Bekeravontuur gestart senioren De Foresters Gedegen mountainbike winst Wim Mandemakers Sponsoractie voor ticket WK trampolinespringen in Bulgarije DVW vist vanaf de dijk bij Petten SPORTSPECIAL 21 Clubkampioenen bij het Vennewater Heilooërg voetbalsters behalen goud op de ICG Canada UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 2013 HEILOO - De laatste oefen wedstrijd van De Foresters 1 was donderdag de uitwedstrijd tegen L.S.V.V. Een leuke wedstrijd tegen een team dat is gepromoveerd van de derde naar de tweede klasse. De eindstand werd 2-6, na een rust stand van 0-4. Maar dat deed er eigenlijk niet zoveel toe, het belang rijkste was dat de trainers en spelers er veel van hebben kimnen opste ken. Zaterdag speelde het tweede elftal zijn eerste bekerwedstrijd, thuis tegen Vitesse '22. Dit elftal, ook wel jong-Foresters genoemd, won met 6-1 en speelt donderdag avond in Oudorp tegen Kolping Boys 2 zijn tweede bekerwedstrijd. Zondag was Hoofdklasser E.D.O. de tegenstander van De Foresters 1 in Haarlem. Uiteraard waren de Haarlemmers de betere partij, mede door de, om uiteenlopende redenen afwezigheid, van Foresters-spelers, Niels Haring, Miloud Weijers, Bert Ineeia en Emile Gronsfelt. Het werd uiteindelijk 4-1 voor de Haarlemmers, na een 2-0 ruststand. Woensdag a.s. volgt de tweede wed strijd uit de poule, nu tegen de kam pioen van vorig jaar in de Tweede Klasse A, O.F.C. uit Oostzaan. Die hebben weer een blik nieuwe spe lers opengetrokken, dus het belooft een spannende wedstrijd te worden aan het Vennewater. De aanvang is om 19.30 uur. MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft donderdag avond in Limmen de eerste wed strijd in een reeks van tien om de Kids and Parents Bikeschool (M.T.B) mountainbikecup over tuigend gewonnen. Al in de eerste ronde legde Mandemakers de zweep over de rug gen van zijn tegenstandei's. Alleen Alkmaarder Danny Bizot sputterde in de beginfase nog wat tegen, maar ook voor hem was er geen houden aan en moest zich neerleggen bij de overmacht van Wim Mandemakers. Gebleken is dat Mandemakers na enkele weken deelname zijn draai heeft gevonden en de technische vaardigheden op dit parcours aan de Pagenlaan zich eigen heeft gemaakt en daardoor de grote groep van ruim twintig renners zijn wil kon opleg gen. Vanuit de buik van het peleton wist strandbiker en Limmer Jeroen Buter aan te sluiten bij het groepje dat in achtervolging was naar de man op de tweede plek Danny Bizot. Na dit kaïwei geklaard te heb ben en ook Bizot er aan moest gelo ven, reed Buter zelfs virtueel op de tweede plaats. In de laatste ronden kreeg Jeroen Buter door onwennig heid zoveel last van zijn mg, dat hij zijn metgezellen moest laten gaan en even later zelfs de koei's verliet, niet wetend dat hij zicht had op een tweede plek. Zodoende waren het Derper Eiwin Veiwijk en Danny Bizot die uiteindelijk moesten strij den om de nog vacante plaatsen op het podium. Een slippertje van Eiwin Veiwijk in de laatste ronde speelde Bizot in zijn kaart, profi teerde hier wielrenwaardig van en liet Veiwijk niet meer terugkomen in zijn wiel. Uitslag: 1. Wim Mandemakers, Heiloo 2. Danny Bizot, Alkmaar 3. Eiwin Verwijk, Egmond aan Zee 4. Jack Burgering, Limmen 5. Vincent Beentjes, Castrieum 6. Emiel Prins, Egmond aan Zee 7. Dirk Dekker, Egmond aan Zee 8. Dimitri de Roeck, Heemskerk 9. Henk Jan Verdonk, Egmond aan de Hoef 10. Hans Castrieum, Egmond aan de Hoef 11. Paul Samuels, Koog aan de Zaan 12. Wilfred de Ruijter, Heerhugowaard 13. Kees Pronk, Limmen 14. Kay Apeldoorn, Egmond Binnen 15. Lex Burgering Limmen 16. Ab Apeldoorn, Egmond Binnen 17. Conny Apeldoorn. HEILOO - Ze heeft er al heel wat trainingsuren op zitten en in aanloop naar het eerst volgende grote internationale toernooi zal dit alleen nog maar toenemen. Want de 13-jarige Niamh Slattery uit Heiloo heeft zich al in de vooraf gaande wedstrijdreeks richting het NK afgelopen juni, waar ze overi gens knap