September actiemaand bij TCH Egmondse Tennis Kampioenschappen Feest bij Terriërs: 'doel bereikt' Duinlopers pakken de hardlooptraining weer op Tennisseminar TV Limmen met Tjerk Bogtstra SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING Wim Mandemakers weer de sterkste Clubkampioenen TV Limmen UITKIJKPOST 4 SEPTEMBER 2014 HEILOO - Nu de zomer ten einde loopt wil Trainings Centrum Heiloo (TCH) nieuwe leden met een aantrekkelijke actie verwelkomen: indien men in september lid wordt, betaalt men geen inschrijfgeld en ontvangt men als extra nog eens 10 korting op de betaling van de eerste abonnementspe riode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! Naast het fitness, Krachtsport en Cardiofitness aanbod heeft TCH diverse afwisselende groepslessen waaronder Spinning® (een uitdagende indoor fietstraining op maat), zumba, bodyworkout, aerobics, pilates, circui- training, power yoga en fit55+ (een conditietraining speciaal voor 55+'ers). Op vrijdagavond kan met bij TCH terecht voor pilates. In september gaat TCH starten met een body power groepsles. Body Power is een compac te en veelzijdige fitnesstraining waarbij alle spiergroepen aan bod komen. Speciaal voor jongeren wordt Jeugdfitness en Fit4Teens (een aantrekke lijke combinatie van groepslessen en fitness) aangeboden. Het volgen van een groepsproefles en de fitnessintake zijn gratis, mits men hiervoor van te voren een afspraak maakt. Op www.trainingscentmmheiloo.nl kunt u infor matie vinden over fitness, cardiofitness, krachtsport (ook ter ondersteuning van andere sporten) en het ruime aanbod van moderne groepslessen. Hier vindt u ook meer informatie over de tarieven en voorwaarden van TCH en de attractieve september-aetie, waarbij afhankelijk van het abonnement de korting zo hoog kan oplopen dat het mogelijk is om reeds vanaf een abonne mentsperiode van een halfjaar één hele maand gratis te trainen! Inschrijving is mogelijk via de website. Natuurlijk kan men hiervoor ook langskomen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. EGMOND - Op het park van tennisvereniging TC Hogedijk worden van 14 tot en met 22 september voor de tweede keer de Egmondse Tennis Kampioenschappen gehouden. Iedereen (vanaf 17 jaar) die lid is van één van de drie verenigingen uit de Egmonden, (TC Egmond aan Zee, TC Hogedijk of TV Wimmenum), of woonachtig is in de Egmonden maar bij een andere tennisvereni ging lid, mag aan deze plaatselijke kampioenschappen deelnemen. Het initiatief, om wat meer leven in de Iedereen mag meedoen aan de Egmondse Tennis Kam pioenschappen. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Met een 'optreden' van de Heiloose brandweer, een clinic voor de jeugd en de komst van de WK- hockeybeker neemt hockeyclub De Terriërs op zaterdag 7 september het nieuwe kunstgraswaterveld officieel in gebruik. 'Het doel is bereikt'. Onder dat motto vinden de festiviteiten plaats. Burgemeester Hans Romeyn en Pieter Haverkamp van de Stichting Hockey Accommodatie Heiloo, waarvan De Terriërs het veld huurt, verrichten de officiële handelingen, HARDLOPEN REGIO - De duintrainingen van Loopgroep de Duinlopers zijn weer van start gegaan. Een grote groep Duinlopers stond de eerste keer na het zomerreces weer te trappelen om het trainen op te pakken. Tijdens het inlopen en de loopscholing was er volop ruimte (en adem!) om met elkaar bij te praten. Daarna gingen de Duinlopers die in de zomervakantie niet of nauwelijks hardgelopen hadden op pad met trainer Peter Kuijper voor een lus tige opstarttraining. Trainer Agnes Blokker nam diegenen mee die in de zomervakantie aan de hand van het verstrekte Vakantieloopsehema' door hadden getraind. Het hardloop programma in combinatie met de zomerse temperaturen benam ieder een behoorlijk de adem en het klet sen werd naarmate de training vor derde minder en minder. Iedereen holde, stampte, zwoegde gedreven op eigen tempo en volbracht naar eigen kunnen en conditie de inter- valopdraeht. Veel zweetdruppels en rode hoofden, maar bij iedereen na afloop ook veel voldoening dat de spreekwoordelijke 'kop er af was'. Een aantal Duinlopers traint momenteel voor een gericht doel, namelijk de Dam tot Damloop. De komende weken staan voor hen in het teken van velschillende vormen van intervaltraining afgewisseld met tempo-lopen en langzame duurloop. Bij de Duinlopers wordt op beide trainingsdagen in twee groepen gelopen, waardoor iedereen, star tend of (lieht)gevorderd, onder pro fessionele begeleiding op zijn/haar eigen tempo ontspannen kan leren hardlopen. Ga voor meer informatie naar www.duinlopeis.blogspot.com of www.facebook.com/duinlopeis. Een grote groep Duinlopers stond de eerste keer na het zomerre ces weer te trappelen om het trainen op te pakken. Aangeleverde foto 'tennis-brouwerij' te brengen, was vorig jaar zeer geslaagd: daarom