Open Dag Terramor Uitvaartzorg Tandprothetische praktijk Rutger Weijer Texaco Vennewater, pak dat voordeel! H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Hobbels in je relatie? Redactionele aandacht voor uw bedien Wat kost dat? Nieuwe activiteiten Bridge voor beginners Badminton 50+ Noord-Holland boven het IJ Domotica Kennismaken met de Computer Facebook, Twitter Gezond afvallen Taichi Qigong Contactgroep Partnerverlies Koffieklets Egmond Kalligrafie Post en papier Geen tijd, zin of inspiratie om te koken? Eet je mee? UITKIJKPOST 28 AUGUSTUS 2013 HEILOO - Tandprothetische prak tijk Rutger Weijer is alweer ruim vier maanden geopend. De prak tijk binnen gezondheidscentrum De Strandwal op het voormalig Willibrordterrein kent inmiddels een hoop nieuwe klanten. Rutger Weijer kijkt terug op een hectische maar zeer leuke periode. „Ik ben enorm verrast en dankbaar hoeveel men sen de weg naar de praktijk hebben gevonden in korte tijd. Vooral op de open middagen die ik organiseerde kwamen veel mensen met vragen. Juist op die momenten realiseerde ik mij dat er nog veel meer mensen zijn waarvoor ik iets kan betekenen." Rutger Weijer heeft dan ook besloten om nogmaals twee informatiemid dagen te organiseren. Op 9 en 16 september van 13.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom om een kijkje te nemen en kennis te maken met de praktijk. Ook kan men dan uiteraard terecht met vragen over zijn/ haar prothese. Tandprothetische praktijk Rutger Weijer, Gezondheidscentrum De Strandwal 22, Heiloo, tel. 072- 5331902, www.mtgeiweijertp.nl. Rutger Weijer houdt twee informatiemiddagen, op 9 en 16 september. Aangeleverde foto REGIO - Het gezegde 'na mij de zondvloed' wordt toegeschreven aan koning Lodewijk XV (1710- 1774). Leeft u volgens dit ruim 250 jaar oude motto? Of weet dat het anders kan? „Vele keren per jaar maak ik het verschil mee tussen 'de zondvloed' en een goed voorbereid levens einde", aldus Koert Huber van Terramor Uitvaartzorg. „De schrij nende voorbeelden van 'schade en schande' bespaar ik u graag. Wij bieden daarom sinds jaren inhou delijke ondersteuning en advies bij alles waarmee u vóór, tijdens én na een uitvaart in aanraking kimt komen: en dat is nogal wat. Om die reden maken wij onderdeel uit van een uitgebreid netwerk van pro fessionals die u met raad en daad kunnen helpen. Tijdens onze Open Dag in het sfeervolle Rouweentrum 'Uitvaartpaviljoen' zijn ze aanwezig: de mensen die uw wagen beant woorden, met u meedenken en u helpen om uw vertrek van ooit van deze aarde goed te regelen, voor en üw nabestaanden." Komt u op zaterdag 7 september tussen 10.00 en 16.00 uur naar de Open Dag, dan komt u in contact met de volgende onderwerpen: testament, nalaten schap, waardig sterven, therapie van de haip, uitvaart (eco-produc- ten, zelf vormgeven, zelf maken, zelf doen, vervoer (stijlvol traditio neel en stijlvol anders), fotografie, in memoriam, bloemen, spreken, ceremonie en meer) urnen, (graf) monumenten, rouwsierraden, erven en rouwbegeleiding. Om 11.00 en 14.00 uur start een presentatie over erfrecht en nalatenschapdossier. Uw wagen komen aan bod. Open Dag Terramor Uitvaartzorg in Rouweentrum 'Uitvaartpaviljoen', zaterdag 7 september van 10.00 tot 16.00 uur, De Helling 3 te Sint Paneras. Informatie: www.terramor.nl of www.uitvaartpaviljoen.nl of tel. 072- 8449767. HEILOO - Donderdag 12 sep tember geeft Nieolette de Wijn, astrologe en coach in de zorg, een lezing over 'De waarde van pijn in je relatie' in de Kunstkringloop aan de Kennemerstraatweg 390 in Heiloo. Nieolette heeft een eigen kijk op relaties: „33% van de huwelijken eindigt in een schei ding. Tegelijk wordt er goud geld verdiend door datingsites. Je kunt tegenwoordig zelfs 'veilig' weemd gaan via websites als secondlove. nl. We hebben allemaal behoefte aan liefde en nabijheid, het gezel lig hebben met elkaar. Ik denk dat een heleboel mensen beter niet uit elkaar kimnen gaan, hoewel ik het wel begrijp. Frustraties in je relatie zijn niet leuk. Wat voor zin heeft het dan nog om bij elkaar te blijven als je zo gekwetst wordt? De waarde van pijn en frustratie die je voelt in je relatie, is de kans om je persoonlijk te ontwikkelen. Het zijn signalen van de ziel om je bewust te worden van je eigen proces." De lezing begint om 19.30 uur en zal rond 21.30 afgelopen zijn. De entree is 10,- en u kunt zich vooraf aanmelden via info@nieo- lettedewijn.nl. Aansluitend op de lezing start vanaf 1 oktober in Heiloo de vier delige cursus 'Leren van frustratie in je relatie' waarin je leert hoe je patronen doorbreekt en in vrij heid verbonden kunt zijn. Meer informatie over de lezing en deze cursus kunt u ook terugvinden op: www.nicolettedewijn.nl/ zinenonzin. HEILOO - Het nieuwe