 09.00 uur gestart worden met ouder-/kind- gyrn, specifiek gericht op (groot) oudere die samen met him peuter een uur lekker samen willen bewe gen. In september kimt u gebruik maken van de 5 euro actie waarmee u vrijblijvend vier proeflessen kimt nemen. Hiervoor kimt u contact opnemen met de ledenadministratie: ledenadministratie@tioslimmen.nl. Voor het actuele lesrooster en meer informatie: www.tioslimmen.nl. HEILOO - In Nederland zijn er ongeveer 12.000 mensen die de bowlingsport actief beoefenen. Dit aantal is nog steeds groei ende, niet alleen in Nederland maar wereldwijd. In andere landen, zoals in Azië en de Verenigde Staten, is bowlen een nog veel grotere sport en worden de bowlingwedstrijden op de televisie uitgezonden. In Bowlingcentmm Heiloo speelt de grootste bowling- vereniging van Noord Holland. Ruim 300 leden spelen hier elke week him huisleague, een compe titie op basis van handicap (met bonus-punten, waardoor iedere bowler zich sportief kan meten met een ander. Verder organiseert de vereniging diverse toernooien zoals de verenigingskampioen- schappen en het kersttoernooi, dat al meer dan dertig jaar bestaat en nog steeds een groot succes is. Ook worden er landelijke competities en toernooien georganiseerd voor de wat gevorderde speler. Daarbij komt dat bowlen niet leeftijdsge bonden is! Een beginnende bowler hoeft niet gelijk eigen materiaal aan te schaffen, aangezien het bowling- huis daarover voldoende beschikt. Mocht je na enige tijd besluiten toch iets te willen aanschaffen, dan beschikt het bowlinghuis ook over een eigen pro-shop waar je een bal op eigen maat en gewicht kan laten boren. Lijkt bowlen je wat als sport? Kom dan gerust eens langs op een doordeweekse avond om de sfeer te proeven. De dansgroepen werken aan diverse dansen die zij zullen showen tijdens een uitvoering. Aangeleverde foto TAFELTENNIS REGIO - Zin in een actieve, gezellige en tactische sport? Dan bent u bij Tafeltennisvereniging in Limmen aan het juiste adres. Op de vereniging staan sportivi teit en gezelligheid centraal. Men tafeltennist in de sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. De vereniging bestaat uit een actieve jeugdafdeling en een volwassenaf- deling. In het komende sportseizoen viert de vereniging haar 40-jarige jubileum. Maandag 2 september start het nieuwe seizoen en geïnteresseer den zijn welkom! De jeugdtrainin- gen worden zowel op de dinsdag (18.00 tot 19.00 uur) als de vrijdag (18.30 tot 20.00 uur) gegeven. Bij de jeugd is er training vanaf je acht ste tot en met je zeventiende. Je speelt met je eigen leeftijdsgenoten en je leert nieuwe slagen met veel effect. Je kimt eveneens meedoen aan toernooien, uitwisselingen en de competitiewedstrijden. De trai ningen worden gegeven door gedi plomeerde trainers. Voor geïnteres seerde volwassenen is er ook altijd de mogelijkheid om gezellig een balletje te komen slaan. Binnen de vereniging zijn er leden met uiteen lopende speelstijlen, maar waarbij iedereen met elkaar tafeltennist. De speelavonden zijn op de maan dag en de vrijdag vanaf 20.00 uur. Afhankelijk van de eigen behoefte kun je deelnemen aan gezellige uitwisselingen, competitiewedstrij den en toernooien. Kom genist een aantal trainingen uitproberen! Voor verdere informatie kimt u kijken op www.tafeltennislimmen.nl. Bij aanvullende wagen kimt u contact opnemen met Harry Claessens, per e-mail: H.F.Claassens@uvt.nl of tel. 06-54344017. Maandag 2 september start het nieuwe seizoen en geïnteresseer den zijn van harte welkom! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 18