tweede werd in de hoog ste jeugdklasse, als eerste geplaatst voor het WK trampolinespringen Jeugd (12/13 jaar), dat van 14 tot en met 17 november plaatsvindt in Sofia, Bulgarije. Een prachtige kans om te laten zien wat ze waard is! Trampolinespringen is haar grote passie en Niamh wil niets lie ver dan heel goed worden in deze sport. Daar heeft ze alles voor over. Haar droom is om ooit naar de Olympische Spelen te gaan. Niamh werd op haar negende lid van Triffis en daar zag haar trainer al snel dat zij talent had. Ze werd opgenomen in de talentengroep en belandde vervolgens in de topsportgroep, die getraind wordt door Sven Mooij. Door bijna dagelijks keihard trainen en dankzij een flinke dosis doorzet tingsvermogen heeft ze het hoogste niveau bereikt wat op haar leeftijd mogelijk is. Om topsport goed met school te kunnen combineren volgt Niamh het VWO op de Loot-school Willem Blaeu College. Op het aan staande WK in Bulgarije doet ze mee met de onderdelen synchroon en individueel. Maar helaas voor de jeugddeelnemers vergoedt de bond reis- en verblijfskosten, kleding en inschrijfgeld niet; die kosten komen voor eigen rekening. En daarom is Niamh een ludieke sponsoractie gestart om de benodigde 1500,- bij elkaar te sparen; ze verkoopt zelf gebakken cupcakes, brownies en koekjes. Deze huisgemaakte lekker nijen zijn telefonisch te bestellen via 072-5337077 of via secretariaat® triffis.nl. Daarnaast is Niamh een erowdfunding actie gestart en er is een aparte rekening geopend voor sponsors die Niamh willen steunen. Particulieren of bedrijven die haar willen sponsoren, kunnen dit doen op rekening 51.11.51.691, ten name van Niamh Slattery, WK trampoline Sofia, Bulgarije. Niamh is een ludieke sponsoractie gestart om 1500,- bij elkaar te sparen voor haar reis en verblijf in Bulgarije; ze verkoopt zelf gebakken cupcakes, brownies en koekjes. Foto: Sven Mooij ZEEVISSEN HEILOO - Onder fantastische weersomstandigheden hebben 19 zeevissers van DVW zaterdag gevist bij de dijk van Petten. Na vijf uur puur genieten van het weer en de entourage op deze prachtige locatie werden de hengels binnen gedraaid om de vis te tellen en te wegen. Er bleken zes visvan- gers te zijn die in totaal tien vissen gevangen hadden. Een prestatie op zich bij dit soort omstandigheden. Ruud Nanne was dit keer duidelijk de beste visser, hij had maar liefst vier botten gevangen waaronder een record -exemplaar met een lengte van 44 centimeter en een gewicht van 870 gram. Ruud had in totaal 2980 pimten bij elkaar gevist. Tweede werd Arjen Duijnmeier, hij had twee botten gevangen goed voor 660 punten. Emil Wijekelsma werd derde, hij had een grote makreel gevangen die hem 640 pun ten opleverde. HEILOO - Afgelopen week hebben de jeugdclubkampioenschap pen van tennisvereniging het Vennewater weer plaatsgevonden. Naast alle tenniswedstrijden was er ook veel plezier op de water glijbaan, bij het pannenkoeken eten, de bingoavond en de happy hour. Iedere dag waren er tennisclinics waardoor er nog meer en nog beter gespeeld kon worden. De week werd afgesloten met een gezellige barbecue voor alle deelnemers, ouders en vrijwilli gers. De clubkampioenen zijn geworden: Frank Rootjes en Fleur Brouwer! Aangeleverde foto HEILOO - De voetballende meiden Sanne van der Velden en Maartje van Haneghem uit Heiloo hebben met hun Alkmaar/Telstar voetbalteam goud behaald op de International Childrens Games te Canada. De jeugdspelen (onder 15) werden gehouden van 15 tot en met 18 augustus met wedstrijden tegen teams uit onder andere Canada, Hongarije, Ierland en India. Met een totaal score van vijftig doelpun ten voor en twee tegen is het team met een gouden medaille bekroond. Dinsdag 20 augustus was er op Schiphol een groot ontvangst voor het gehele team en begeleiders, verzorgd door de supertrotse ouders en familieleden, en een delegatie van de Telstar voetbal club/academie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21