cateringbedrijf 'Eet je mee?' verzorgt dagverse ovenschotels op maandag, dinsdag en donderdag. Nina en Floor maken gezond, vers en eerlijk eten voor ieder een mogelijk. „Ons menu wisselt wekelijks, met twee gerechten per dag, variërend van Hollandsepot tot paella. Geen tijd, zin of inspiratie om gezond en lekker te koken? Wij doen het met alle liefde! Eet je mee?" Ewislaan 63, Heiloo, tel 06-22101227, www. eetjemeeheiloo.nl. Foto: Dick Riesmeijer HEILOO - Texaco Vennewater geeft van vrijdag 30 augustus tot en met zondag 1 september een spectaculair voordeel. U krijgt maar liefst 14 cent korting op de Euro en 12 cent korting op de Diesel en u ontvangt bij inleve ring van de coupon (zie advertentie) maar liefst 50% korting op een waspro gramma. Dus kom langs en pak dat voordeel! Ook na het actieweekend kunt u euro's besparen bij Texaco Vennewater. Wij blijven namelijk super scherpe prijzen voeren en klanten kimnen gebruik maken van het bekende Rocks' spaarprogramma. Dit resulteert al snel in Rocks' Vijfjes die besteed kimnen worden voor mooie geschenken. Texaco Vennewater heeft naast het Rocks' programma altijd eigen spaar programma's. Op dit moment kunt u sparen voor gratis T-shirts en door lopend voor gratis wassen. Texaco Vennewater: Blijvend lage prijzen! Het enthousiaste team van medewerkers begroet u graag op het tankstation. Het station is te vinden aan de Vennewatersweg 2a in Heiloo. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 07.00 tot 21.00 uur en zondag van 08.00 tot 21.00 uur. Kijk voor meer informatie op: www. boha-oliemij .nl. €175,- excl. voor 250 woorden of 150 woorden met foto voor 250 woorden met foto Mail uw tekst en foto naar redactie@uitkijkpost.nl STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Stichting Welzijn Heiloo heeft voor het nieuwe seizoen weer een gevarieerd aanbod. Met ook veel nieuwe activiteiten. U kimt het boekje Cursussen Activiteiten 2013-2014 ophalen bij de receptie in het Trefpunt. Bridge is een fascinerend kaart spel waarbij de hersenen flink aan het werk worden gezet. Om de veer tien dagen op zondagmiddag helpt gediplomeerd bridgedoeent Ton Mooij u verder zodat u het gevoel heeft het spel te doorgronden. De eerste les is zondag 6 oktober van 13.30 tot 16.15 uur. De kosten bedragen 105,-. voor 14 lessen. We starten weer op woensdag 4 september in badmintonhal 't Vennewater. De ene groep om 08.30 uur, de andere om 10.15 uur. Jaarcontributie 60,-. Otto van Os kan alles vertellen over de geschiedenis van Noord-Holland boven het IJ, met focus op de peri ode tot en met 1648. Hij doet dat in de vorm van een cursus die bestaat uit tien lessen, waarvan de eerste op dinsdag 17 september om 14.00 uur. Prijs 52,50. Presentatie op dinsdag 3 septem ber om 10.00 uur over Domotica, automatisering in de woning. Domotica levert bijdragen aan het langer zelfstandig blijven wonen in de vertrouwde omgeving. Bijwoning van de presentatie kost 2,50, bel even 072-5331297 dat u van plan bent te komen. Voor de beginner komt alles aan bod: de besturing met muis en toet senbord, tekstverwerken, internet, e-mail, foto en film, muziek. Eerste les op maandag 23 september om 09.30 uur. 150,- voor zes lessen van twee uur. Social media zijn het tegenwoor dig helemaal. Hoe gebruik je ze, en zijn er gevaren? In twee lessen, op de woensdagen 25 september en 2 oktober komt het allemaal aan de orde, inclusief Hyves, You Tube. Prijs 50,- plus handleiding 19,95. Vier lessen over hoe u op een gezonde manier kimt afvallen. Met de groep gaan we ook naar een supermarkt. De cursus start op donderdag 12 september om 9.30 uur. Aansluitend aan de lessen kunt u meedoen aan de Beweegkuur. In de periode september tot ebn met april komt er een cursus Taichi Qigong die bestaat uit twee keer 15 lessen. De eerste les is donderdag 5 september om 14.00 uur. De oefe ningen worden staand en zittend uitgevoerd. De prijs is 142,50 voor een blok van vijftien lessen. Een gratis proefles is altijd mogelijk. Op dinsdag 3 september is in het Trefpunt weer een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies, van 13.30 tot 15.40 uur. Deze keer is Rozette Wallega gespreksleider en het thema 'reac ties van de omgeving'. Op woensdag 4 september vanaf 15.00 uur is er koffieklets bij strand paviljoen de Schelp in Egmond aan Zee. Cursus kalligrafie voor beginners, Unieaalsehrift en Humanistisch Cursief. Eerste les op vrijdag 20 september om 10.15 uur. Prijs 67,- voor tien lessen plus 30,- materi aal. Workshop op donderdag 19 sep tember om 19.30 uur over het orde nen van de dagelijkse post en beslis sen wat er weg kan en wat bewaard moet worden. Tips waarmee u thuis zo aan de slag kunt. Prijs 7,50.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7