dit jaar een veivolg! Een gezellig toer nooi zonder gevolgen voor je tennis- rating met als beloning Egmondse tennisroem. Vorig jaar had men in plaats van de traditionele feest avond een sportquiz (mobieltjes uit!), een groot succes dat ook nu op het programma staat en ook de verloting op zondag houdt men er in. Aanmelden voor de Egmondse Tennis Kampioenschappen kan via www.toemooi.nl en kan tot uiterlijk 7 september. Inschrijven is mogelijk in de volgende speelsterkteeatego- rieën: 4 5, 6, 7, 8, 6 50+ en 7 50+. waarna de brandweer in actie komt. Veel willen de organisatoren er niet over kwijt: 'iets met water, ballen en een doel. Want het doel is bereikt'. Dan volgt een clinic voor de jeugd die gegeven wordt door Dames 1 en 2 en is de WK-hoekeybeker te bewonderen. Dat is ook een beetje symbolisch bedoeld. Het veld, de verlichting en alles wat erbij hoort zijn precies hetzelfde als waarop het WK Hockey volgend jaar in Den Haag gespeeld wordt. Heiloo heeft dus een primeur. Op zondag 8 sep tember (12.45 uur) speelt Dames 1 de eerste competitiewedstrijd op het nieuwe veld tegen Bloemendaal. LIMMEN - Mountainbiker Wim Mandemakers uit Heiloo heeft na zijn winst van vorige week, ander maal bewezen dat hij de te klop pen man is voor de komende tijd, na weer een overwinning. Al in de eerste ronde van de derde rit in een reeks van tien on de Kids and Parents Bikeschool (K.P.B.) mountainbikeeup kwam hij als leider door en liet zich in het ver dere verloop ook niet meer van de troon stoten en reed zodoende onbedreigd naar plek een. Achter de winnaar was er strijd op het scheipst van de snede tussen Zilte Zoener Vincent Beentjes uit Castrieum en Alkmaarder Danny Bizot, lid van de Limmer IJsclub en voor en na het schaatssei zoen aktief op de mountainbike. Voordat het tot een tweestrijd tussen Beentjes en Bizot kwam, waren ook nog Assendelver Dennis van Dalen en Alwin Hes uit Castrieum in hun gezelschap. Weldra bleek dat voor Hes en Van Dalen het tempo te hoog lag en moesten lossen. Even later verliet Alwin Hes de koei's met materi- aalpech. Uiteindelijk waren het dus Beentjes en Bizot die moes ten uitmaken hoe de volgorde na plek een van Mandemakers ingevuld moest worden. De algemene mening was dat Danny Bizot, gezien zijn strijdplan van de afgelopen weken, de tweede plaats zou gaan pakken. Toch was Vincent Beentjes in staat, na driekwart koei's al het tempo te hebben bepaald met Danny Bizot in zijn wiel, deze dekselse jonge ling geen enkele kans te geven met zijn vlijmscherpe demarages in de laatste ronde en hem ook nog te kloppen in een echte eind sprint. Uitslag: 1. Wim Mandemakers, Heiloo, 2. Vincent Beentjes, Castrieum, 3. Danny Bizot, Alkmaar, 4. Dennis van Dalen, Assendelft, 5. Jack Burgering, Limmen, 6. Dirk Dekker, Egmond aan Zee, 7. Iwan Knoeff, Koog aan de Zaan 8. Henk Louwe, Alkmaar 9. Paul Samuels, Koog aan de Zaan 10. Wilfred de Ruijter, Heerhugowaard. LIMMEN - Op zaterdagavond 14 september is er een uniek semi nar op tennispark De Voetel in Limmen. Tjerk Bogtstra, oud-toptennisser en voormalig bondscoach van het Nederlands Davis Cup-team, zal het gaan hebben over de mind bij het tennissen. Deze bijeenkomst is bedoeld voor elke tennisser/spor ter (minimum leeftijd 14 jaar). Dit evenement is ontstaan vanuit de jeugdcommissie van de Limmer tennisvereniging. Henny Sman: „Er wordt altijd veel aandacht besteed aan de techniek van tennis. En eigenlijk weten we allemaal ook hoe belangrijk het is wat er in je hoofd gebeurt. Toen hebben we het communicatie-instituut NTI NLP gevraagd om mee te denken wat we zouden kunnen organiseren voor onze oudere jeugdleden en voor de volwassen leden. Zo werd contact gelegd met Tjerk Bogtstra. Tjerk heeft een tennisaeademie waar hij werkt met getalenteerde jongeren. Het menselijk contact en een posi tieve instelling zijn heel belangrijk voor hem. We zijn super blij dat hij deze avond samen met NTI NLP gaat verzorgen!" Nieuwsgierig naar wat je kunt leren over wat er in onze mind gebeurt, zodat je nog beter op de tennisbaan (en wie weet waar nog meer!) kimt presteren? Meld je dan aan bij: info@tvlimmen.nl. Het seminar wordt gehouden zaterdagavond 14 september op tennispark De Voetel, Kapelweg 10 in Limmen. Tijd: van 19.00 tot 20.30 uur. Na afloop is er Meet Greet met Tjerk. Kosten: 5,- (inclusief één consumptie). Let op: vol is vol! (maximaal 75 deelnemers) LIMMEN - Van 17 tot en met 31 augustus werden bij tennisver eniging Limmen de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden. Na vijftien dagen toernooi, slechts dertig minuten regen en het spelen van totaal 518 wedstrijden waren afgelopen zaterdag de clubkampioenen 2013 bekend. Bij de senioren waren dit Robbert Wit en Karin Wit en bij de jeugd Quinty Boontje en Kevin Min (zie foto). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19